Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kmlklc Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle iyi aksamlar bir kaç ay önce şizofreni teşhisi kondu ve bu durumdan yararlanmak istiyorum muaf olmak için tecili bozdurup askeri hastahanede muaf raporu vermezlerse tekrar tecil ettirme hakkım var mi nette net bir açıklama bulamadım bilgisi olan varsa aydinlatirsa sevinirim

Üye
    ersin köklüce Avatarı

Gerçek Adı
    ersin köklüce
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu durum benim basima geldi. Askerlik şubesine gidip calisanla muhabbet etmeye basladik. Tecil bozdurmak istediğimi kasimda değil ağustos da askere gitmek istediğimi soledim. (Bu arada mesleğim öğretmen) calisana ağustosta askere gidersem uzun donem cikma ihtimali var mi diye sordum.uzun donem yapmak istemiyorum dedim.onunla yarim 10 - 15 dk konustk sonra orda görevli rütbeli bi asker vardi obada sor dedi gittim sordum.bu arada evraklar felan hepsi görevli de. Rütbeli asker ağustos alimlarinda daha çok uzun donem akiniyor dedi öğretmenler dedi. ozetle anlatiyorum ben. Bende içimden en iyi si tescilli bozdurmayim kasimda gideyim dedim.görevlinin yanina gittim tescili bozdurmayalim dedim. Adam çoktan bozdurmus abi dedim vaz geçtim ne yap ne et geri al dedim. Dilakce ne gerekiyorsa yazayim dedim. Güç bela dilekçeyle tescili bozdurmayi geri çektim. Unarim isine yarar...

Üye
    kmlklc Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Anladığım kadarıyla tekrar yaptırmışın, ama ben tecili bozdurup bir iki hafta sonra tekrar tecil ettirmem icap ederse tecil ettireceğim... Sence o durumda olabilir?