Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Duslerinprensi Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Çetin GÜNAÇAR
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    03:33
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    27819100275890023275100 - Ne güzel şeydir gökyüzünün maviliğine gülümseyerek bakabilmek!

Bir düşün..Ne güzel şeydir gökyüzünün maviliğine gülümseyerek bakabilmek!Aşk her zaman kolaylaştırır bu güzelliğin gerçekleşmesini.Dudaklarındaki gülümsemeyi,gözlerindeki parıltıyla birleştirir.Mavi olursun baştan başa!Sonra mavi mavi bakışırsınız gökyüzüyle,sonsuz bir bakışma...O sonsuz bir özgürlükte sen sonsuz bir huzurda...Geriye dönüp bakmayacaksın.Yediğin çelmelerle düştüğün yerden hemen kalkacaksın.Üzülmeyeceksin düştüğüne.Ne kadar kötü düşersen o kadar iyi,ne kadar çok yanarsa canın o kadar iyi.Bisiklete binmek gibi bir şey bu..Düştükçe daha iyi binmeyi öğrenirsin.İlk düşüşünden sonra da evde pansuman için herşey hazırdır zaten...

Her şey Gönlünüzce olsun...

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Çok şeydir,çok şeyleri anlatmak; çok güzeldir, çok güzelleri anlatmak

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten aşk da hep zamansız gelir

26 Aralık 2009 Posta Gazetesi

Bir yıl bitti. Geçen yılda neler kazandık, neler kaybettik diye düşünmek anlamsız. Yaşadığını yaşamışsındır. Doğrusu da yanlışı da senindir. Asıl yaşayamadıkların için hayıflan. Asıl, hâlâ daha ‘keşke’lerle vaktini geçiriyorsan hayıflan. Yine de kaçırdığın hiçbir şey yok. Bu yıl senin için yeni bir başlangıç olsun. Zaman hiçbir zaman geç değildir. Zaten aşk da zaman dinlemez. Bazen karanlıkta gelir, bazen yılların yıpratıldığı anda. Sen her zaman kapını açık tutacaksın ona. Ki, girebilsin içeri.
    Bir düşün... Ne güzel şeydir gökyüzünün maviliğine gülümseyerek bakabilmek! Aşk her zaman kolaylaştırır bu güzelliğin gerçekleşmesini. Dudaklarındaki gülümsemeyi, gözlerindeki parıltıyla birleştirir. Mavi olursun baştan başa! Sonra mavi mavi bakışırsınız gökyüzüyle, sonsuz bir bakışma... O sonsuz bir özgürlükte sen sonsuz bir huzurda... Geriye dönüp bakmayacaksın. Yediğin çelmelerle düştüğün yerden hemen kalkacaksın. Üzülmeyeceksin düştüğüne. Ne kadar kötü düşersen o kadar iyi, ne kadar çok yanarsa canın o kadar iyi. Bisiklete binmek gibi bir şey bu... Düştükçe daha iyi binmeyi öğrenirsin. İlk düşüşünden sonra da evde pansuman için her şey hazırdır zaten...

Gecenin karanlığında bile duvara rengarenk resimler çizebileceksin. “Karanlıkta nasıl çizerim?” demeyeceksin. Hiç kimsenin görmediği renklerle boyayacaksın duvarı. Sadece senin gördüğün o renklerin geceyi nasıl aydınlattığına şaşıracaksın. Belki önce bir kır çiçeğinin üzerindeki çiğ damlasını çizmekle başlarsın işe. Sonra denizi boyarsın duvara. Deniz varsa benim için resim bitmiş demektir. Deniz varsa şöyle bir soluklanacaksın demektir. “Neden?” deme, sen seyret. Deniz sana anlatır...
    Umut senden ne kadar yüksekteyse, o kadar sıçramayı öğreneceksin. Günlerce sürecek olsa da bıkmayacaksın. Daha yükseğe, daha yükseğe sıçrayacaksın. Sonra umudu yakalayacaksın. Ve bir umut yakalamanın hiç de kolay olmadığını anlayacaksın. Bu kez o umudu kaybetmemek için sıkıca sarılacaksın. Bunları yaparken hiç merak etme kaçırırım diye bir şeyleri. Hayat sen istediğin sürece seni takip eder çünkü. Zaman hiçbir zaman geç değildir. Zaten aşk da hep zamansız gelir...

Mehmet Coşkundeniz

Üye
    Duslerinprensi Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Çetin GÜNAÇAR
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    03:33
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ya neden öyle bir heyecan bir saldırı var zaten alıntı yazılar bölümüne ben yazmadım mı açmadım mı konuyu resimlerde gitmiş bunda sorun ne alıntı yazılar bölümüne işledim zaten her yazı yazdığımda sizler böyle silip duruyorsunuz ve şevkim kaçıyor günlerdir buralara paylaşım açmaktan korkar oldum kendi yazım mı yazdım ... artık tek tük yazar oldum birde yazının tamamını yayınlamışsınız manalı manalı... buyrun dükkan sizin...