Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    HAYAT DEVAM EDİYOR Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ
    Son Giriş
    20.04-2014
    Saat
    17:52
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba;

Ben 2005 yılında askere gittim.askere gitmeden önce psikolojik rahatsızlığım vardı.Muayene oldum sağlamdır askerlik yapabilir dediler.3 ay acemi birliğinde askerlik yaptım,daha sonra 4 ay usta birliğinde askerlik yaptım.Bu arada rahatsızlığım ilerledi ve rahatsızlandım sonra 52 gün askeri hastanede yattım.3 ay hava değişimi aldım,sonra 3 ay daha hava değişimi verdiler,baktılar düzelmiyorum çürük raporu (askerliğe elverişsizdir)raporu verdiler.Askerden geleli 8 sene oldu acaba askerlikten toplu bir para alabilir miyim (tazminat gibi) ayrıca şu anda 2200 gün sigortam var emekli olabilir miyim veya her ay maaş alabilir miyim.Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim saygılar...

Üye
    karargahx Avatarı

Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

tazminat neden versinler sonucta ilk girdiğinde hastaydın ama askerlik için elverişliydi daha sonra ilerlemiş hastalığın tazminat istemek için sebep yok bence. 2.si Engelli raporu alabiliyormusun bi hastaneye git araştır malülen emekli olman için hastane onayı lazım. Her ay maaş alman içinde işte engelli raporu alıp 2022 maaşı için başvuru yapman lazım ondada emekli olursan emekli maaşı geliyo diye verirlermi bilmem yanlış bilgi vermiyim.

Üye
    tsrahman Avatarı

Gerçek Adı
    Tayyip Rahm Saltoğlu
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    07:50
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

10 aylık askerken tüberküloz " verem " oldum. tedavi filan derken toplam 22 aylık askerken çürük raporu ile terhis oldum. bu konu hakkında en ufak bir duyum bilgi vs. duymadım bilmiyorum. aynı zamanda da sanmıyorum.

Üye
    HAYAT DEVAM EDİYOR Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ
    Son Giriş
    20.04-2014
    Saat
    17:52
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar çok saolun