Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    alexx_87 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ünal
    Son Giriş
    01.10-2013
    Saat
    10:06
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,
    Eğer bu soruma yardımcı olursanız çok çok mutlu olurum. Öncelikle ankilozan spondilit hastasıyım...
    Bu yıl üniversiteden mezun oldum. matematik bölümünden. 2 yıllık tecil hakkım için askeriyeye gittim. ankilozan spondilit hastalığımı duyunca aksaz askeri hastanesine sevkim oldu. ptesi aksaza gideceğim. ancak aksazda romatoloji yok. sadece ankara gata'da var. beni ankaraya sevkedecekler ve işlemler 1-2 hafta sürüyormuş. benim şöyle bir sorunum var. 1 hafta içinde formasyon başvurularım var ve birkaç sehire basvuru yapmak zorundayım. yani ankaraya ocağa kadar gidemem. ben aksazda askere elverişlidir yazdırsam. 2 yıl tecilimi normal yaptırsam yani.. daha sonra askere giderken ankilozan spondilitimle ilgili işlemleri o zaman yaptırabilir miyim? yani askere gitmeden önce tekrar sağlık kontrolu yaptırma sansım olacak mı? yoksa tecil ettirilirken sorun yokmuş deyip direkt askere alınacak mıyım?
    saygılar

Üye
    Hayat yaşamaya değer Avatarı

Gerçek Adı
    Hayat
    Son Giriş
    05.01-2017
    Saat
    20:26
    Yaşadığı Yer
    ABD
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Muayene olmadan tecıl hakkını kullan Askere alırken zaten muayene olacaksın ve o zaman hastalığını belirtir raporunu alırsın.