Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler

Konu: Veda

Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gurbetli Avatarı

Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    B.B. memleketim
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    26
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Gitmek zorunda kaldim gidiyorum

Allahin selam i ve bereketi üzerinize olsun arkadaslar,8 aylik bir üye zamaninda cok degerli günler gecirdim cok degerli ve yüregi temiz insanlar ile arkadas oldum.Arkadaslik isteklerini Kabul etmedigim arkadaslar hakkinizi helal edin. Rabbimden dilerim herkezin gönlünce versin dualarim sizinle olacak nefes alip verdigim sürece arkadaslarim.belki binde bir gelme imkanim olacak belkide hic bi firsat bulamiyacagim bilgisayarimi acmaya .Ben sizlerden cok Seyler ögrendim beni araniza Kabul ettiginiz icin sizlere cooook tessekkür ederim

agzimdan cikan her kelimenin hesabi oldugu gibi yazdigimiz her kelimeninde hesabi var,üstelik yazilan bu yazilari herkes görebiliyor,bunun hesabini nasil verecegimi bilmiyorum.
    hepimiz uzun bir yolculuga ciktik,ölüm yaklasiyor,nefislerimizi terbiye etmemiz lazim...

Sitede büyüklerim kücüklerim bi kusurum hatam kirici itici birilerine davrandigim oldu ise hepinizden özür dilerim beni seven sevmiyen herkesin hakkini helal etmesini istiyorum.Ben hepinize hakkimi helal ediyorum.Ben hep kirmadan incitmeden sohbet etmeyi seven biriyim eger kirici oldu isem veyahut hatalar yapmisisem bunu affetmenizi istemek icin yazdim…Rabbim nasip eder insallah yine araniza gelip sizlerle aranizda sohbet kurarim ins. Benim icin dua ederseniz sevinirim….Dualarda bulusmak dilegimle….Allaha emanet olun selam ve dua ile esselamünaleyküm

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Gitmek zorunda kaldım gidiyorum...
    Hayırdır, uzun yolculukmu var yoksa birinemi kızdın gidiyorsun.Siz gitsenizde burda yazdıklarınız gitmeyecek, her daim aramızdasınız.

Üye
    EcstaticA Avatarı

Gerçek Adı
    The Man From Earth
    Son Giriş
    02.06-2012
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir, benim şehrim...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Aha Gurbetli nereye yahu. Benim modellemelerime kim acımasızca yorum yapacak şimdi.

Üye
    abukperi Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Seni tanımıyorum paylaşımlarımız belki hiç yok ama okuduğum bu buruk veda sana destek olamamanın o buruk çaresizliğinde öyle etkiledi ki. Duaların gücüne inanırım o yüzden sana dualarımı gönderiyorum. Ben vedaları sevemedim. O yüzden Bir an önce aramıza dönmen dileğiyle..Yüce rabbim seninle olsun…Sevgiyle kal …

Yasaklı Üye
    romeo10 Avatarı

Gerçek Adı
    Doğukan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

GURBETLİ;

Öncelikleee seni gitmek zorunda bırak şey nedir? Bunu bir sakıncası yoksa paylaşsanda sonra veda olayına girsekk...
    Ayrıcaa şunuda söylemek isterim kii burda yeri dolmayacak nadir insanlardan birisin.Bunuuu inannn bütün kalbimle söylüyorum..

Üye
    Gurbetli Avatarı

Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    B.B. memleketim
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    26
    Blog Mesajları
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dünyayi düzeltmek icin ilk adimimi atiyorum ve kendimden basliyorum dularda bulusmak dilegiyle hakkinizi helal edin Rabbim ettigim dualarin iki katini sizlere ansip eylesin sonra bana esselamünaleyküm