Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Ali ceyhan

Hesapta bi hata yok merak etme, ötv siz fiyatı buna geliyor. 55.000 TL / 1,37=40.200 TL
    Senin yaptıgın hesap yanlış malasef, öyle bi hesaplama yok zaten. Eğer geri vergileri eklersen görürsün hesabının yanlış oldugunu.

Senin hesabına göre
    28500+(28500*37/100)=39045 TL
    39045+(39045*18/100)=46000 TL

Arabanın fiyatı 55 bin TL, senin hesabına göre 46000 bin TL

Bu konuda güvenebilirsiniz, site içerisinde araştırma yaparsanızda haklı oldugmu görürsünüz.

@fevzieryilmaz

Dediğin arabanın şanjımanı tek kavramalı bi şanjıman o tip vitesler sorunlu ve kullanışlı olmuyor pek.
    Öyle bakarsan o tipte araba çok, şu an alıcaksanız ya tam otamatik yada yada çift kavramalı vitesler alıcaksınız. DSG yada EDC gibi....

Üye
    muzikcibaris Avatarı

Gerçek Adı
    Barış
    Son Giriş
    05.02-2017
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    fevzieryilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    CADILLAC_MAN
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    69
    Verilen Beğeniler
    31

Mami Junior hayırlı akşamlar.o tip araçlar cok demişşsin.1.6 dizel otomatik suv veya yerden yüksek hangi aracı önerirsin...
    benim bildigim skoda yeti 1.2 dizel otomatik.kia ceed sw var.

Üye
    zoro Avatarı

Son Giriş
    08.01-2015
    Saat
    01:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynı fiyata 7 koltuklu ford grand c.max ötevesiz 60000 tl dizel full

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

@fevzieryilmaz kardeşim o tip derken, o tip şanjımanlı arabalar çok demek istiyorum.
    Zaten yerden yüksek olmasının sana ne gibi bi avantıjı olucakki, görünüşte güzel arabalar ama 4x4 değil sonuçta normal otomobil gibi 4x2 tek ekstrası yerden yüksek olması.
    Alacağımız arabalar hayatımızı kolaylaştırmalı , hayatımızı zorlaştırmamalı.
    Engelli olupta otomatikleştirilmiş şanjımanlardan sıkıntı yaşayan bir çok insan var ve engelli olmamıza rağmen kimse gözümüzün yaşına bakmıyor malasef.
    Kullanıcı hatası diyip hasarı yine bize çıkarıyolar.

Ben devamlı araç piyasasını yakından takip ediyorum ve bunlardan bana uygun olabilecekleri inceliyorum.
    Az buçuk bilgim var çok şükür, buna dayanarakta engelli olup sandelye kullananlar için hem ekonomik hemde kullanışlı bi araba önerdim.
    Herkesin görüşüne saygılıyım, ama araba alırken çok dikkatli olmak lazım.
    Çünkü paranızla rezil olabilirsinizde.

Üye
    ahmetdemir Avatarı

Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mami junior haklı araç alım işi başlı başına uzmanlık isteyen çok zor bir iş kim için bizler engelliler için o kadar çok detaya dikkat etmemeiz gerekiyor ki i,mesela aracı 5 yıl boyunca satamıyoruz ,nekadar çok paran olursa olsun ikinci bir araba alamıyorsun, ayrıca tertibat olayı başlı başına bir mesele o zaman bizim detaylara dikkat etmemiz lazım ben 5.5 sene önce volkswagen araba aldım 5.5 yıl bindim hiç bir sorun yaşamadığım gibi 10 gün önce sattım ve kar ederekten hemde 3 bin lira çok temiz baktım 28 binde sattım.
    size önerim otomatik araba alacaksanız 2. marka öne çıkıyor çok araştırıyorum tüm forumları karıştırıyorum arkadaşım usta var serviste bulunduğum ortamda oto uzmanı diyeceğim arkadaşlar herkesin hem fikir olduğu 2. marka voswagen ve honda otomatikte , şanzıman vs. sorunu yaşamayacağınız iki araç , reno ve diğerlerinde penjo. vs. 70 binlere geldiğinde sıkıntı çıkartır algısı vardır ve alırken verdiğiniz parayı satarken aynı iştahla alan olmaz.
    teknoloji gelişiyor mesela araç alacağım , bakıyorum gidiyorum araçlara oturuyorum test sürüşü vs. mesela kia cedd sw şahane hemde dizel ama gel gör ki bizim ülkemizde donanımı vs. çok zayıf olan vos. polo ile neredeyse aynı fiyat .
    otomatik araçlarda hermarka ve modele hemen atlamamk lazım mesela honda jazz a bakıyorum şahane bir araç ama I shift diye hiç hondaya yakışmayan abd ve ingilterede satmadığı( orada normal düz otomatik satıyor) şanzımanlı bir araç satıyor kullanması çok zor vs. ama temmuz ortalarında yeniden cvt şanzıman gelecek mesela bu aracın düz cvt şanzımanını tavsiye ederim özetle biz engelliler sağlıklı vatandaşlaar göre çok daha titiz davranmalyız her araca hemen atlamamak lazım araç alacaklara kolay gelsin zor bir iş ben inş. yine ya vw. yada honda alacağım ....

Üye
    alcatel Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    13:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

citroen c-5 sport tourer tavsiye ederim. bize maliyeti 51.800 tl...normali 71.000 tl

Üye
    Kederli Avatarı

Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    *
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: faruk34 Mesajı Gör
    CLİO GRAND TOUR, bizim bir arkadaş aldı 22.00 e geliyor.Arabanın altı yüksek.

Renault-Modeller-Binek Araçlar-Clio Grand Tour-Genel Bakış-Örnek Modülerlik
    Aracın fiyatı uygun görünüyor, ama sanırım hem dizel hem de otomatik olan modeli yok, değil mi?

Üye
    yaser_89 Avatarı

Gerçek Adı
    Ersan
    Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    21:50
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    büyük bağajlı bir araba olarak benim tavsiyem kia Cee'd Sportywagon MOTION Otomatik vites Otomatik vites 1.6 Dizel 115 ps artık kia dayanıklı olduğunu oytaya koydu ötv indirimli fiyatı 32.000 TL

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12