Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    JamesFord Avatarı

Gerçek Adı
    mucahit
    Son Giriş
    30.09-2013
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    meraba sayın adminler onzelikle selamun aleykum bnim sorunum 1 sene erteleme almam boyum 1.67 kılom 120 suremın dolmasına 6 ay kala gurur meselesı yaptım ve diyete girdim sıkı bı diyete suan 94 kıloyum kac kıloda daha verırsem askere alırlar askerde zorluk cekmem mesela 80 kıloda gıtsem zorlanırmıyım askerde suan 3 ayım var askere gıtmek ıcın

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

askerliği birlikte en rahat yapmama rağmen 1 günü bile çekilmez arkadaşım hele uzun dönem yapacaksan vay haline ama artık zayıfladığın için sana 1 erteleme daha verirler çünkü 120 den düşmüşsün yine aa bu zayıflıyor deyip ertelerler uygun kiloya gelince alırlar 80 e düşersen gidersin..

Üye
    JamesFord Avatarı

Gerçek Adı
    mucahit
    Son Giriş
    30.09-2013
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam cevapladıgın ıcın tsk ama hala kılo vermeye devam edıyorum 3 ayım var evet 15 ay yapıcam kotu motu ama karar verdım donus yok artık benım normal kılom 70 kılo usty sınırda 30 eklenıyoryanı 90 olsam bıle alıyorlar ama ben nekadar verırsem okadar kar cunkı askerde zorluk cekmem onan yazdım bo konuyu

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Boyunuzun son 2 hanesinden 3 çıkartın: [177] 77 - 3 = 74
    Kalan rakama 30 ekleyin: 74 + 30 = 104

Bulunan sayı (104 kg) olmanız gereken maksimum kiloyu gösteriyor. Bunun üzerindeki kilolarda dahiliyecinin görmesi için hastaneye sevk ediliyor ve genel sağlık kontrolü ile birlikte bazen efor testi de yapılarak sağlık kuruluna aktarılıyor. Kurul 1 yıl sonraya erteler. Bir yıl sonra bir daha aynı kontrolü yapar ve bir yıl daha erteler. 3. kontrolde eğer kilo/boy oranı yine öngörülenin üzerindeyse, muafiyet kesinleşir...