Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rakadeniz Avatarı

Son Giriş
    23.02-2017
    Saat
    15:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar Aracımı (az birşey model yükseltmek için) satmak istiyorum. araba dosta gidecek makina gerçekten bakımlı ilgilenen olursa sahibinden.com ilan numaram 92129091

1998 model Fiat uno Tertibatlı H sınıfı ehliyet olana devredilir. B sınıfı ehliyeti olan almak isterse tertibatı eminyetten soktürte bilirim. saygılar

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

selam bu tertibat nasıl bir tertibat? benim eşimde 97 uno 70 sx ie var.. ben ayaklarımı bacaklarımı kullanamıyorum.. paraplejiyim.. bu tarz bir tertibat ile kullanabilir miyim? hayırlı satıslar

Üye
    rakadeniz Avatarı

Son Giriş
    23.02-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nova kardeşim, tertibat ucuz yollu birşey yaptırdım. H sınıfı ehliyetim olduğu için mecbur tertibatlı araba kullanmamı söyledi Emniyet, bende mecburen böyle birşey yaptırdım. Normalde tertibatı kullanmıyorum. bu arabayı kullanmak için sadece sağ ayağın işlevsiz olması lazım. bunun dışında daha farklı engeli bulunan arkadaşların kullanabileceğini sanmıyorum (Örneğin İki Bacağını kullanamayanlar için)

Üye
    rakadeniz Avatarı

Son Giriş
    23.02-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar Merhaba. Model yükseltmek için, Sahibinden.com (92129091) ilan numaralı arabamı satıyorum. H sınıfı ehliyeti olanlara devredilir. Her türlü üst modeller için Takas yaparım, üzerine farkını vereceğim. (Aracım tamamen bakımlıdır ve kesinlikle sorunsuzdur.)