Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ally Avatarı

Son Giriş
    05.02-2015
    Saat
    01:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    24 gun once hava degisimi aldim 21 gün ve süresi bitti firar firar durumuna dusucem bi kac gun sonra. Gatadaki doktor 20 gün sonra gel dedi ve gittim.Sevkim olmadigi icin islem yapilmadi eve döndüm. İlk sevkimde kita anket formu ve islevsellik formunu vermistim gataya. Doktor tekrar istedi bu formlari ama birliğime gidicek durumda degilim inanın.
    Sizlere sorum şudur; Ben birliğime gitmeden aile hekimimden veya askerlik şubemden gataya sevk alabilirmiyim? Ve kita anket formunu ve islevsellik formunu komutanlarimdan istesem bana kargo ile yollayabilirler mi?
    Hava degisimi sürem bitti 3 gün oldu. İstanbulda yasiyorum birliğim Ağrıda inanın oraya gitmek yerine firar bile ederim aklıma gelince bile daraliyorum huzursuzluk çöküyo içime çok kötü oluyorum..

Üye
    İhsan12 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    09:40
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Birliğime gitmeden aile hekimimden veya askerlik şubemden gataya sevk almayı deneyebilirsin. devlet hastanesinden bir hafta rapor almayı da deneyebilirsin.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Askerlik şubesi eliyle bir şeyler yapabilirsin diye biliyorum. Önce aile hekiminden bir yazı al, sonra askerlik şubesine gidip şansını dene. Ama bunu gün geçirmeden yap ki kaçak durumuna düşme.