Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Birtane çocuk tekvandocu olmayı çok istiyormuş.Bir gün bir kaza geçirmiş.Sol kolu kırılmış.Çocuk günlerce ağlamış..Tekvandocu olamayacağım diye hayata küsmüş.Babası çocuğu alıp tekvando kurslarına götürmüş hocaya her şeyi anlatmış.Hoca çocuğa yıılllarca aynı hareketi göstermiş.Çocuk bir gün hocasına sormuş'bana hep aynı hareketi gösteriyosun' demiş.(böyle bir yere varamam)Adam ise yakında diyormuş sadece.Bir gün adam oğlanın yanına koşarak (turnuvalara giriyorsun demiş)Oğlan şaşırmış.(Ama en sadece bir hareket biliyorum) demiş.Oğlan turnuvaya çıkmış.Bildiği hareketi yapmış karşısındakini yere yıkmış ve maçı kazanmış.Böyle böyle bütün maçlar da birinci olmuş.Gelmiş hocasına sormuş.(Ben 1 kolumla tek bir hareket yaptım ve herkezi yere yıktım )demiş.Hoca ise(Çünkü karşında ki senin hareketine karşılık sadece sol kolunu tutarak kendini savunabilir.Ama senin sol kolun olmadığı için , kendilerini savunamıyolar demiş)Oğlan o günden sonra tekvando 1ncisi olmuşşş...

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu yazıyı okuyan herkes sol kolunu kestirmek istemesin!