amdan - ‎~♥~~♥~*Melek olan bir köpegin vasiyeti / Magret Trowton14862947347342918118093 - ‎~♥~~♥~*Melek olan bir köpegin vasiyeti / Magret Trowtonamdan - ‎~♥~~♥~*Melek olan bir köpegin vasiyeti / Magret Trowton

~♥~~♥~*Melek olan bir köpegin vasiyeti / Magret Trowton
İnsanlar öldüğünde geriye vasiyetname bırakırlar ki, evleri malları, neleri varsa sevdiklerine kalsın diye....Bende böyle bir vasiyetname yazmak isterdim ama yazmasını bilmiyorum... Ben, zavallı ve yalnız bir sokak köpeğine, mutlu olduğum evimi bırakmak isterdim... Mama kabımı, sıcacık yatağımı, yumuşacık yastığımı, oyuncağımı, cok sevdiğim kucağı, beni seven yumuşak elleri, sevgi dolu sesi, birinin kalbindeki yerimi, sevgiyi ve son olarak beni sonuna kadar sevgiyle tutan kolları... Melek olup gittiğimde lütfen "bir daha köpek istemiyorum, gidisi cok acı veriyor" demeyin. Gidin, sokakta, yalnız zavallı ve sevilmeyen bir sokak köpeği bulun ve ona benim yerimi verin.Bu benim size kalan mirasım... Geriye bıraktığım, sevgi... Kaynak: Funda Ekici'ye bu güzel paylaşımından dolayı teşekkür ediyoruz...♥~