Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    AnGoLa Avatarı

Gerçek Adı
    Umut Yedigöl
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar

ben skolyoz hastasıyım. Askere elverişlidir raporu cıktı askerim şu anda ne yapacağım bilmiyorum ağrılarım arttı

ortapediye sevk edildim ediltikten sonra albay olum sen cok zayıfsın dedi ve iç hastalıllarına gönderdi daha sonra benim boy ve kilomu ölctüler ve 1.86 -57 dediler 11 kilo fark cıktı
    130 günüm var teskereye ve bana 1 ay hava degişimi verdiler ve 1 ay sonra askerlik subem beni askeri hastaneye sevk edecekmiş

ben askerlik yapamıyacak durumdayım cok cılızım bununla ilgili görüşleriniz nedir ben askerlikte yapmak istemiyorum

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    10:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

abi benimde boyumda 1.85 90 kiloya çıktım şimdi nasıl kilo almıyorsun kardeşim gece yatmadan vur çikolataya abura cubura ağır şeyler ye gün içinde kızartma et gibi alırsın kilonu

Üye
    AnGoLa Avatarı

Gerçek Adı
    Umut Yedigöl
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende skolyoz hastalıgı var agır taşıyamaz koşamaz işte ne bilim ayakta fazla duramaz raporlarım zaten var demek istedigim ortapedist belden cürük verrmiyince durumunu görünce beni iç hastalıklarına gönderdi oda zaten ben gücsüz celimsiz biriyim nöbet Tutamıyorum bana hava degişimi verdi bi de ben 6 ayı tamamlayıp cürük aldıktan sonra acaba tazminat alabilir miyim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hava değişiminden sonra hastanede karar verilir. Ama değişen birşey olmadığı için yine rapor verilecektir diye umabilirsin...

Bir tazminat söz konusu olmaz