Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ismayil Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Görüşlerinizi bekliyorum....

Üye
    alcatel Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    13:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

harika bir araba, çocuk da varsa eğer :-) 2012 model, 7 kişilik privelege, premium paket ve dizel otomatiği için kapora verip sırya girdim. kasım sonunda binebileceğim aksilik olmazsa.
    www.carbuyers.co.uk sitesinde scenic, pejo 5008 ve vw touranı (artık getirmiyorlar nedense) karşılaştırdım, yerli sielerde karşılaştıramadığım için, hemen emen her alanda daha iyi çıktı. ama şunu da söyliyeyim ki gezdiğim-baktığım ve hatta test sürüşüne katıldığım arabalar içerisinde en kötü iç dizayna sahip araç ama az yakıyor ve geniş bagah hacmi benim için estetikten daha önce geldiği için scenici seçtim. İç estetiği kötü ama dıştan ve özellikle yandan bakınca bence gayet şık bir araç. Beyaz renginin siparişini verdim. rönonun türkiye sitesindeki ve rönolardaki broşürlerdeki tüketim değerleri hatalı. Şehir içi 5,4 lt/km.

Üye
    buzdan Avatarı

Son Giriş
    08.03-2013
    Saat
    15:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fluence nasıl

Üye
    türk Avatarı

Gerçek Adı
    ufuk
    Son Giriş
    18.10-2017
    Saat
    13:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam scenic aldım 2 yıl kullandım uzun yolda insanı hırpalıyor ve arkada 3kişi var ise kesinlikle rahatsız olyrlar koltuklar anormal rahatsız.iç kapı kollarındaki boyalar 6 aylık iken soyulmaya başladı . yüksek olması gerçekten az yakması avatajları fakat satarken kupon araba tabir edilen model olduğu için piyasası düşük ve dengesiz ben satarken zararına verdim .

Üye
    code Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben renonun otm tik konusunda çok iyi olduğunu düşünmüyorum dizel ve otomatik bir araç alacaksan sana tavsiyem herşeyden önce otm vites kutusunun sorunsuzluğunu araştır. ondan sonra diğer faktörleri değerlendir aşağıdaki link verdiğim siteye üye ol oradan sor en sağlıklı bilgiyi oradan alırsın:

Türkiyenin Renault Kulübü | Renault Türkiye | Renault Fan Club |RCT | RenaultfunClub | Renault Forum |Renault Destek | Renault |

Üye
    alcatel Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    13:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

fluence binek scenic ise aile arabası sınıfında. elmayla armutu karşılaştırmak gibi olacak.

Üye
    ismayil Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

kupon araba tabirinden sonra benim için konu kapanmıştır..))))

Üye
    fevzieryilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    CADILLAC_MAN
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    69
    Verilen Beğeniler
    31

scenic için cok kararsız kaldım gercekten .geniş yüksek otomatik bir araç 100 k.m 5.1 gibi bir yakıt harcasın. .
    çamurluklar tamamda aracın çogu yeri ince sac dedikleri (bana göre kalın plastik)
    kullanmışlar.araç içi ise bırakın estetiği beni alma delimisin sen gibi duruyor adeta
    yolda görmekle yada tavsiyeyle araba almayın gidin bizzat arastırın görün test sürüsü yapın..
    almaya karar verdiğim ama arastırdıkdan sonra vazgecdiğim araçlar
    1.renault scenic
    2.mitsubishi ASX (özellik yok. 2 tane led koymuş tavana özellikten bahsediyor. )
    3.skoda yeti (1.2 tsı dizel otomatik versiyonu olanaraç.lakin adamlar su motoru koymuş bunun içinde basmış motora turboyu 1.2 tsı olacaksın 100 k.m 9 lt yakacaksın olmadık hoca çok. )
    4.fıat doblo panorama (binek tipi) (yuh yani 40.00 tl fiyat verdiler ne olursan üretimin burda ama italyansın sen )
    YA alman ya japon şaşmayın derim
    volkswagen touran 1.4 TSI otomatik versiyonu yıl sonu gibi türkiyede olacagı kulagıma çaldı bir ara ben onu bekliyorum

Üye
    code Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

iyide fevzi bende bekliyorum touranı ama bence sen yanılıyorsun o dediğin tiguanın yeni kasası olmalı ayrıca 1.4 motor 4*2 yada 4*4 olurmu o motorun ömrü ne olur arızası ne olur canlılığı ne olur wolswgen resmen saçmalıyor devlet 1.6 sınırını kadırmıyor en az 2.5 olmalı motor sınırı o zaman piyasa 2.0 dsg yeti yada qusqay kaynar halen ciddi bir alternatif yok piyasada

Üye
    fevzieryilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    CADILLAC_MAN
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    69
    Verilen Beğeniler
    31

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gönlümüz 1.6 sınırının kalkması yönünde ..
    Farben und Felgen < Touran < Modelle < Volkswagen Deutschland
    vw touran gelirse düşünmem alırım derim.
    yerden yüksek 1.4 tsı motor DSG çift kavramalı otomatik vites 100 km 6 lt yakıyor.mükemmel bence