Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 35 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ManesGame Avatarı

Gerçek Adı
    MERT
    Son Giriş
    13.09-2013
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    ÇANKIRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba 92/4 tertip Askerim Acemi birliğimde aşırı gögüs ağrısı nedeni ile izmir gata hastanesine sevk edildim akciğerimde yırtılma sonucu zar kalınlaşması olmuş bu zar akciğeri sıkıştırıp akciğerimin bir kısmını soldurmuş İzmir Suat Seren Gögüs hastalıkları hastanesinde Ocak 15 2013 Açık Akciğer ameliyatı geçirdim bu ameliyatta akciğerimi kaplayan zarı soydular. açık ameliyat ile hastane devlet hastanesi olduğundan dolayı 2 ay rapor verip gatada onaylatıp evime gönderdiler isdirat bitimine 10 gün kala ANKARA MEVKİ Hastanesine Sevk Edicekler Askerlikden Muaf mı ederler Rapor uzarmı Yoksa askeremi gönderirler Bilgisi olan varmı.. iyi günler.Ameliyattan 3 gün sonrakine ayit resimde koyuyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Net bir şey söyleyecek bilgiye erişemedim. Fikri olan var mı arkadaşlar?

Ama bana sorarsan bu ameliyat bir kısıtlılığa yol açacaktır ve muafiyet sağlayacaktır.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ManesGame Avatarı

Gerçek Adı
    MERT
    Son Giriş
    13.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ÇANKIRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eskisi gibi rahat hareket edemiyorum 200 300 metre sonra sol gögüs çok sıkıştırıyor bilmiyorum sonuç ne olur Fikri olan veya yakınının başına gelen varmıdır arkadaşlar

Talip Gögüs Cerrahisi Yarbayı Ameliyat oldugum hastaneden detaylı rapor istedi hastaneye gidip daha detaylı raporlarla heyete çıkartılcagımı söylediler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Mert, gelişmeleri paylaşırsan başkaları için de öğretici olur
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ManesGame Avatarı

Gerçek Adı
    MERT
    Son Giriş
    13.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ÇANKIRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle kusura bakmayın HASTANE'de tedavi için yatıyordum interner erişimim yoktu konu hakkında bilgi veremedim.
    Sol Toraks Tekortikasyon Ameliyatı Sonucu Askerliğe Elverişli değildir Kararı alındı Ankara GATA.

Üye
    ali711 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.08-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bnde akcıger amelıytı oldum kırıkklede gataya sewk ettıler askerlık yapamaz raporu werdılerrrr

Üye
    ManesGame Avatarı

Gerçek Adı
    MERT
    Son Giriş
    13.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ÇANKIRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ali711;

Ameliyattan sonra yeterli Epikiriz raporu-ameliyat raporu-patoloji raporu bunlar protokol numaralı olmak üzere mühürlü imzalı kaşeli baş hekim onaylı oldukdan sonra kurul pek sorun cıkartmıyor geçmiş olsun.

Üye
    akar88 Avatarı

Gerçek Adı
    cevat
    Son Giriş
    02.07-2014
    Saat
    13:55
    Yaşadığı Yer
    düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2009 yılında Akciğer Ameliyatı oldum. Bronşektazi/Sol Alt LOBEKTOMİ.Çürük verirler mi? 2 güne kadar Ankara Gataya sevk edileceğim söylendi. durumum ne olur çürük verirler mi. Ameliyat olduğuma dair bütün raporlar var elimde. Sonuç ne olur???

Üye
    akar88 Avatarı

Gerçek Adı
    cevat
    Son Giriş
    02.07-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şu an 1 haftadır gatadayım ankarada uğraşıyorum son bir film kaldı tomografi onu da yarın çektipreceğim. ona göre heyete gireceğim galiba hala konuyla ilgili kimse yorum yapmamış sizce sonuç ne olur muaf olur muyum doktora sorduğumda büyük ihtimalle muaf olursun dedi ama son filme bakacağım dedi. acilen yorumlarınızı bekliyorum?

2009 yılında Akciğer Ameliyatı oldum. Bronşektazi/Sol Alt LOBEKTOMİ.Çürük verirler mi? 2 güne kadar Ankara Gataya sevk edileceğim söylendi. durumum ne olur çürük verirler mi. Ameliyat olduğuma dair bütün raporlar var elimde. Sonuç ne olur??? hocam bana cevap verebilir misiniz siz deneyimli olduğunuz için sizi rahatsız ettim???

Üye
    akar88 Avatarı

Gerçek Adı
    cevat
    Son Giriş
    02.07-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bugün itibari ile belli oldu tam 1 hafta uğraştım doktorlar AnlAyışlı.51 md. Den muaf oldum yarın heyete girecem.

Üye
    ManesGame Avatarı

Gerçek Adı
    MERT
    Son Giriş
    13.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ÇANKIRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yeni erişiyorum konuya kesinlikle muaf olursun kardeş sağten çürük vermicekleri durdurmuyorlar gönderiyorlar kurul demek % 90 muaf

Üye
    akar88 Avatarı

Gerçek Adı
    cevat
    Son Giriş
    02.07-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar. askerlik şube beni perşembe günü gata ya yolladı. gata da ki doktorlar çok anlayışlı açık akciğer sol alt lobektomi ameliyatı oldum. 3 raporum de epikiriz, pataloji ve ameliyat raporum elimde idi. buna rağmen gata göğüs hastalıkları, göğüs cerrahı ve radyoloji bölümünde gerekli tetkikleri tekrar yaptırdı. kurula sevk etti. zaten sevk ederken göğüs cerrahisi kararını vermişti altına yazdı evraklarımın. askerliğe elvereişli değildir diye kurul bunu sadece onaylıyor. geçtiğimiz perşembe bitti işlemlerim. 1 hafta sürdü. iyi niyetli ve doktorlara saygılı olun. yine ankara gata ile ilgili bişey sorarsanız mesaj yazım mümkün mertebe cevap veririm.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Güncel deneyimini aktardığın için teşekkürler Cevat.

Üye
    developer_06 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    07.07-2014
    Saat
    19:09
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar merhaba benım bı sorum olacak 2009 yılınn 11ncı ayında pronomotaraks akcıger zarında yırtılma ve akcıger sonmesı sonucu hastaneye kaldırıldım ve tup takıp havayı boşalttılar aradan 1 ay sonra yıne aynı olay basıma geldı ve acık amelıyat oldum(sol akcıger) ve gogusumun sol kısmında ıce dogru gocukluk oldugu soylednı kunduracı gogusu bunlar askerlıkten curuk raporu almama etkenmıdır bılgısı olan cevaplarsa cok sevınırım saygılar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok çok büyük ihtimalle sen de muaf olursun Murat.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon