Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    HaTIra_ Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    01.11-2013
    Saat
    18:16
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Verdiğiniz hizmetten ötürü tşk ederim...

Başlıktada olduğu gibi hastalığım bellidir tanı bu yöndedir... Seyahat edemiyorum evden bile zor çıkıyorum attığım adım zulüm oluyor bazen... Birkaç arkadaşımız psikolojik rahatsızlıktan muaf olunmaz demiş bu kadar insafsız değillerdir dimi ne olur söyleyin mümkün değil gidemem evden bile zor çıkıyorum bu hastalık yüzünden yoklama kaçağıyım gitmek istiyorum şubeye ama sen gidersin askere derlerse ölürüm gidemem ne yapmalıyım muaf olur muyum siz söyleyin ne olur yaşadığım durum çok kötü elime sülüs verseler binemem gidemem ölürüm hiçbiryere gidemiyorum zaten 5 senedir böyleyim akıbetim ne olur söyleyin... Size burda anlattığım gibi anlatamam ki onlara 28 yaşındayım çocuk gibi olur böyle açıklamaya kalksam ne yapmalıyım yardımcı olun... Raporum bile yok ilaç kullanıyorum sadece cevaplarınızı bekliyorum detaylıca lütfen ((((

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sevgili Ahmet, zor da olsa gücünü toplayıp muayeneye gitmen şart. Askeri hastanede muayenen yapılır ve çok çok çok büyük olasılıkla mauf olursun. Maalesef psikiyatrik değerlendirmelerde biraz zorluyor doktorlar. Giderken elinde rapor, epikriz, doktor görüşü, ilaç kullanım dokümanları vs. ne varsa götür. Ha gayret! Bir kere zorlan, sonra rahat edersin.