Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 38 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ozk Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    21:45
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    var abı 16 nısan 8 mayıs 1.cı 21 gun abı 21 mayıs 4 temmuz 45 gun ıkıncı abı bugun basldı 30 hazıran 13 agustos 3.cu abı soyle bıseyde var hıc bı sekılde rehabıtasyon falan daha aygım gormedı doktor bugun bana dedıkı abı bıdha gelme bakmıcam sana ızmır askerı hastanedkı doktor gıt dıyo bırlıgınden sevk al

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    543
    Verilen Beğeniler
    151
    Blog Mesajları
    1

Tamam, şimdi senin rapor süren 90 günü aşıyor. Bir dahaki kontrole gittiğinde seni büyük olasılıkla heyete sevk edip çürüğe çıkartırlar. Şimdilik keyfine bak.

Raporun bitmeden 1 hafta önce birliğinden sevkini alıp askeri hastaneye gidersin.

Üye
    ozk Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

var abı 21 gun olan 16 nısan 8 mayıs 21 mayıs 4 temmuz 45 gun sımdıde abı 30 hazıran 13 agustos abı buda 45 gun toplamda 111 gun abı

metepe abı hakkını helal kız kızma bana soru soruyorum dıye cunku pıskolojım cok bozuldu yuruyemıyrum rapordada yazmıs hasta yuruyemıyo odem var hatanın ıyılesmesı sıfası uzun zaman alır dıye bıde abı ızmır askerı hastanedkı doktor bıdha bana gelme dedı bende dıyorumkı bırlıgımden alyım ben en sonunda bımere sıkyat ettım abı olanları cunku benm saglıgım sıkıntılı cuma gunu gıt dıyo pazartesı rapor verıyo ıllhkı bıyerlere sıkayet edılıncemı bız hastalıgımıza kavuscaz sence abı 4 kezde ayırılarmı

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    543
    Verilen Beğeniler
    151
    Blog Mesajları
    1

Benim kanaatim ayırırlar. Dediğim gibi, sen yat keyfine bak... Sevk zamanı gelince duruma bakarsın. Zaten 2 rapor daha verseler askerliğin bitecek.

Ayrıca, doktorun tavrına çok şaşırma. Askerde rapor almak için numara yapan çoktur. Biraz bağırıp çağırıp bunları ayıklarlar. Aksi halde birlikte adam kalmaz. Herkes rapor peşinde koşar.

Üye
    ozk Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dogru hocam ama benım durumum ordata ılk amelıyatımdan olan pıaltınler aygımdan cıkmamıs dun fılmde gordum doktor raporu verdıkten sonra odasındakı hemsıreyle konustuk doktor ben raporu beklerken konustukca sna elversz verılmesı gerekıyo dedı baklm allh sızden razı olsun bıde hocam 3 aylık olcam 3 ayda asla gecmez demı yanı mecbur bıde suan rehabıtaysonda gormuyrum gorduklerınde dıger doktorlarında gazabına ugaraamıyım bıseyın yok gıt derler mı cok korkuyrum cunku 5 aydır hastane hastane

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Merak etme Özkan, her şey yolunda gidecektir...

Üye
    ozk Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cumletten hayırlı ramazanlar ben askerım suan 111 gun hava degısmı verdıler 180 gunu gecınce elverısszmı oluyo aynı ayagımdan ıkı kez capraz bag amelıytı oldum 13 agustosta tekrr sevk alcam askerı hastaneye gıtcem sızce sonuc ne olur aynı dızımden ıkı kez oldum suan 52 gunluk amelıytlıym heytemı sevk ederler tekrar hava degısmı yoksa elverısszlemı sonuclanır

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HASTANIN ŞİFASI ZAMAN ISTER YURUMEDE AKSAKLIK EKLEM HAREKETLERI AGRILI VE KISITLI DEMISLER SIZCE NE OLUR
    özkan bey senın durumun kırıtık senın yuzde yuz askerlıge elverıslı degılsın zaten doktorlar soylemıs yanı sana amelıyat ettıklerınde sakat kala olasılıgın cok yuksek o rıskı alamadıklarından dolayı senı hava degısımlerıyle zaman kazanıyorlar askerlıgıne 3 ay kala 90 gun hava degısımı verıp elverıslı degıldır denılecektır benım gorusum acıl sıfalar dılıyorum sana

Üye
    ozk Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

suan askerım 2 cı kez capraz bag amelıyatı oldum 3.kez hava degısımı verdıler 111 gun hava degısımı oldu suan askerı hastaneye gttm hıc bı sekılde rehabıtasyon uygulamdı ızmırdekı hastane 13 agustosta anakara sevk olcam sızce durumum ne olur 180 gunu gecınce leversszmı oluyo 70 gun daha verırseler elversszemı cıkcam sureklı byle hava degısımı vercekler bana aynı dızım ıkıncı kez amelıyt oldum suan bukemıyorum ayagım cok gucsuz

Üye
    ozk Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

suan 111gunluk hava degısmım bıtcek ıkıncı kez sag dızımden capraz bag amelıytı oldum duzlmedı 3 ay oldu amelıyt olalı ama sıkıntılı cunku yaygım gecmıyo bıde yanı yaygmdn ıkıncı kez oldum bunun yanı sıra sureklı kusuyorum onceden norml sımdı parmklıyarak kusuyrum dıslerım kusma nedenıyle agzıma asıt gelıyomus kırıldı yanı pıskolojık olarak tamamen coktum vede aygm gecmıyo yanı ıkıncı kez capraz kopuk bılmıyorum ne olcak pıskolojık olrk cok kotu seyler gecırdım bılmıyorum ne olcak

Üye
    ozk Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben sag dızımden ıkı kere capraz bag amelıyatı gecırdım 3 ay oldu bana kıtana gıtceksın dıyıp ızmır askerı hastanesı ılgılenmdı bende bırlıgıme gıttım komutanlarım durumumu gordu bende anlttm hem pıskıyatrıye hemde ortapedıye ankara gataya sevk ettıler aygım gecmedı hareket kısıtlııgı var basamıyrum ankara gataya geldım 2 gun oldu ılk once pıskıyatrıye gırdım komutanların benım ıcın kıta formuna askerlık yapmaya elverıslı degıldır yazmıslar bascavusum , yuzbası boluk komutanı , tabur komutanı albayda ımzalamıs pıskıyatrı doktoru yapmak ıstıyomusun hayır dedım ozman sana 21 gun hava degısmı verıyorum dırek heyete cıkartmam dedı 2 gelısınde heyte cıkrcam dedı ben tekrar bırlıgıme gıtcem 21 gun sonra bna elverıssz yazan komutanlar gıttgmde hayır yapcaksın kanaatında yazı yazarlmı sızce kıta formu elımde bana verdı doktor komutanlarım askerlık yapması uygun degıldır elverıslı degıldır yazmıslr sızce ıkıncı gıdsımde komutanlardan sıkıntı olmaz demı cunku ılkınde elverıslı degıldır dıye yazdılar durumum ne olur sızce

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

sabredip surenın sonunu beklesen de ne olacagını gorsen..bu kadar telaş yapmanın manası yok ..çok tan curuge cıkmıssın sadece son demlerın az sabr et

Üye
    ozk Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ıste sureklı gıt gel yaptıryolr bana yanı

anakara gata uyum bzouklulugu raporu verdı 21 gun sonra tekrr gtcm komutanlarım kıta formuna askere elverıslı degıldır yazmıslar tekrr bılıgımden rapor alıp gıtcem sızce ne olur pıskıyatrı doktoru ıkıncı geldgınde senı heyete cıkarcam dedı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Evet, bu sefer kesin askerliğe uygun değil kararı çıkar. Merak etme.

Üye
    ozk Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tesekkuer edrım abı sagol yardımın bılgın ıcın haftya gıtcem abı sonucnu yazarım ama kesın olarak cıkar demı abı komutanlarım elverıslı degıldır yazdılar bır dahakı gıttgmde degıstırmezler demı abı yanı kararlarını yanı

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon