Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nexima Avatarı

Son Giriş
    19.12-2014
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sol gözümde 1 metreden parmak sayamayacak kadar göz tembelliğim var. Hatta 3 ay önce bir göz muayenesinde doktor projektörle bir harf göstermişti okuyamamıştım ve doktor " Yüzde 5 görebilen birisi bu harfi okur, senin yüzde 95ten fazla görme kaybın var" demişti.

Ayrıca 1 yıldır da sağ gözde astigmat başladı, çok hafif çift görme falan var (beyin MR temiz ), gözlük takmayınca başım ağrıyor ki bu yaşıma kadar gözlük takmıyordum ve rahattım...

Şimdi sorum şu; Pazartesi Gata'da ilk doktor muayenemi olacağım eğer o sevkederse kurula gireceğim. Sizce doktorun kurula göndermeme veya kurulun muafiyet vermeme ihtimali nedir.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    "Camlarla düzeltildikten sonra bir gözün görme derecesinin 4/10 ile tam arasında olduğu hâlde, diğer gözün görmesinin 2/10’un altında olması (0.1 ve altı)" olması muafiyet sağlar.

AÇIKLAMA: TAM ile 0.4 arası ve + 0.1 ve altı.