Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gncali Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    salı günü heyete gireceğim nöroloji doktorunun dediğine göre %60 tan fazla rapor alacağım. kas hastasıyım askerlik yapamayacağıma dair belge almak için askerlikten muaf olmak için ne yapmam gerekiyor. sadece o sağlık kurulu raporunu alıp askerlik şubesine gitsem yeterli mi.yoksa askerlik şubesine gittiğimde tekrardan askeri hastaneye gidip ayrı bir rapor mu almam lazım

Üye
    Ümit Kurtuluş Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bosna
    Alınan Beğeniler
    66
    Verilen Beğeniler
    2

Senin özel bir çaba serfetmene gerek yok. Yoklamaya çağrılcaksın. orda zaten seni askeri hastaneye sevk edicekler. orda da heyte giriceksin. Çıkan ön raporu sana verip git bunu askerlik şubene teslim et dicekler.
    Sende şubeye gidip raporu vericeksin. Verirken karara itirazın varmı diye sora bilirler. Edip etmemek sana kalmış etmezsen karara bir itirazım yoktur diyip imza attırıyorlar.

Bir kaç ay içersinde de evine kesin rapor geliyor zaten. 2-3 ay bekle gelmezse askerlik şubene git elindeki ön raporu göster aslı gelmedi de sana bir fotokopisini veriyorlar.

Üye
    HOŞCAKAL Avatarı

Son Giriş
    10.10-2017
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    .............
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    10

yaşın askerlik için elverişli ise git yoklamanı yap askeri hastaneye sevk edilip gereekli muayenen yapılıp raporunla dönersin kamu hastanesinden aldığın rapor askerlik için geçerli değildir. zaten yüzde 60 rapor veriyorlarsa demek ki askerliğe de almazlar

Üye
    ArTe Avatarı

Son Giriş
    21.06-2017
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    ---
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar iyi açıklamış , askeri hastenede muayene olcan, askerlikten muaftır diye belge gelmesi 6 ayı bulabiliyor bana öyle gelmişti. belgenin ev adresine gelmesini iste askerlik şubesinde soruyorlar. yoksa ikide bir şubeye gitmen gerekir.

Üye
    okan_ses Avatarı

Son Giriş
    17.05-2015
    Saat
    21:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya arkadaşlar 6 ay demiddiniz Benim memur olma ihtimalim varBenden askerlik ile ilgili belge isterlerse ne yapicamCubku 6 ay bekleniyorsa ne muaf olcam ne tecilli

Üye
    niyazi akturk Avatarı

Gerçek Adı
    niyazi
    Son Giriş
    21.01-2017
    Saat
    15:29
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

o konuda askerlik şuben sana yardım cı olur yada verilen ön raporla işini görebilirsin.

Üye
    gncali Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

%53 oranında raporum var disferlinopati ( bir çeşit miyopati türü) hastasıyım merdiven çıkıp inemiyorum 5 10 dk anca yürüyebiliyorum askerlikten muaf olurmuyum. Askerliğim ünv okuduğum için tecelli ne yapmam gerekiyor askeri hastaneye gittiğimde emg falan çekiliyormuş işlemler kaç gün sürer kaç günde hastanede işim biter

Üye
    HOŞCAKAL Avatarı

Son Giriş
    10.10-2017
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    .............
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    10

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sonucu alt ay sürmüyor ..bir hafta da ..ben muayene oldum haftaya çağırıp heyete girdim 2 saat sonra sonucu verdiler 2009 yıllarıydı ... 6 ayı nereden cıkardınız

Başlığın Etiketleri