Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    HALİL_ Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    27.06-2015
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben 2012 yılında 1990/4 askerliğimi mardin/midyat ilçe jandarma komutanlığına bağlı asayiş komando bölüğünde görevimi ifaa ederken terhisime 1 hafta kala sıradan bir burun kanamasıyla midyat devlet hastanesine kaldırıldım
    orda kardiyoji ye sevkedildim ve kalp kapağımın degişmesi gerektiğini söyleyen uzman diyarbakır askeri hastaneye sevkimi verdi ora ise ankara GATA ya sevk verdi
    bu süre zarfın da terhis tarihim geçmişti terhis tarihinden 1 ay sonra ameliyat oldum ve 3 ay sonra kontrole gittiğimde elverişli değildir raporu verdiler
    şu an ömür boyu coumadın hapı kullnıyorum ve hiç bir yerden en ufak bir yardım almadım
    bir tazminat veya maaş almam mümkünmü ve nereden alabilirim ve kendi mesleğimi yapamıyorum doktor raporu bu işi yapamazsın diyor çok zor ve sıcak görevlerdede bulunduğumu belirtmek isterim.

ayrıca bu rahatsızlığın askeriyeden kaynaklandığına eminim çünkü izmir yenifoçada acemi birliğimi yaparken sağlam insanın dayanamadığı görevlerde bulundum eğer geçmişten gelen bir rahatsızlık olsaydı o eğitimleri yapmama imkan yoktu şimdiden teşekkür ederim

ilgilenirseniz çok memnun olurum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @HALİL_

Bu konuda bir avukata danışmanı öneririm. Sorunun askerlik görevini yaparken kaynaklandığını tespit ettirip bir hak iddia edebilirsin.