Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sardunya15 Avatarı

Son Giriş
    16.06-2016
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slm arkadaşlar sol gözümde % 90 göz tembelliğine bağlı görme kaybı var askerlik muanesi için gittiğim şubemden askeri hastaneye sevkimi istedim ve askeri hastaneye sevk ettiler. askeri hastaneden bana ASKERE ELVERİŞLİDİR KOMONDO OLAMAZ raporu verdiler bu sizce uygun mu rapora itiraz edeyim mi itiraz edersem raporu degiştirirler mi bide bende kekemelik var onu askeri hastanede söylememiştim söylesem faydası olur mu

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Nasıl olur ya ben gitmek istediğim halde aynı sorundan dolayı bana askerliğe elverişli değildir raporu verdiler başka bir askeri hastaneye git eğer askere gitmek istemiyorsan yeni bir rapor al sana askerliğe elverişlidir raporu vermelerine cidden şaşırdım benimde tek gözümde % 90 görme kaybı vardı ve askerliğe elverişli değildir raporu verildi belkide sizinkinden ekstra benim gözbebeğimdede yukarı kayma vardı bilmiyorum bumu etmen oldu.

Üye
    sardunya15 Avatarı

Son Giriş
    16.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vallahi bilmiyorum bana askere elverişlidir komondo olamaz raporu verdiler bnde şaşırdım bu duruma ama yapcak bi şey yok siz hangi askeri hastaneden ve ne zaman aldınız

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Ben Tekirdağ Çorlu askeri hastanesinden aldım ama 10 sene filan oldu tekrar gitsem alırlarmı askere acaba cidden acaip geldi.

http://www.engelliler.biz/forum/saglik-raporlari/98015-bir-gozun-gormemesi-ve-psikolojik-rahatsizlik-nedeniyle-40-ve-uzeri-rapor.html

B
    ak şu konudada arkadaş yeni yazmış senle aynı durumda ve askerden muaf tutulmuş senin durum enteresan cidden.

Üye
    mustafa.ay Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    04.05-2017
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir yandışlık söz konusu yani %90 görme imkanı yok. + istanbul gataya vea ankaraya gittin mi. + şaşılık varmi

Üye
    sardunya15 Avatarı

Son Giriş
    16.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

istanbul gatadan böyle bir rapor verdiler şaşılık ise çok az var ama belli olmuyo

% 40 özürlü raporunun askerlik ile ilgisi var mı yani özürlü raporu olanlar askerlik yapar mı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Sivilden alınan rapor askeriyede bir anlam ifade etmiyor. Bence askere gitmek istemiyorsan o karara itiraz et ve bu sefer kekemeliği de belirtip muaf olmak için girişimde bulun.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mustafa.ay Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    04.05-2017
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    %90 oldugundan emin ol mesela kaç metrede parmak sayabiliyomusun? ilginç gerçekten