Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hrngrsy Avatarı

Son Giriş
    29.06-2015
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Banada bugun gatadan 21 gun hava degısımı verıldı tanı c 16 yazıyo anlamı nedır bılen varmı ? Bıde askerı ıslevsellık formuyla tekrar gel falan fılan yazıyo surecte neler olur bılgısı olan varmı

Üye
    denwer11 Avatarı

Son Giriş
    17.04-2015
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım nerede askerlik yapıyorsan hava değişimi bitiminde oradaki hastaneye anket formuyla gideceksin oradanda tekrar gataya gönderirlerse yeni bir anket formu daha düzenleteceksin ve ankaraya gideceksin C 16 kodu tedavi süreci oluyor.

bu arada bir tanı koydular mı?

şimdi hocam başımdan geçen süreçleri yazıyorum.Hocam iyi akşamlar ben kısa dönem 2 aylık Erim uyum bozukluğu sorunum var balıkesir de askerlik yapıyorum ve balıkesir Askeri hastanesi nden 10 gun Sıhhı izin ve 1 adet ilaç verildi daha sonra izindeyken eskişehir askeri hastanesi nden ankara gata ya sevk edildim orada 2 gün yatırıldım ve 21 gün hava değişimi ve 1 adet ilaç yazıldı smk yazıyordu daha sonra birliğime teslim oldum ve form düzenlediler forma komutanlarına ve arkadaşlarına soğuk ve uzak yemek yemiyor uyku problemi yaşıyor ve kendine zarar verme düşüncesi var yazmışlar bu formla beraber tekrar balıkesir askeri hastanesine gittim ve 1 ay hava değişimi verildi oradaki Dr hava değişimi bitiminde tekrar ankara gata ya gideceksin dedi kıta anket formumla eve gönderildim bu formada komutanlar aynılarını yazmışlar ve şuanda havadeğişimimin 13 . günündeyim bugün askerlik şubeme gata ya sevk almak için gittim ama önce tugay daki revire gideceksin ondan sonra sevk alacaksın dedi revirdeki dr eskişehir askeri hastenesine sevk yazdı ve yarın eskişehire gideceğim bu kıta anket formunu oraya verecekmiyim yoksa gataya sevk isteyecekmiyim vede eskişehire formu verirsem gatadan tekrar form isteyeceler sizce gidince sonuç ne olacaktır yada gata sevk mi isteyeceğim yada onlar kendileri gönderirlermi sizce benim sonum ne olacak lütfen bir yorum yapın fikir verin.

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

@denwer11

Fazla panik yapma onlar izlemen gereken süreci sana söyleyecekler zarfı açma aman diyim cezası var çünkü büyük ihtimalle seni askerlikten alacaklar ve evine yollayacaklar ama bu süreçten sonra tedavini bırakma devam et.

Üye
    tlha Avatarı

Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    00:04
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kıta hastanesinden gata sevk almadan sakın gitme kardesm sımdı gıdeceksın 21 gun hava degısımı yada dırek curuk alcaksın sansına kalmıs

Üye
    denwer11 Avatarı

Son Giriş
    17.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki bu çürük raporunu her askeri hastanede yada eskişehir askeri hastane veriyor mu?

birde arkadaşım zaten bana önce 10 gün sonra 21 sonra 30 gün verdiler 2 günde gata da yattım

Üye
    tlha Avatarı

Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    00:04
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sıkıntı yapma kardesm sımdı dırek curuk alcaksın heyete cıkarcaklar snı

Üye
    denwer11 Avatarı

Son Giriş
    17.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet arkadaşlar yarın gidiyorum eskişehir askeri hastenesine sonuç ne çıkacaktır acaba çok bunaldım artık.
    peki her asker hastanesi veriyormu bu kararı yada tekrardan hava değişimi yada birliğe gönderilme ihtimalim var mı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @denwer11 sonuç ne oldu?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12