Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Dirpy Avatarı

Gerçek Adı
    Sefer
    Son Giriş
    18.06-2015
    Saat
    20:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar,

Ben şuan hava değişimindeyim. (askerim)
    Benim bir sorum olacak, lütfen kesin bilgisi olan birisi yardımcı olursa çok faydası olacak.
    Ben askerde bir seferinde
    F41.9 Anksiyete bozukluğu, tanımlanmamış 45 gün hava değişimi raporunu aldım(Çanakkale de).
    45 gün bittikten sonra bende korku olduğu için 25 gün birliğime geç gittim. Tabi bu arada bölük yünetimi ile biraz tartıştık neyse. Ben şikayetlerimi yani rahatsız olduğumu tekrar söyledim. Onlarda beni Kasım Paşa Asker Hastanesine gönderdiler(GATA)ya.

Dün Asker hastanesine gittim. Orada bana çok farklı davrandılar. Daha sert ve gülünç bir şekilde(dalga geçer gibi).
    Sonuçta 30 gün daha hava değişimini verdiler. Ancak bu seferki raporda F43.2 Uyum Bozukluğu diye bir rapor verdiler.
    Ve psikiyatri dediki bu hava değişiminin sonunda seni heyete sefk edeceğim.
    Daha önce almış olduğum rapordaki sorunlarımı yani içindeki kavramları bu kez Uyum Bozukluğun'da yazmıyordu.
    Ben gerçekten intihara eğilimli birisiyim. Ben askere giderken yüzde yüz sorunlarım artıyor. Çok tedirginim ve korkuyorum. Sürekli ağlamaklı ver endişe doluyum.

Benim öğrenmek sitediğim şey şudur, 1.raporda F41.9 Anksiyete bozukluğu, tanımlanmamış 45 gün hava değişimi aldım.
    2.raporda F43.2 Uyum Bozukluğu diye bir rapor verdiler. Acaba sonuç ne olur?

Lütfen bana bilgi verin

Üye
    smh155 Avatarı

Gerçek Adı
    Seko
    Son Giriş
    24.07-2015
    Saat
    01:47
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardo bende bi kaç problemler yaşadm 10 gün sıhhi istraat aldm ankara gatada diyarbakrdada 2 kere 21 gün hava değisimi aldm son gittiğimde heyet ve muafiyet sağlandı. İş bölük komutanında bitiyo kıta kanaat formuna askerlik yapamaz yazar ise heyete çkarldğn an muafiyet demektir. Bölük komutanına bağlı hersey

Üye
    Dirpy Avatarı

Gerçek Adı
    Sefer
    Son Giriş
    18.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben toplamda 75 gün hava değişimini aldım. Bildiğim kadarıyla komutanlar beni sitemiyor. Yani gerçekten yapamayacağımı biliyorlar. Bu nedenle daha çok yardımcı oluyorlar. Benim korktuğum şey heyettekiler keyfi yaklaşabilirler. Belkide ben öyle düşünüyorum. Sonuç ne olacak bilmiyorum. Şu an Çok tedirginim,

Üye
    smh155 Avatarı

Gerçek Adı
    Seko
    Son Giriş
    24.07-2015
    Saat
    01:47
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tedirgin olmana gerek yok kardeşim aynı sıkıntıları bende yaşadm bikere bölük komutanın bu durumu biliyorsa göndericem dediyse gönderir doktor pek önemli degil komutanının yazdığı şey önemli sabret Allah yardımcın olsun

Üye
    Dirpy Avatarı

Gerçek Adı
    Sefer
    Son Giriş
    18.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Moral verdiğin için çok sağol kardeşim Allah hasta olanların yardımcısı olsun

Üye
    mami3535 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    01:31
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

uyum bozukluğunı fazla barındırmıyolar kağıtta uyum bozukluğu yazıyosa yaptırmıyolar komutanada bağlı yapamaz falan derse bide askeriyedeki doktorda yapamz derse askeriyedeki piskaytr oda yapamaz derse yaptırmıyolar heralde yani benm öyle oldu komutan albay sonra bölük komutanı sonra askeriyedeki doktor sonra askeriyenin içindeki rdmci bunlar yapamaz yazdı öyle muaf ettiler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

@Dirpy

Arkadaşların da yazdığı gibi, muafiyet verilecektir. Hiç sıkma canını...

Üye
    Rslnnn Avatarı

Son Giriş
    11.08-2017
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben hakkaride askerim rdm komutanı yaygın anksiyete bozukluğu var dedi sevk etti. Hastaneye doktorun yanına gittiğimde ne yapmam gerekiyor ne söylemem gerekiyor muaf olmak için

Lütfen bana yardımcı olun