Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 69 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    alidulger Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    29.05-2014
    Saat
    08:41
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: kenan288 Mesajı Gör
    Ne alaka kazazede... Arabadan anlayanlar çok az yorumlar oscarlık......
    tek senmi anliyon arabadan ? arkadasim Tuning Dergisinde Fotomuhabirligi Yaptim Tuningsitesi (yani Otomodifiye sitesi) Kurdum 3 yıl onu yonettim organinasyonlar düzenledim yaklasik 10 tane araba dergide yayınlama firsatim oldu aydinda araba üzerine etkin bir rol oynadim bilip bilmeden konusma sadece memurdan temiz lafi bana yanlıs geldi onun icin sordum memur olmayan temiz bakamiyomu diye oscarlik olan sensin biraz

Üye
    kenan288 Avatarı

Gerçek Adı
    kenan
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    08:59
    Yaşadığı Yer
    KAHRAMANMARAŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

normal isa o arabaya 2-3 harcadınmı cillop gibi olur...5-6 sene masraf çıkarmaz...bmw çok sağlam araba.....

Gecelerin_Prensi haklısın..dedim ya oscarlık yorumlar yapıyorlar.araba memurdan dedim.takıntılı adamlar niye memurdan yazdın diyor..hademe denmi yazacaktım.ilginç kardeş bizim camia ilginç....

arabadan tek ben anlıyorum demedim dulger...arabayı satışa çıkardım ... millet arabayı soracağına geyik lik yapıyor......sıkıntı bu

Üye
    alidulger Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    29.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hademe senden daha iyidir en azdindan ne ego varmiş sendede

Üye
    GoXEl Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Yazışmaları okuyorum ve yorum yazan arkadaşların fotoğraflarına baktığımda hepsi yaş olarak belli bir düzeyin üzerinde görünmekte olup, alt tarafı bir araç ilanını nasıl amacından uzak bir konu haline dönüştürmeyi becerdiklerini anlayamıyorum...

Dünyanın her yerinde bu böyledir, birisi malını satar diğeri bunu alır, satan malı için istediği fiyatı biçer, alan kişi o fiyatı verir sonuç olarakta bizler buna alan razı satan razı deriz.

Onun dışında kalan yazışmalar içinse benden size naçizane bir tavsiye, tartışma içerikli mesajlarınızı hemen silin ve aracını satmak isteyen arkadaşımızın verdiği ilanı belki o aracı alacak kişi okuduktan sonra vazgeçmesin. Bu siteye ve bu sitede ki insanlara yakışacak en erdemli davranış budur...

Herkese saygı ve sevgilerimle.

Üye
    kenan288 Avatarı

Gerçek Adı
    kenan
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    08:59
    Yaşadığı Yer
    KAHRAMANMARAŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

alidulger bende hademeyim 7 yıllık ..baltayı taşa vurma.....gene saçmalamıssın ..hademeliğimle,özürümle gurur duyarım..

GoXEl;
    teşekkürler

Üye
    iyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    ilhn
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kenan kardeşim sakin ol takip ettiğim kadarıyla kışkırtıyorlar seni engelli engelliyi nedense cekemiyor onu gördüm kimseyle sürtüşme salla arabayı da çok ihtiyacın yoksa satma bence BMW boru değil

Üye
    bizde_trabzonluyuz Avatarı

Gerçek Adı
    şahin ŞENTÜRK
    Son Giriş
    08.05-2015
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,

arkadaşlar tatlı atışmanız hoş bi durum.ALLAH cc Kaza bela vermesin, Sadece Engellilere Değil Herkeze Hayırlısı neyse RABBİM onu versin.Arabanda güzelmiş hani

Üye
    alidulger Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    29.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kenan288;

sinirlenmicem carsina pazar insan gibi yazarsan cumlelerini insan gibi cvp alirdin benden deyib baskada bu konuda yorum yapmiyom

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

guzel araç motor ve kasanın kucuk oluşu yakıtı kısar lpg yok anlaşılan buna ılk defa takılıyorsa bırde lpg takacan 20 krş en fazla yakacagı bende var 3.18i lpg li uzun yol 100 km 22lıra sehır içi 25 krş yakıyor avrupa araçları binen ve bilen bilir mersedes audı skoda bunların hepsını kullandım en gösterişlisi bmw en konforlusu ıse mersedes tir en az yakıtı olanı da skoda dır hayırlı musterıler kardeşim

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

La yıllardır galericilik yapar arabadan azda olsa anlarım bir adamın arabası vardır 10 liradır 30 lira ister kime ne bilgiye ihtiyaç varsa verilir ama arabayı çokta ıyı bılıyor olsan bıle bu yorumlar neyın nesı tartışıyosunuz yarın bir gün bir buluşmada yüz yüze geleceksiniz o zaman ne olacak buluşmayı diğer insanlara rezilmi edeceksiniz lütfen yorumlar yapıcı olacaksa olsun.
    Nacizhane bir öneri konuyu kitle ve sil moderatör arkadaşım ve başlığı temiz şekilde tekrar aç.

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Syn goxelalıcının kafasındaki soruları gidermek ve eksik bildikleri bir konu olduğunudüşünerek soruları gidermek anlamında yapılan yorumlar ollduğunu düşünüyorumtartışmaya gelince satıcının cğerci kedi cümlesi yangına körükle gitmektir.Lütfen objektif ve empati kurarak yazalım.
    Syn kenan. Aracın güzel araba sağlam araba bu tartışılmaz bir gerçek. Aracınavantaj ve dezavantajlarını sıralayım.
    Avantajları: Sağlam,güvenli,konforlu,ilgi çekici,lüx,beğenilen bir logo vesayamadıklarım
    Dez Avantajları: Dananın kuyruğunu koparayım birincisi aracın eski model olupyurt dışından 3 yaş altı getirilememesi senin için dez avantaj aynı paraya ve 4kapılı bir araç alınabilir marka saymıyorum aynı ayarda araç istersen mersedec190 1991-1992-model devam edelim aracın bakımları fazla ve parçaları yakıtıbirde trigerin zincirli değilse tamam fatura soğuk suyla gelir ayrıca araç 6yıl satılamaz engelli olmayan birine buda senin için dez avantaj tüp yok kezaaynı devam edelim 13.750,00 senin araban gümrüktede noter+gümrük+sigorta+yolyemek ankara masrafları eder en az 1.500,00 ve sıralı sistem tüp atarsak iyisi1.500,00 toplarsak 16.750,00 tl eder senin arabanın maliyeti. küçük bir örnekvereyim sana 750 km yolda 140 lira uzun yolda tüp yaktım opel astra gls 1998aynı yolda senin arabanın 1995 4 kapılısı 245 lira yaktı tüpte bu rakamlarsenin arabada 15 lira oynar sende tüpte yok
    Sana iki teklifim bir önerim var
    teklif bir: Benim aracımı sana vereyim 1998 opel astra gls tüplü 149 bindeüstüne 3 binlira ver aracında gümrük masrafları sana ait Not benim aracımgümrüklü değil bugün al yarın sat sana kalmış
    Teklif iki:senin aracını 7.250,00 vereyim iki depoda benzin hediyen olsun
    önerim ise: aracı 7.500,00 satılığa çıkar.

Üye
    ismayil Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

relaxx;

yorumun çok gerçekçi dostum..))))

Üye
    GoXEl Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın relax dikkat ettiysen kimseye sen haklısın sen haksızsın demedim, araçla ilgili sorular tabi ki sorulacak, benim yazdığım konu eğer yorumları okuduysan gereksiz yere yapılan tartışmayadır...

Hadi eywallah.

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Syn goxel ben haklı haksız aramııyorum ararsak zaten olay büyür böyle bir derdimde yok ayrıca ne araçla ilgilenenleri tanırım nede satıcıyı ben sadece empati yapılmasını objektif bakılmasını istedim ben istedim diyede kimse yapmak zorunda da değil olay bu ve küçük bir örnekle kapatıyorum ben senin yarumuna asabi cevap verseydim şimdi aynı tartışmaya ihtimaldir senle ben düşecektik sen yazacan ben yazacağım devam edip gidecekti dediğini yapamayacaktın olay bu ince çizgi ve saymak istemediklerim sanada eywallah
    Syn ismayil yorumuna teşekkürü bir borç bilirim. TEŞEKKÜRLER

Üye
    Fatih Aslan Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iş çığrından çıkmak üzre

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon