Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lequep Avatarı

Gerçek Adı
    emin
    Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    00:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese merhaba öncelikle inanılmaz yardımcı oluyorsunuz insanlara bunun için tebrik ederim sizi.şubatta askerlik mmuayenesine giricem fakat bende gece körlüğü var. hatta bu konu ile ilgili en son ege üniversitesi hastanesinde çektirdiğim erg sonucumda yine tüm yanıtlar "subnormal" çıktı. şimdi sormak istediğim şu ben hangi yolu izlicem askeri muayeneye gitmeden ve gittiğimde teşekkürler.

Üye
    serdar46 Avatarı

Gerçek Adı
    serdar
    Son Giriş
    14.04-2015
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arrkadasım mrb benm de rahatsızlık gece korlugu...

askerı subeye gıdıyorsun muayene olurken dersın bnm gozumde gece korlugu var yada tavuk karası var dıye onlar senı devlet hastanessıne sevk ederler. sen de gıdıp muaf için belge alırsın. sonra heyete gırersın
    bu sekılde yap benm yaptıgım yoldada cok masrafım cıkmıştı demedım ben askerlık yapmak ıstıyom dıye 4 ay askerlık yaptım sıhhıye asıcı olarak yınede dedıler tezkere alamazsın muafsın sen dıye rapor vermek ıtedıler ben de orda heeyete gırdım 15 ay sonra raporumu yolladılar ve bu sure zarfı ıcınde gıt gel dunyann masrafı cıktı
    sen askere gıtmeden kesınlıkle almaya bak raporunu rabbım tum engellı arkadaslarıma acıl şifa versın yolun acık olsun sennde kardesım

Üye
    unspoken Avatarı

Son Giriş
    23.04-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim askerlik yaptığım yerde de gece körü bir arkadaş vardı,bizim 1 aylık acemi eğitimi bittiğinde o da teskere almış gidiyordu.Askere gitmeden söyle hallet bence.

Üye
    lequep Avatarı

Gerçek Adı
    emin
    Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    00:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim herkese sonsuz teşekkürler.

Üye
    KESKİNLİ71 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    10.06-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1 HAFTA önce askerlik yoklaması yaptırdım gözümde ( retinis pigmentosa) var gata ya sevk ettiler heyette bana seni savaşta çıksa askere çağımayacağız dediler kökten kazıdık dediler

Üye
    mustafa1958 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    06.09-2015
    Saat
    14:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba yazılanları okusamda konuya yabancıyı ekimde askere gitmek için yoklama oldum ve burada gece körü olduğumu bildirdim beni gümüşsuyuna sevk ettiler orada muayane olduktan sonra kadıköy gata ya sevk ettiler bi kağıtla kağıtta kesin teşhis gece körlüğü yazıyor ve benden 2 tane daha muane istediler acaba askerlikten muaf olabilirmiyim