Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Syn Başkan53 Yazdığın şekilde hiç araç satıldığını görmedim veya siz bu şekilde bir araç aldınızmı.görmeden baktırmadan ne bileyim benim mantalitem almıyor bu konuda üzgünüm (ayrıca tok bir satıcı ilan yerine gider galeriye verir hiç uğraşmaz çayını içer parasını alır çıkar ) olay budur

Üye
    BaSKaN53 Avatarı

Gerçek Adı
    ALi
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Z.BURNU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

relaxx;

barın arkadaşım mesajımı okumuşsunuz fakat anlayamamışsınız, akıl var mantık var siparişle havaleyle ikinci el araç alındığı nerede vaki olmuştur? demekki işin içerisinde ESPRİ var.! Ayrıca kişinin tok olması illada aracını galericiye vermesini gerektirmez, belki o zefki kendisi tatmak istiyor alıcıyla bire bir pazarlık edecek kıyasıya el sıkışacak vs vs işin o kısmı bizi ilgilendirmezki öyle değilmi? Bu kadar hiddet sağlığına iyi değil boş ver sakin ol, her şeye rağmen hayat devam ediyor...

Not:Her şeyi dert edersen çok yaşamazsın...

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Syn Başkan 53 öyle yorumlar okuyorumki inanın ben eksik birşey görünce çıldırıyorum kimse çocuk değil burada yardım paylaşma ve dürüstlük olmalı tabi herkesi aynı kefeye koymuyorum buradaki usul usul değil sana buradan araç konusunda çevremde mağdur olan ve bir hurdaya mahkum olan bir sürü canlı örnek verebilirim kimse artık bunları yaşamasın az öncede yazdım sitede astra ilanım var bir bakın ve diğer ilanlara bir bakın yazılacak çok şey varda şu an yazacak durumda değilim bu arada notuna gelirsek ömrü yaradan biçer

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Susuyum diyorum olmuyor güzel kardeşim diyorum yaranamıyorum
    1-Ben zaten galericiyim ne demeye arabayı galeriye vereyim
    2-Bu sitede rapor alamayıp 2. el otomatik araç arayan olurmu diye bu ilanı buraya verdim
    3-Bu ne ilk sattığım araba ne son olacak şahsımı tanımadan ne demeye yorum yazarsınız
    4-Bu sitede lüzumsuz o kadar çok ki önce yorum yazacağın adamın profilini yorumlarını incele öyle konuş
    Yeter sayın moderatörüm konuyu kilitleyip kapatırmısın kimseye satacak arabam yok herkez saolsun.

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu sitede luzumsuz okadar çokki size katılıyorum ayrıca siz tanımak zorunda değilim beni kimsenin tanımadığı gibi şahsınızla ilgili bir problemim yok olmazda ben gerekenleri yazdım kendi düşüncelerim doğrultusunda elştiriye açık olmalısınız bu bence önemli bir faktör esnafsınız beni anlamışsınızdır.

Üye
    ALİRİZA Avatarı

Son Giriş
    02.11-2016
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA/DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm arkadaşlar ortalıgı hafifletmek babında ufak bi soru sorayım.2001 cd astra otomatik beyaz relax arkadaş kızmasın hemen söyleyeyim tüm bakımları herşeyi yapılmış lpg yeni ben taktım 10 ay evvel jant sıfır lastik güzel ortalama piyasası 3 aşa 5 yukarı ,kaca gider.bende sıfır alayım diyorum.km.80000 de galericiler de varmış bu muhabbette yazarsanız sevinirim teşekkürler,

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

ALİRİZA;

17000 22000 aralıgında piyasası vardır km ve ve temizlik farkıyla 19 21 aralığında satabilirsiniz diye düşünüyorum tabi değişen ve boya durumuna göre değişebilir.Beyaz renk astrada tutulan renktir Galericiler dersen arabana vereceği rakam 16 liradır

Üye
    ALİRİZA Avatarı

Son Giriş
    02.11-2016
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA/DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ok.teşekkürler,

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12