Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ismailoymen Avatarı

Son Giriş
    29.03-2013
    Saat
    18:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba ben ismail öymen.
    İstanbulda ikamet ediyorum.22 yaşındayım askerlik engelini ortadan kaldırmak istiyorum.yılda 2 kere kontrol'e cagırılıyor ve kontrole gidiyorum.Doğustan sol böbregim yok.Çapa tıp fakultesındeki prof. doktorum askerlikten muaf olabilirsin dedi.İstanbul araştırma hastaneınde uzmn. dr. da askere elverişsiz bu durumun dedı.Ben iyice emin olmak istiyorum bu pazartesi askeeriyey gidecegim en azından kafamda soru ısareti olmadan daha iyi bilgili bir şekilde gitmek istiyorum.Bunun askeri kanunlardakı hukmu nedir bilen bir arkadaş yarımcı olabiliri mi? acil şekilde cevap bekliyorum.?
    Şubeye gittigimde nasıl bir yol izlemeliyim?

Üye
    ayaslym Avatarı

Gerçek Adı
    şenol
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    6

Askere 20 Yaşında gidilmiyor mu ?
    Askerlik muayenesine gittiğinde sorununu ilet yanında belgede varsa götür.
    seni mutlak askeri hastaneye sevk ederler .
    Herşey askeri hastaneye bağlı muafda olabilirsin Askere de alabilirler .
    Hakkında Hayırlısı kardeşim..

Üye
    ismailoymen Avatarı

Son Giriş
    29.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Akeri kanunlarda bnım bildigim ya gidersin ya gidemezsin yoktur hersey kesındır.Doctorlar böyle birşey dediklerinie göre bir bildikleri wardır diye dusunuyorum.Daha bilgili bir ınsan yasanın su maddeswi geergi gidebilirsin yada gidemezsin diye birşey sunarsa sevinirim.Cunku bnım gecen yıllarda arastırdıgım kadarı ıle bir böbrek fonksıyon göstermiyor ve belli bir %nin altında ıse muaf diye biliyordum.Tabi bu ne kadar dogru ne kadar yanlış tartışılır.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Muaf oldun, değil mi İsmail?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ismailoymen Avatarı

Son Giriş
    29.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    malesef kesın bırsey yok.Böbrek sintigrafisi istediler sonra heyet ne derse o olacakmıs.
    Doktor 2 secenegın war dedı.Ya hiç gitmezsin yada gider 20-28 gun sonra geri yollarlar dedi.Bende merak ediyorum 5 martta flm çektirecegim bu hafta belli olur dıye ümit ediyorum.Gelişmeleri buradan paylaşacagım