Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jardel_alkan Avatarı

Son Giriş
    26.06-2015
    Saat
    08:37
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar işitme engelliyim. Bugün şubede durumu izah ettim. Islemler başlatıldı oradan aile hekimine git askeri hastaneye sevkettin dediler. Gittim aile hekimi askeri hastaneye sevketti. Şimdi merak ettiğim ben direk askeri hastaneye mi gidecem yoksa önce askerlik Şubesine mi gitmem gerekiyor. Süreç hakkında bilgisi olan var mı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

@jardel_alkan

Aile hekimi sevki ile doğrudan askeri hastaneye gidiyorsun diye biliyorum.

Net bilgisi olan var mı?

Üye
    PANEL76 Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT
    Son Giriş
    14.09-2017
    Saat
    08:19
    Yaşadığı Yer
    Obur dunya
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3

Bende işitme engelliyim yoklama gidince oradakiler seni askeri hastanesine sevk ediyorlar ben 18 sene önce öyleydi şimdi kanun değişimi bilmiyom aile hekimini ilk defa duyom ozaman aile hekimi yoktu gerçi

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:03
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

18 sene önce aile hekimi falan yoktu, şube sevk ediyordu.
    Siz şubeye zaten gitmişsiniz ve sizi askeri hastane için aile hekimine yönlendirmişler zaten.
    Aile hekiminin sevkiyle askeri hastaneye gideceksiniz.
    Konuşmanız normalse öyle karşınızdakini işitmek için özel bir çaba harcamayın.
    Biri sizinle diyaloga girdiğinde anlamak için dudak okumaya çaba göstermeyin, her şey odyo testi değil, konu işitme olunca ummadığınız şekilde test edebiliyorlar.
    Konuşamıyorsanız zaten anlarlar sorun olmaz.

Üye
    jardel_alkan Avatarı

Son Giriş
    26.06-2015
    Saat
    08:37
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aile hekiminden sevk alıp askeri hastaneden randevu alıyoruz. Randevu günü önce şubeye gidip size kapalı bir zarf veriyorlar. Onunla askeri hastaneye gidiyoruz. 2 tane test yaptılar. Biri odyo testi diğeri adını bilmiyorum kulağın içine kulaklık yerleştirip kıpırdama dedi. Bera testi yapılmicak mi dedim gerek yok dedi. Sonuçlar ağır mi dedim ağır dedi. Heyete sevkedildim. Heyete girip de muaf olmayan var mı?

Üye
    sivaslı Avatarı

Son Giriş
    16.11-2017
    Saat
    16:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben heyete tam 4 defa girdim her defasında erteleme aldım. Sorun askeri hastanedeki doktorun benim ameliyat ile iyi olacağıma inanması. 2 defa ameliyat oldum otoskleroz biri özelde diğeri devlette gram fayda görmedim. Ocak 2016 da 5. Sevk işlemim olacak ya muaf verecekler ya da alacaklar çünkü kanun böyle der. Senin de erteleme alman kaçınılmaz ki sinirsel değilse. Şimdiden çok geçmiş olsun. 5 senedir askeri hastanenin kucağına düşmüş biri olarak, canı gönülden Allah sabır versin dileklerimi iletmek isterim.

Üye
    fine.spirit Avatarı

Son Giriş
    28.12-2015
    Saat
    20:32
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @OturanBoğa

Aile hekiminin sevkinden sonra tekrar askerlik şubesine gidiyorsun , ordan senin için bir zarf oluşturuluyor , atıyorum kbb polikliniğine gönderiliyorsun , zarf kapalı sen götürüceksin askeri hastanede açılacak , zaten askeri hastaneye girişini bu zarf sağlıyor

@jardel_alkan
    Dostum doktor raporlara okey verdikten sonra heyete çıkana kadar hangi işlemlerden geçiyorsun anlatabilir misin ? Benim raporlarda kaşe eksikliği vardı pazartesi tamamlayıp gidicem salı heyete çıkarsın dedi doktor ama pazartesi raporları getirdikten sonra 1 saatlik işin var evrak hazırlıcaksın dedi, bu konu hakkında bilgisi olan var mı