Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Toretto Avatarı

Son Giriş
    06.03-2017
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba

ben askerde etimesgut askeri hava hastanesinde bel kaymasından ameliyat oldum doktorum askerliğimi bitireceğini(elverişsizdir raporu vericeğimni söyledi) çift taraflı toplamda 6 tane vida takıldı 45 gün hava değişimi verildi
    ilk önce doktorumuz hava değişiminden sonra Ankara'ya tekrar geliceğimizi çürük raporu alıcağımızı söyledi fakat istanbulda yaşıyorum ikametgahım burda olduğu için askerlik şubesi beni istanbul Gatadaki beyin cerrahine sevk ediceklerini söyledi
    durumu doktorumla konuştuğumda İstanbul'daki Gatadan sevk alabilirsin merak etme dedi
    fakat sizce bundan sonraki süreç nasıl ilerler

istanbul gatadan da raporu kesin alırmıyım gatadan çürük almak çok zor diyolar gerçi şuan hiçbir işimi kndim dahi yapamıyorum eğilemiyorum uzun süre oturamıyorum ayakta duramıyorum fakat Gata'nın bu ameliyatan sonra beni birliğime gönderme ihtimali var mı yoksa doktorumun dediği gibi direk uğraşmadan istanbul Gata'ndan ameliyat olduğum askeri hava hastanesine uğraştırmadan direk sevk ederler mi ?

Üye
    emrebey19 Avatarı

Gerçek Adı
    yunus emre
    Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alirsin curugu kardes gecmis olsun

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Bence bir sorun olmadan muafiyet raporu alırsın. Merak etme...

Üye
    Toretto Avatarı

Son Giriş
    06.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim ama muafiyet olrak bahsettiğiniz askeriye elverişsiz raporu değil mi ? Çnkü çift taraflı ameliyatlar ister bel kayması Yada fıtık olsun çift taraflı olduğu işin askeri hava Hastanesi'de elverişşsiz raporu aldılar bende ameliyat olduğum hastenede bu raporu alıcağımdan emin çnkü doktor kendi ağzınla söylüyor bu durumu fakat şimdi ameliyatı Ankara'da olmama rağmen askerlik şubesi ikametgahım istanbulda olduğu için istanbul gataya sevk ediceğini söyledi Gata'da bu raporu almak zor diyo okudum hep internet doktoruna konuştuğumda gatadan buraya sevk isticeksin dedi Gata'da yapıcalacak işlemden biraz tereddüt ettim uğraştırmadan direk Ankara'ya ameliyat olduğum askeri hastaneye inş uğraştırmadan sevkimi alabilirim bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim

Üye
    Toretto Avatarı

Son Giriş
    06.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    askeri hastanede heyet tarafından verilen ön rapor sonucu kati raporda değişir mi ?