Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emreozbek Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    07:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamın aleyküm ben etimesgut zırhlı birliklerinde tank şöförü olarak acemi birliğine eğitime gittim sol kulagımda işitme kaybım vardı.Daha önce devlet hastanesine gittimde kimse Kesin sonuç vermedi. Doktor kullağında tıkanıklık var felan demişti ilaç vermişti onu kullanıyordum oyüzden askerlik muhanesinde söyleme gereyi duymadım askere gittimde zırhlı birliklerinde söyledim revire cıktım ordan hastaneye 1- h90. 4 sensorinöral işitme kaybı , tek taraflı olup diğer kulakta işitme azalmamış ( SOL TOTAL İŞİTME KAYBI ) diye rapor verdiler heyetten [19/b/3] barışta askerliğe elverişli değildir seferde görev yapar yazısıyla doğru evime gönderdiler .Ve piskolajik olarak bütün dünyam başıma yıkıldı 20 günlük askerlik yaptım bazı duyumlara göre bu durumlarda para ödüyorlarmış acaba ben hangi haklardan faydalana bilirim bana şubene başvur tazminat öderler felan dediler bu doğrumu yada bazı arkadaşlar çürük alanlar belli miktarda tazminat aldıklarını söylediler birisi yardımcı olabilirmi kafam karıştı.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    187
    Verilen Beğeniler
    82

Şurayı inceleyebilirsiniz: Yardım Çeşitleri ve Yardım Planı - TSK Mehmetçik Vakfı

Mehmetçik Vakfın'dan bilgi edinmek için:

Telefon:0 312 284 19 70
    E-Posta:mehmetcik@mehmetcik.org.tr

Üye
    Icemaker Avatarı

Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Askerde olmayan bir hastalık nedeniyle herhangi bir haktan yararlanamazsınız. Eğer ki askerlikte oluşan bir işitme kaybınız olsaydı belli bir para yardımı alırdınız. Siz belirttiğiniz üzere askerden önce olduğu için üzgünüm yinede araştırın.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    askerde olmadıgı için her hangi bir haktalep edemez siniz engelliler tanınan erken emeklilik engeli hakları engelli maaşı için ise devlet hastanesinden enaz% 40 rapor almanız gerek raporunuz 40 altında verirlerse iştme için malesef hiç bir işe yaramaz askerlige elverişsiz raporu vermiş olabilirler fakak %40 rapor alamaz sanız sivilde saglam olarak kabul edilir siniz