Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mcetin84xx Avatarı

Gerçek Adı
    Murat Çetin
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    18:08
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim size bir sorum olacaktı, 4 ağustostan beri askerim,acemi birliğindeyken (Safranbolu/Karabük) ön çapraz bağlarım koptu usta birliğim ankara diye ameliyat olmadım ankaraya etimesgut askeri hastanesine gittiğimde ameliyat olursam askerliğimin 3 ay uzayacağını öğrenince ameliyat olmadım ama 21 gün hava değişimi aldım ardından tekrar birliğime geri döndüğümde nöbete giderken tekrar dizim döndü ve bu sefer 15 gün hava değişimi aldım
    bu sıkıntılar üzerine uyum sorunu ve bunalım yaşadığım için rdm'ye çıktım ve ardından psikiyatri bölümünden 21 gun hava değişimi daha aldım sonrasinda beni komutanlarım askerlik yapamaz diye gönderip çürük raporu almamı sağladılar.

Simdi sorum şu; bir çok kişi askerlik yaptığım süre kadar devletin bana para ödeyeceği bu ne kadar doğru eğer böyle bir durum söz konusu ise izleyeceğim yol ne olmalı?

Bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Iyi çalışmalar dilerim, şimdiden teşekkürler.

Üye
    emrebey19 Avatarı

Gerçek Adı
    yunus emre
    Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

boşa umut etme öyle bişi yaparsan sen borçlu çıkarsın gereksiz yerede çürük vermişler sana bence senin gibi o kadar çok çürük alan var ki hepsi dava açsa devlet duble yol yapamaz saray yapamaz koruma tutamaz

Üye
    kmlklc Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alamazsın, hepsi şehir efsanesi...