Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    wolves Avatarı

Son Giriş
    27.11-2013
    Saat
    12:33
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar benim bir sorum olacak, bu güzel siteyi baştan sona araştırdım ancak kendi sorunuma bir cvp bulamadım, tecrübelerinize güvenip bir şey sormak istiyorum. aldığım heyet raporunda askerliğe elverişli olmadığım yazıyor. bu ön raporu askerlik şubeme ilettim ve oradaki memur 6 ay içinde üst kurul tarafından onaylanacak kat-i rapor'un geleceğini söyledi.

benim sorunum ise şu; ben kpss a sınavlarına hazırlanıyorum ve uzun bir süreç, şimdi ben sınava hazırlanmışken 4-5 ay sonra gelecek olan kat-i raporumda askerliğe elverişli olduğum ve heyet raporunun iptal olduğuna dair bir karar çıkabilir mi? yani ben sınava o kadar emek harcamışken sen aslında askerlik yapabilirsin diye çağrılabilir miyim?

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Üye
    muğla87 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2014
    Saat
    10:29
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Için rahat olsun kati rapor uzman doktor tarfından yazılır ..pratisyen hekiim yazmıyorki itiraz olsun..bildiğin gibi olumlu olacak korkulacak bır durum yok

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım senin sorun şuna benziyor hastayım hangi ilacı tavsiye edersiniz iyide senin rahatsızlığını bilmeden insanlar nasıl cevap versin tsk sağlık yönetmelğini aç hastalığını bul en net cevabı oradan alırsın zaten cevap orada yoksa biz ne desek olmaz

Üye
    wolves Avatarı

Son Giriş
    27.11-2013
    Saat
    12:33
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkürler muğla87. demirc kardeşim yanlış okudun sanırım ben heyet raporu alabilirmiyim demiyorum, alınmış bir heyet raporunu üst kurulda kati rapor hazırlanırken bu karar bozulabilir mi acaba diye merak ettim. sağlık yönetmeliğine bakıcam cvp için teşekkürler.