Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 32 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    taifun99 Avatarı

Son Giriş
    05.03-2015
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yurt dışından araç almak isteyen arkadaşlar sadece araç fiyatını esas almasınlar !

Araba ile arabacık arasındaki farkı asağıdaki iki linkde, basit bir örnek olsun diye ekledim.

Not:
    1.) Bu arabalar bana ait değil :lol:
    2) Ben her ikisinide almazdım :lol:

Araba ve Arabacık (!!!!!!!!!!!!GETRIEBESCHADEN!!!!!!!!!!!!!!! BEDINGT FAHRBEREIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) üstüne üstlük araba arızalı :evil:

Uzun sözün kısası, resimlere aldanmayın, Almanyada olsa her ürünün bir piyasa değeri vardır !

Üye
    halki Avatarı

Son Giriş
    02.10-2016
    Saat
    20:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yurtdışından araba getirmek bence hiç mantıklı degil görmeden bilmeden çok sorunlu araclar getiriyor bence araclar türkiyeden almak en mantıklısı ustelik arabanızı istediginiz zaman degiştirme ve geri nakite çevirme sansınız var ben çok arastırdım sordun soruşturdum ve türkiyeden aldım herkeze tafsiye ederim pişman olacagınız seyler yapmayın saygılarla.

Üye
    saltunbas Avatarı

Son Giriş
    25.02-2009
    Saat
    13:47
    Yaşadığı Yer
    İST.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yurtdışından araç getirip satan kişilere itibar etmiyorum.
    benim canım yandı sizinde yanmasın.
    gerçi benim gibi canı yanan çok kişi var.
    onun içindirki; siz siz olun kimseye itibar etmeyin.
    kimsenin tatlı diline de bakmayın.
    bence o tatlı dili, aracı size satıp para kazanmak için kullanıyorlar, diye düşünüyorum.

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

evet arkadaslar resimlere aldanmayın onlar arabayi 3bin avrodan aliyorlat biraz bakim yaptirip sizlere 6,500bin avrodan satiyorlar ve 10yil boyunca arabayi satamiyorsun elinde mahkum kaliyor yani paranizi çöpe atın daha iyi...onun yerine yurtiçinden arabani al kafan rahat olsun.
    not:bu başligin sabit başlik olmasını talep ediyorum

Yasaklı Üye
    EMEK_ Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt / Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tayfun 99 sendemı katıldın cok bılmısler kervanına :-))

prens sen hala nasıl yorum yazabılıyosun?hala nasıl burda cevaplama geregı duyorsun sasıryosum sana.sen engellı arkdaslarımızın 3 bes kurusu gıtmsın dıye engellıre torpıdosu olmayan yola gıtmeyen üstelık uyumusz motor 1.8 motor passatı sunup.hala pıskın pıskın burda engellı ınsanlara hala haksızlık yaptıgının farkındamısın?
    http://www.engelliler.biz/forum/alim...sat-1-6-a.html

ben deyılım 1.8 yolda gıtmeyen calısmayan aracı burda lınk verıp gösteren

ben deyılım senın araban pahalı burda daha ucuz deyıp yalanda olsa araba teklıfı yapamayan

ben deyılım tüm yorumların altında kalıp hala burda bır hallttan anlıyor gıbı yorum yazan prens :-))) mesela sen benım hangı sen ve senın gıbı bır kac kısı var burda sızler benım hangı aracımı karaladınızsanız benım araclarım burda daha cabuk satıldı.)) alem cocuklarsınız sızler

ben üstüne basa basa söylüyorum.sızler ne aractan anlıyosunuz nede almanyadkı arac sıstemınden. sızınkısı bosa kılıs sallamk. sız devam ede durun mıllet aracını getırıp satısını yapıp engellı ınsanları memnun edıyorlar.

saım bey gıbılerı memnun olmayabılır.onlarınkısı sevır kazıgı ters yanmasın olayı.bılfıgı seyı aracının kaza durumunu bıldgı halde susan.ve aracını gresıune kazaısz dıye satan ve satısını yapar yapmaz burayta cocuk gıbı sıkayet eden bır arkdasımız.

yanı üc besınız burda bosa kılıs sallakmaytan öte deyılsınız.... :-))

kendınıze saygınız yoksa enbgellı arkdaslara saygınız olsun

Üye
    suskun_kralibo Avatarı

Gerçek Adı
    suskun_kral
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ş URFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben almanyadan opel astra aldım bana tanel tefenlili getirdi araba süper vallaha allah taner abiden razı olsun o kadar çok memnunumkı verdiğim para anasının sütü gibi helal olsun tabıkı herkese güven olmuyor ama dürüst insanlar vardır herzaman

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

arkadaslar biraz mantıklı düşünün 3bin abroya aliyor 500avro üstünü felan bakim yaptirip bize 6500avroya satiyorlar...hepsi 10yillik arabalar paranıza yazık derim ben sifir 5yil garanti,li arabayida alirsin 15bine ötv siz

Yasaklı Üye
    EMEK_ Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt / Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

prensss :-)) bumu senın ötv sız engelı ınsanlara teklıf etıgın arac ? bu deyılmıdydı?http://www.engelliler.biz/forum/alim...automatic.html

sen kendın dıyosrsun bakın yurt dısındakı arac bu dıye senın yurt dısından buldugun arac böyle ıse ötv sız dedıgın 15 mılayara olan arac nasıl merak ederım.

nerde var bana alman grubu verırmısın 15 deyıl sana 18 mılayr verecegım.

prens hayatında 15 mılayarı yan yana gördünmü sen hıc dostum?:-))

cahıllıhın kadar ukalasın ıs bılemzsın gercekten yazık

sana kac defa söyledım altında kalacagın yorum yapma dıye bu devamlı böyle oldu sımdı yıne olacak

su an benden arac bekleyen 12 kısı var 15 mılayr deyıl bıze yardımcı ol 18 mılyar a ötv sız senden alman grubu arac beklıyoruz golf bora türü

haydı sana ıs san görev bos bos yazmaklamı?yazıdgınının altınla kalmaklamı

yoksa gercekten dedıgının arkasındamısın görecek herkes burda senı beklıyorum dostum :-)

Üye
    taifun99 Avatarı

Son Giriş
    05.03-2015
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: EMEK_ Mesajı Gör
    tayfun 99 sendemı katıldın cok bılmısler kervanına :-))
    isterseniz yazıyı bir daha okuyun, ne yazmak istediğimi tam anlamış değilsiniz.
    "Wer lesen kann ist klar im Vorteil"

Üye
    saltunbas Avatarı

Son Giriş
    25.02-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İST.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

EMEK_

sen çocuklarının üzerine yemin edermisinki aracın durumunu giresunlu mehmet beye izah etmediğimi?

iftira atmaktan utanmıyormusun. nerden çıkarıyorsun bu yalanları? Allahtan kork. iftira atmak kul hakkıdır. şimdi sen kul hakkımı aldınya kesinlikle iflah olmazsın. seni Allaha havale ediyorum. Allah seni bildiği gibi yapsın.
    aşapıdaki linki iyi oku.

http://www.engelliler.biz/forum/alim...kti-gorus.html

ben giresunlu mehmet beye aracın darbeli ve boyalı olduğunu söyledim. ve bu şekilde kabul etti. zaten yukardaki linkteki ilk yazımda da aracın durumunu mehmet beye izah ettiğimide belirtiğimi ve bu şekilde kabul ettiğinide yazmışım.
    giresunlu mehmet beye dedimki emek oto böyle diyor dedim. oda dediki nerden çıkarıyor bu yalanları?
    arkadaşlar sizden ricam
    giresunlu mehmet beyi arayın ve gerçekleri ondan öğrenin.
    ve emek otonun ne denli yalancı olduğu ortaya çıksın.

telefon numarası 0533 447 33 17 ve 0505 919 96 57
    lütfen arayın ve aradıktan sonra da söylediklerini buraya yazınki emek otonun iftira attığını herkes bilsin.

Yasaklı Üye
    EMEK_ Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt / Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saım bey dıyelımkı mehmet beye her seyı oldugu gıbı söyledınız her seyınız seffaf

pekı neden aracınızı sız 6 ayı askın bır vakıt satmaya calısırken burda ılan verırken neden aracın gercek durumunu söylemedınız takııııı nakılhanede aracın satısını yapana dek.

mehmet beyle o gün orda tesadüf cayhanede tanıstım.ve kendısıne sızı sordum oda sımdı gelecek ok dedım yüz yüze de tanısalım saım beyle dedım vaktızn varmı dedım evet dedı sızı cagırmaya gıttı mehmet bey ortada yok sonadan bır ögrendım sız gümrğkten mehmet beyle cıkmıssınız.neyse

demek ıstedıgım madem öyle neden aracını satıs vakıt zamanında burda her seyı ıle yazmadınız.

o zaman baslıgınız bayrak autodan aldıgım arac kazalı boyalı cıktı sattım deyıl

arabamın halı bu neden bu sekıl ılan vermedınız. büyük celısklı var saım bey ltf? kımse cocuk deyıl.

Üye
    saltunbas Avatarı

Son Giriş
    25.02-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İST.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emek

birgün Allahından bulacaksın ama bakalım nezaman bulacaksın?
    sen ne biçim insansın? Allahtan korkun yokmu senin? iftira atmaktan, insanı zan altında bırakmaktan, tehdit etmekten? engellilere hakaret etmekten? yahu insanda birazcıkta olsa ahlak olur be? bumudur senin ahlakın? sen bu kafayla nasıl ticaret yapıyorsun hayret doğrusu? senden ireniyorum.
    hani beni tehdit ederek oyacam demiştin. bende sana gel demiştim. sözünün eriysen istanbula gelip kozunu paylaşırsın. bakalım oyabilecekmisin. kaç ay oldu hala yolunu gözlüyorum.
    1- araç ilanımı verdim bırakmadık karalamalarda bulundun.
    2- senin bu karalamaların yüzünden ilanımı bu siteden sildim. ve başka site üzerinden ilan verdim.
    3- aracımı sattım yinede yalanlarınla iftira atmaya devam ediyorsun.
    ama ben, seni Allaha havale ettim. Allahından bul diyorum başka da bir şey demiyorum.
    ama emin ol, benim yerimde başka biri olsaydı seni çoktan oyardı.

gelelim son yazdıklarına
    elinde kesin kanıtlayıcı delilin varsa ıspatla? olur olmadık yalanlarınla iftira atma. iftira atmak en büyük günahlardandır. bilmiş ol.
    tabi kanıtın olmayınca yemin etmekten kaşınıp kıvırıyorsun. kıvırarak demişsinki (diyelimki) ama bir önceki yazında demişsinki (sevır kazıgı ters yanmasın olayı.bılfıgı seyı aracının kaza durumunu bıldgı halde susan.ve aracını gresıune kazaısz dıye satan) burda ise bile bile iftira atıyorsun.
    eee tabi sende biliyorsunki yazdıkların yalan olduğu için çocuklarının üzerine yemin etmeyerek (diyelimki) lafıyla paçanı kurtarmaya çalışıyorsun. yuhhh yani. yahu insan, zerre kadar olsa da sözünün arkasında olur be.

gelelim son yazdıklarınızın alt satırlarına.
    ben bu durumu aşağıdaki linkte de açık açık yazmışım. ama sen, sırf laf olsun, torba dolsun misali sürekli aynı şeyleri yazıyorsun.
    http://www.engelliler.biz/forum/alim...kti-gorus.html
    yukardaki linkte de belirttiğim gibi. ben aracı bayrak otodan darbesiz ve boyasız diye aldım. ben aracın boyalı olduğunu nerden bilebilirdimki. aracı aldığım şekliyle ilan verdim. mehmet beye aracımı satışa 1 hafta kala aracı temizlettirdim. temizlettirdiğim kişi aracın boyalı olduğunu fark etti ve durumu bana söylediğinde, hayatımda ilk defa böyle kötü şokla karşılaştım.
    ve durumu bayrak otoya ve mehmet beye izah ettim. ben mehmet beye dedimki ilan verirken aracın böyle olduğunu bilmiyordum. ve şimdi aracın darbeli ve boyalı olduğunu öğrendim aracın durumu bu ister al ister alma dedim. mehmet beyde önemli değil dedi alacam dedi. ve bu şekilde satışını yaptım.
    emek efendi
    ben kimsenin ahını almak istemem. ama sen, olur olmaz birşeyin aslını araştırmadan, sormadan değerlendirmeden direk karalama, iftira atma yollarına baş vuruyorsun.

arkadaşlar kur'anı kerim'den bir ayetle yazdıklarıma son veriyorum.

"Ey iman edenler! Size bir fasık haber getirdiğinde" diyor kerim kitabımız Kur'an "durup gerçeği araştırın". Bunu yapmazsak başımıza geleceği de söylüyor: "Yoksa istemeden insanların hukukuna tecavüz eder ve sonra yaptığınızdan pişmanlık duyarsınız." (hucurat süresi 6)

Yasaklı Üye
    EMEK_ Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt / Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allahın adını agzına cok alan bır adamdan korkarım ben.

lafı uzatmayın saım bey

sız neden mehmet beye aracı satana dek burda olsun bana telfonda olsun arabmadan memnunum ev aldım onun ıcın satıyorum dedınız. bu yalanmı dogrumu???????? soruyorum. benım arabamda leke hata yok ALMANYADAN GELDI ARABAÖ VE EV ALDIM ONUN ICIN SAIYORUM DEDINIZMI DEMEDINZMI?

sız mehmet beye o gün tesadüfen teslım ıcın bende nakılhanede ıdım o gün mehmet bey gresuna yola cıktı ve sız solugu burda bu sıtede aldınızmı almadınızmı????????

o kadar dört dörtlüksün kokeretsın neden her sezyını seffa yapmadın.az önce yazdıgın o uzun yazının tek kelımesını okumadım.

yorumlarını okumuyorum. SEN BURDA HERKESTEN ÖNCE ENGELLI ARKDASLARA ARAC ALMAK ISTEYEN DÜRÜST INSANLARA ZARAR VERIYORSUN.

cevır kazıgı ters yanmasın sızınkıısı saım bey.

benım hıc bır sekılde muhattapım zaten deyılsın.ama burda ınsanlara yaptıgın hakıszlık var.kul hakkından bahs edıyorsun ama haksızlıgı sen yapıyorsun.

benım sızden hıc bır sekılde beklentım yok ne maddı ne manevı sadece amacım ınsanlar aydınlansın.

yukarıdakı söyledıgım 2 konu ıcın ben genclıgım üstüne yemın edıyorum sızde edıyormusunuz????? ayıptır beyfendı.

kuyruk acını baska sekılde cıkarmaya calısma.

Üye
    saltunbas Avatarı

Son Giriş
    25.02-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İST.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

az önce emek otoyu telefonla arayıp bana attığı iftiraların hepsini yüzüne vurdum. ama adam laftan anlamıyorki;
    meğer bu iftiraların sebebi
    burda yazmış olduğum yazımdaki "yurtdışından araç alma konusundaki yazmış olduğum yorumlar " zoruna gitmiş o yüzden yazıyormuş.
    bu da zoruna gittiği için böyle yazma ihtiyacı duymuş.

son yazdığı soruların cevabı bir önceki yazılarımda bulabilirsiniz
    zaten adam diyorki;
    (az önce yazdıgın o uzun yazının tek kelımesını okumadım. yorumlarını okumuyorum.)
    pes doğrusu, insan bir cevabını okumadan cevap verirmi be?

telefonda yine tehditler savurdu. dediki (gelirsem seni mahf ederim) dedi.
    bende dedimki; seni tutanmı var gel bakalım. dedim. ve utanmadan telefonu suratıma kapattı.

emek sana burdan da sesleniyorum.
    yol masraflarını ben ödiyeyim istanbula gel. bakalım dediğin gibi mahfedecekmisin? sözünün eriysen gelirsin. iftira atarak bir yere varamazsın.

ismayil kişi hakkında da ağza kullanılmayacak laflar etti.

Üye
    saltunbas Avatarı

Son Giriş
    25.02-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İST.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    emek oto az önce telefonla beni arayıp özür diledi. ama bu özür bunca yaptıklarını geri almaz.
    en kısa zamanda savcılığa
    iftira atmaktan
    hakaret etmekten
    tehdit etmekten
    asılsız iddaalarda bulunmaktan
    suç duyurusunda bulunacam.
    ve telefonda yapmış olduğumuz konuşmalarımızın ses kayıtlarını savcılık aracılığıyla turkcell ve vodafon dan temin edip mahkemeye verecem.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon