Sayfa 10 / 13 İlkİlk ... 678910111213 SonSon
Toplam 188 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    granada Avatarı

Son Giriş
    28.10-2015
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben fazlası ile psikolejik rahatsızım kendimi kaybediyorum yaptıklarımı hatırlamıyor krizler geçiriyorum ben ben olmuyorum geceleri kalkıyor kendimi farklı yerlerde buluyorum kalkıp koşturuyor kendimi bilmiyorum ve son geçirdiğim kriz çok ağır oldu konuşamıyorum kekeliyorum çok konuşmakta çok zorluk çekiyorum
    bunun üzerine hakkımda kıta anket formu düzenlenip komutanlarım askeri hastaneye götürdüler ve oradaki doktor bana 2 Ay hava değişimi verdi ve TANIYA F43.2 UYUM BOZUKLUKLARI YAZDI. geldiğinde muayene olacaksın durum devam ederse gereğini yapacağız dedi ve rapora '' ASKERLİĞE UYUM SAĞLAMAKTA ZORLANDIĞI VE İŞLEVSELLİĞİNİN DÜŞÜK OLDUĞU ANLAŞILMAKTADIR MİMİK VE İFADELERİ SIKINTI İÇERİYOR ÖZBAKIMI VASAT SOSYALİTESİ GÜVEN TETKİN ETMİYOR İŞLEVSELLİĞİ AZALMIŞTIR DİYOR. ,
    aynı gün içerisinde evime yolladılar ve aynı durumlar devam etmekte ve git gide kötüye gidiyor kendi ilimdeki askeri hastaneye gittim beni Görünce hemen 2 adet İlaç yazıp AYRINTILI KITA ANKET FORMU ile İSTANBUL GÜLHANE GATA'ya Sevk Etti , komutanlarım ile görüşüldü durumun aciliyetinden bu resmi zarfı yollamışar bir kaç güne elimde olacak.
    konuşmakta çok zorluk çekiyor ve git gide kötü oluyorum bundan sonraki süreç ne olur LÜTFEN YARDIM EDIN MELEK ABLA BÜLENT ABI

Üye
    mami3535 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    01:31
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@granada

yaptırmazlarrr kardeş elverişssiz verirler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    462
    Verilen Beğeniler
    732

@granada

bence de muaf tutulursun.

Üye
    granada Avatarı

Son Giriş
    28.10-2015
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evraklar elime geçti kita anket ve işlevsellik kapalı bi zarf içinde geldi cumartesi gunu. bayram bitininde gataya gidiyorum bu süreçte ne olacak şimdi Bülent abi bu zarf ile hakkımda karar mi verilecek orada heyet soru soracak mi bana? 2 Ay hava değişimi verdiler görünce hemen hava değişimi hakkım doldu kafam Allak bullak oldu ne olur bu süreç bu saatten sonra abi

@OturanBoğa
    @Kalem

Üye
    fuego Avatarı

Son Giriş
    06.03-2017
    Saat
    11:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tekrar merhaba. bugün ankara'daki doktor 21 gün inzar hava değişimi verdi.

Üye
    tolgacan34 Avatarı

Son Giriş
    15.10-2015
    Saat
    01:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkese merhaba bir sorum olucaktı askerde f43.2 uyum bozukluğundan 1 ay hava değişimi aldım kağıdımda (1 ay hava değişimi 6 aya kadar )şu an bitmesine 2 gün var ve benim kağıdımda kontrol yazmıyor ben şubemden sevk aldım GATA'ya eğer yarın gittiğimde benden kıta anket formu ve işlevsellik isterlerse birliğime gitmeden faks ile yollayabilme şansları var mı ? ( ilk götürdüğüm kıta anket ve işlevsellik formunda askerlik yapamaz yazıyor ) inanın zor durumdayım oraya adım atmak istemiyorum zarar vermek istemiyorum hem kendim hem onların adına bu durumda olan herkesim Allah yardımcısı olsun , herkeze iyi çalışmalar..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    462
    Verilen Beğeniler
    732

@granada
    Heyete çıkartacaklar büyük olasılıkla...

@tolgacan34
    Sen ne yaptın kardeşim?

Üye
    istanbul2419 Avatarı

Son Giriş
    08.11-2015
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrb ben agrida askerlik yapiyorum ilk baslarda sadece ilac icin cikmistim piskolojide ilacimi aldim omcede 30 gun hava degisimine cikmistim saglik sorunlari nedeniyle bu uzden tertiplerimden 20 gun felan sonra geldim usta birligime hava degisimi nedeniyle gercekten birligimde huzursun ve uyumsuzlasmistim ayni saglik sorunlari nedeniyle tekrar hava degisimi aldim toplamda 75 gun kadar birligimde degildim bu nedenle asiri derece piskolojim bozuldu boluk komutanimla gorustum rdmye gonderdi rdmde boluk komutanimda saglik sorunlari nedeniyle uyum bozuklugu felan yaxilmis sonundada kendisine ve baskalarina zarar verme egilimi vardir askerlik yapamaz yazmis 6 ay oncesine kadar uyusturucu kullaniyodum onuda yazmis askeri hastaneye gittim sorunumu tam anlatmama firsat vermeden size kim veriyo bu akli felan dedi piskiyatrideki uzman komutanim boyle boyle dedim konuyu anlattim sorunlarimi anlattim beni f43.2 uyum bozuklugu tanisiyla gataya refakatli sevk etti ben artik bu problemler den dolayi ve sinir hastaligimdan dolayi vurda cok asiri derece yipranrim ve artik cok farkli seyler dusunmeye basladim gercekten
    2 gun sonra ankaraya gidicem sizce sonuc ne olur yardimci olursaniz s3virim kafayi yicem artik

Üye
    sedat.tan.543 Avatarı

Gerçek Adı
    sedat tan
    Son Giriş
    01.08-2016
    Saat
    05:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi aksamlar size birsey sorcam hocam daha dogrusu ogrenmek istiyorum. ben 21 gun hava degisimi aldim hava degisimimde uyum bozuklugu yazi f 43 benim hava degisimim bitigi zaman sevk edilirsem hastaneye curuk alma sansim varmidir. komutanin kita formuna bakarlarmi askeriye hastane yoksa beni dinlermi. agri da yapiyorum askerlik suan evdeyim 21 hava degisimi aldim sevk edilceksin yaziyo kimlik onayli sevk falan bi yardimci olurmusun hocam simdiden tskrelr

benim skntmda ayni arkadas gibi sizin yazdiginiz kelimeyi ben anladim. peki kita formuna mi daha dikkat ediyolar yoksa doktorun karsisina ciktigimzda bizemi bakiyolar yani dinlerler mi bizi curuk vermeleri icin sikintidan gozum karaariyo boyle nefesim kesiliyo hani anlatmakla olmuyo hocam bi cevap verebilirseniz sevinrm simdiden tskrler

Üye
    Hsn44w Avatarı

Son Giriş
    26.11-2015
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Abi bana b6 f1 yazdılar yarın sabah heyete çıkıcam pisikiyatri doktoru yazdı birinci hava değişiminden sonra yazdılar Acill cevap abilerim....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    462
    Verilen Beğeniler
    732

@Hsn44w, ne yaptın kardeşim?

Üye
    umut95 Avatarı

Son Giriş
    05.04-2016
    Saat
    12:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrb Bülent bey ben 3 aylık asker iken ankara gata dan 21 gün hava değişimi aldım ve daha sonra gittiğimde tekrardan heyete çıktım ve şık tekrarlayan uyum bozukluğundan çürük verildi ama işlevsellik formunda ram ve doktor askerlik yapar birlik komutanı yapamaz yazıyordu. Elverişli değil on rapor aldim beni eve gönderdiler mili savunma bakanligi sağlık dairesinde raporun onayını bekliyorum orda neler yapılıyor 1 ay oldu sonuç gelmedi korkuyorum iptal olma ihtimali yüzde kaçtır sizde ne olur

Üye
    Hsn44w Avatarı

Son Giriş
    26.11-2015
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@OturanBoğa
    Bülent abicim muafiyet verdiler şuanda tedavi görüyorum dalıp duruyorum araba kullanmamı yasakladı doktorlar Allah'ıma şükürler olsun şuan eskiye göre çok daha iyiyim bana yaptığınız yardımlardan dolayı Allah hepinizden razı olsun abicim...

@umut95
    İçin rahat olsun kardeşim iptal edebilecek tek kişi var oda Cumhurbaşkanı heleki ankara GATA'nın verdiği raporun iptal edilmesi imkansız dediler bana...

Üye
    umut95 Avatarı

Son Giriş
    05.04-2016
    Saat
    12:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hasan bey çok saol un allah razı olsun tesekkurler

Üye
    buraq367 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Can Burak
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @umut95
    yalnız uyum bozuklugundan dolayı aldıysan raporu savas durumunda askere cagırıyolar haberın olsun

@OturanBoğa
    o raporları toplayıp 3 aylık raporlar mesela hepsını topluyolar o raporlar tum doktorların ımzasınız gırıyor yanı sıfr sadece senın kagıdın ıcın toplanmıyor heyet merak ıptal olmaz yok oyle bısey

Sayfa 10 / 13 İlkİlk ... 678910111213 SonSon

LinkBacks (?)

1. 17.06-2015, 08:12