Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 34 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Veritas Avatarı

Gerçek Adı
    Doğa
    Son Giriş
    05.08-2015
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hangi senarist öldürdüğü bir kadının cenazesine katilinin katılmasını hayal edebilir?
    Hangi senarist karısının burnunu, kulağını kesip onu bodruma kitleyen bir koca yaratabilir?
    Hangi senarist 32 kişinin gencecik bir kıza tecavüz edebileceğini düşünür?
    Hangi senarist dayının yeğenlerine tecavüz ettiğini ve kızların annesinin de bunu gizlediğini gözler önüne serebilir?
    Hangi senarist halı saha maçı yapan polis memurlarının dibinde bombanın pimini çekebilir?
    Hangi senarist intikam almak için herkesin gözü önünde bir adamı tren raylarına fırlatabilir?

Hiçbir senarist bu kadar kötü, bu kadar merhametsiz, bu kadar acımasız olamaz!
    Hangi senarist gerçeklerle bu kadar yarışabilir?

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

burda neler olmuş..uykudan yeni kalktım kavga etmeyin hanımlar.. bazı diziler evet yanlış yoldalar..mesela ben "....... yüzyıl" dizisini hiç sevmem..dizinin ihtişamı yüksek,parada harcanıyo ama siz izleyin diye değil..bazı değerler,bilinen gerçekler çürüsün diye..millette ecdadım dedikleri osmanlının haremden ibaret gibi gösterilmesini oturup izliyor..halbuki osmanlı zamanında kanuni savaşlardan başını kaldıramazmış..gerçek tarihçiler bunun altını çiziyor...ama gel gelelim o dizide hürrem cart curt derken osmanlı yıpranıyor..bunların amacı farklı bence..geleceğin silahı mermi değil,medya...bütün güç onda toplanıyor..

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Dizilerle terör'ün ne alakası var..Reyting verip vermemekle bu ülkede adalet sağlanacaksa hayır yani bizde televizyon,radyo,internet,gazete,elektrik,"KİTAP" insan hayatını kolaylaştırıp yarayacak ne varsa hayatımızdan çıkaralımda ülke huzura kavuşsun...
    Firdevs hayal aleminde mi yaşıyosun sen?18. 19.yüzyıllarda ne diziler vardı nede televizyon vardı..Ve savaşlar binlerce onbinlerce insanın hayatına mal oldu ülkeler parçalandı kimisi manda yönetimine girdi kimisi bağımsızlığını ilan etti...
    Sen televizyon izleyemiyosun yada izlemiyosun diye televizyon izleyenlere saldırma düşüncelerinle ya televizyon izlemiyosan KİTAP okuma malum romanlarla bu ülkeye yardım edilmiyor...Sadece yazarların ve kitap evlerinin cebine kattı oluyor...
    Komik....

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

size kitap okuyun diyen kim ben kendim kitap okuduğumu söyledim..artı tv izleyemiyorsun ne demek? güncel haber ekonomi yani hayatın bizim için en önemli olaylarını izlemeyi tercih eden biriyim illaki ne izlediğimi yazmak zorundamıyım sizler gibi asıl hayal aleminde yaşayan sizlersiniz nedenmi bir ileti ekledim vayy efendim dizilerimize laf geldi benim dizi yorumum dedim geçtim demekki yaranız var ki yada gereksiz olduğunu sizlerde kabul ediyorsunuz ki hemen karşı saldırıya geçiyorsunuz

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Dizi izleyen arkadaşların kitap okumadığı ve haberlerden,ekonomiden haberdar olmadığı ne malum?
    Herkes ne izlediğini tabiki yazmak zorunda değil ama diğer izleyenlerede saygı duymak zorunda....
    Ha tabiki bu senin düşüncen ama sen sevmiyosun diye aaaa kapatın reyting yaptırmayın demeyede hakkın yok...
    + İleti dediğin topik açtıktan sonra olumlu ve olumsuz düşüncelere açık olmalısın ki bu hayal alemi değil insanların gerçek düşünceleridir...
    Ne yazdığınıda mı bilmiyosun anlamıyorum ki...
    Ne yarası ne beresi...Bizim dizilerle ilgili bir sorunumuz yokki akşamları illaki her evde her kanaldan illaki birisi oynuyor izleniyor...
    Biz gereksiz bulsak izlemeyiz....diziler insanların duygularına hükmediyor ki bunca senedir takip ediyoruz...
    Senin dizilerle bağlantı kurduğun şey çok çok ayrı bir konu...şehitlerle ne alakası var dizilerin...
    Gereksiz bulan sensin karşı savunmadasın dikkatini çekerim...

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ehh ogün bey bende prim vermeyin diyorum ya ama işte herkesin fikri kendine benim burdaki ilk iletimi dizi sinema başlığında fatmagülün suçu ne? ve feriha dizi yorumlarına işte benim dizi yorumum diyerek eklemiştim..mod arkadaşlar polemik olmaması adına bu başlığı benim adıma açmışlar aslında herkes dizilerle ilgili fikirlerini yazarken benimde anlamlı bulduğum günümüz ortamına uygun ilk iletim maalesef polemik yapıldı.

bir dizi delisi olarak şirine benim yorumuma saygı duymanız gerekirdi.. neden bu kadar uzatıyorsun?

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ha Hasan kel, haa kel Hasan yani.. Niyet neyse, netice de odur.. O forum bu forum farketmez..

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

reyting yaptırmayın başlığı sevgili mod arkadaşların fikridir ben açmadım bu sayfayı bunuda bana mal etmeyin şirine hanım

senin için gerekli ya izle şirine kardeş ama ben izlemiyorsam fikrimide yazarım sana sorcak değilim

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sen fikrini yazmıyorsun ki firdevs.. Demogoji yapma lütfen.. Aptal yerine koyma insanları..

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

bir dizi delisi olarak şirine benim yorumuma saygı duymanız gerekirdi.. neden bu kadar uzatıyorsun?
    Uzatmıyorum sadece düşündüğümü sölüyorum düşünce özgürlüğünedemi kısıtlama var firdevs..
    Neden benim yazmam seni rahatsız etti???Yazıcam tabi napıcam okuyup bakacak halim yok...
    Ayrıca şunu sormak istiyorum sana...
    Sen bu forumda Dizi forumun olmasından rahatsızsın değil mi?
    Bu düşüncelere sahip olan birinin bu forumdan haz etmesi düşünülemez...
    O zaman okumayacaksında...Bizim dizi delisi yazılarımızı görmeyeceksin...
    Dizi delisiyim buda beni rahatsız etmiyor...Seviyorum...Buda ne seni nede bir başkasını bağlar...

reyting yaptırmayın başlığı sevgili mod arkadaşların fikridir ben açmadım bu sayfayı bunuda bana mal etmeyin şirine hanım
    Okuduğumuda anlayabiliriyorum çok şükür

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

havva hanım dün iletimi ekledim ama modlarımız uygun görmedi bu başlık açıldı eklediğim iletiye senin fikrin saygı duyarız diye geçeceklerine dizilerine sahip çıkmaya başladı millet.. polemiği başlatan dizi meraklılarıdır... ehh bu başlıkta üstüme kaldı...

şirine sana gelince ben kendi fikrimi eklerken sorun oluyorda sen yorum yapıncamı sorun olmuo? bende diziler hakkında olumsuz yazmayı SEVİYORUM buda ne seni nede başkalarını üzmemeli

Yasaklı Üye
    Mesut. Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    20.03-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Geçen senelerde şöyle bir haber okuduğumu hatırlıyorum. Öğrenciler okulda kavga etmiş, bir öğrenci kavga ettiği diğer öğrenciyi bıçakla öldürmüş. öldüren öğrenciyi karakola götürüp sormuşlar neden bıçakla vurdun sonunu düşünmedın mı hiç. öldüren öğrenci şöyle yanıtlamış. ''Sonunu düşünen kahraman olamaz''. Haberde bu sözün kurtlar vadisi dizindeki polat alemdar rolünü oynayan oyuncunun filmde kulandığı bir sözmüş.

Gerek şiddet gerekse ahlak ve insanlık değerlerını yozlaştıran dizileri bilinçsizce izlemek zamanla bu tür olumsuz ve kötü durumların insana doğal geldiği artık normal karşılandığı ve günlük hayatta uyguladığı söyleniyordu. olumsuz bir şey her dizede sık sık tkrlanınca o durumun insanlara yaşanması kötü değil yaşanan normal bir şey olarak görünmeye başlandığı söyleniyordu.

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Benim laflarımı bana satmaaaa.....
    Değiştirip değiştirip....

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

işine gelmeyince salla kızım boşversene şirine
    ben sevmediğimi en başında belirttim ki sizler polemiğe devam ettiniz...

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bak Firdevs'cim sana başıma gelen bir olayı anlatayım.. Eski mahellemizden bir komşumuzun kızının kına gecesi vardı gittik.. Çalgılar,çengiler kurulmuş,herkes neşe içinde,şıkırşıkırlar, ee düğün evi nede olsa.. Hemen bitişiğindeki evde bir başka komşumuz var 35 yaşında gencecik bir adam pat diye öldü.. Kına gecesi saatinde.. Yani bir tarafta düğüüün,eğlence, bir tarafta cenaze, yas... Hayatın gerçeği budur şekerim...

Sürekli sürekli daimaaa yas tutarak ah vah ederek geçmez bu ömür.. Senin mantığına göre o zaman sinema sektörünü dinamitlemek lazım.. Hayata dahil olan herşeyden keyif alan bir kesim var.. Kimi dizi sever, kimi sinema,kimi tiyatro,kimi haber,kimi ekonomi... Bu kişiler birbirlerine "aman sen boş yaşıyorsun dizi izleyeceğine haber izle" diyemez.. Dizi izleyeni de haber izleyene diyemez.. Örnek bu sadece çoğaltılabilir..

Senin yanlışın burada tepki almana neden olan yanlış, yönlendirme yapman.. "Onu izlemeyin bunu izleyin" demen... Neyse artık.. bir şarkı vardı zamanında Hurşit Yenigüne ait.. "Karışıyoruz karışıyoruz herkesin işine karışıyoruz",.. Diye.. Dinle onu..

Karışmasın kimse kimsenin işine yaw..

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon