Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emir79 Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    chevy cruze formda sayfa olarak 360 larda malum konudan bahsedilmiş yakıtı içtiği yani çok yaktığı arka balatalardan ses gelmesi 2. elinin ölü fiyatlara gittiği servisteki sıkıntıları vs. vs. bir çok konudan bahsedilmiş aynı seğmentteki diger modellerle karşılaştırılmış ama yılmadan bu 360 sayfa formu okudum ama hala kafamdaki soru işaretlerine bir cevap bulamadım sanırım cevap bulamamamın tek sebebi var görsel açıdan bir harika olması tüm eksi özelliklerine karşı insanı cezbetmesi ama marşa basıp yol almaya başladığınızda yani kilometreleri devirmeye başladığınızda cebinizdeki paraları sömürmeye başladığında , arızalar meydana gelmeye başladığında servisle muhatap olmaya başladığınızda ve arabadan anlamayan bir cherolet servisi gördüğünüzde bu mütiş kasanın altında bu kasayı kaldırmayan sorunlu bir motorun olduğunu gördüğünüzde işte ozaman hayal kırıklığına uğruyorsunuz, hemen elden çıkarmak istiyorsunuz ama 2. elininde sıkıntılı olduğunu görüyorsunuz benim gözlemlediğim bu cruze konusunda ve anladımki evinizin kapısında böyle güzel bir araba olsun tüm eksilere rağmen razıyım diyosanız oda sizin bileceğiniz iş kimse bişey diyemez benim gönlüm cruzdan yana biraz geçti alacaklara hayırlı olsun ......

Üye
    emir79 Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    7

chevrolet cruze alternatif olarak haziranda türkiyeye gelmesi planlanan yine aynı markanın aveo modelini yeni çizgisiyle makyajlı halini çok beğendim 1.2 ve 1.4 motor da benzinli ve 1.3 motorda dizel gelecek modellerin motorları iç ve dış eski aveoya oranla çok hoş ve oturaklı cruz da görünen aksaklıklar bu gelecek aveo modelinde yoksa ekim kasım gibi gelecek olan 1.3 dizel motoruna şimdiden talibim.The new 4 door Aveo small city car from Chevrolet EM

Üye
    fazem16 Avatarı

Gerçek Adı
    Fuat
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Arkadaşlar otomatik vitesli araçlara LPG taktıran var mı? ben takıldığı taktirde motorun 2-3 sene sonunda büyük hasar aldığını duydum.Bilginize

Üye
    masiva Avatarı

Gerçek Adı
    Fatma
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Chevrolet'ye çamur atmayın lütfen yakıt tüketimi ve bakım-yedek parça pahalılığı haricinde güzel ve taş gibi araba zaten servise de çok ihtiyacınız olmuyor gık demiyor çünkü.. hatta ondan sonra başka araç kullanmak attan inip eşşeğe binmiş hissi uyandırıyor bu bakımdan da zararlı bir türlü ısınamıyorsunuz diğerine ) bizzat tecrübe ettim

Üye
    TAGARA Avatarı

Gerçek Adı
    Emir
    Son Giriş
    30.07-2011
    Saat
    10:39
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tecrübe ve fikirlerini beyan eden tüm arkadaşlara teşekkürler ederim
    tabi beklenti ve fiyat çok önemli
    bence en büyük etken arabanın çok yakıt tüketmesi
    bu durumda alternatif düşünmek gerek

Üye
    buzdan Avatarı

Son Giriş
    08.03-2013
    Saat
    15:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu yakıtın çok tukettiğini ancak ve ancak sadece adam akıllı kullanan birisi anlayabilir.
    chevrolet aveo çıkacak ve cruze göre daha ucuz olacagı kanısındayım bende aveo alacam tabi nasip olursa.
    bugun jazz polo gibi kendi sengemindeki araçlar en ufak bir özelliğini bile opsiyon koymuşlar özellik olarak bu araç onlarla denk ve daha ucuz

Üye
    gazi3428 Avatarı

Gerçek Adı
    Tahsin
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence Chevrolet alan kişinin ya çok parası vardır yada daha önce başka hiçbir araca binmemiştir.. Nedenleri: aracı alır 5 yıl biner tabi bu süre içerisinde binbir sorunlarla karşılaşır aldığına alacağına pişman olur.. 5 yıl süresi biter 2. el satmayı düşünür aynı fiyata alacağı farklı marka aracın piyasası ogün için misal 20 bin lira chevroleti verir 15 bin liraya .. o aracı almadan önce çok iyi araştırın derim ben.. önünüzde pc internet var bukadar kısıtlamayın kendinizi..

Üye
    kuyucaklı Avatarı

Son Giriş
    15.08-2011
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende otomatik hyundaı getz vardı. lpg taktırdım 4-5 yıl lpg li olarak kullandım hiçbir olumsuzluğunu görmedim.

Üye
    cevlik Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    17.04-2014
    Saat
    11:30
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: nova Mesajı Gör
    uzun zamandır bir amerikancı (amerikan arabalarına meraklı ve kullanan kişi) olarak şunu soyleyebilirim bu araçlar herkesin bildiği chevrolet değil, orta segment ve avrupa pazarı için chevroletin daewoo fabrikasını alıp urettiği araclar.. o yuzden yılların chevroleti ile kıyaslamayınız bi impala, nova, malibu yada camaro değil bunlar.. ama soylendiği gibi teneke kutusu yada tabut olarak da dusunmuyorum...
    Bizim 55 yaş civarında bir aile dostuuz araç arıyordu... Demiş ki kendi kendine "benim gençliğimde iki araba vardı bir Ford, iki Chevrolet" o tercihini Chevrolet'den yana kullanmış ama size katılıyorum, bu araba o araba değil... Zaten fiyatına baktığımızda, muadilleriyle arasında epey bi fiyat farkı da var... Tercih meselesi tabi...

Üye
    DOĞAN 74 Avatarı

Gerçek Adı
    DOĞAN
    Son Giriş
    30.04-2012
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    ŞIRNAK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yeni çıkan hundayi elantra al

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12