Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bursalı1968 Avatarı

Gerçek Adı
    ben
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese merhaba.%99 engelli kızım üzerinden otomobil almak istiyorum.hanım kullanacağı için otomatik vites istiyorum.bagajı engelli tekerlekli sandalyenin rahatlıkla yerleştirebileceği kadar geniş olmalı heryere tekerlekli sandalye gideceği için.bu durumda olan ve otomobil kullanan arkadaşlarımızın önerileri bana yol gösterici olacak.ötv indiriminden faydalanacağım bildiğiniz gibi ve nakit 25.000 liram var.önerilerinize şimdiden teşekkür ederim.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Megan II ötv indirimli bu fiyatlara geriler..
    Fiat liena Ötv indirimi ile dediginiz rakamın daha aşağısına iner hemde dizel seçenek motoru ile

Üye
    bursalı1968 Avatarı

Gerçek Adı
    ben
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

otomatik vitesmi bu otomobiller

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

İlker abi dediğin arabalara tekerlekli sandalye'yi nasıl koyacak,koysa eşyasını nereye koyacak ?
    Renault scenic yada peugeot 5008 bence en uygun araçlar bunlar,
    İş arkadaşlarımda ikiside var ikiside memnunlar ikisindede yok yok peugeot'u 65 bine aldı ama normal araç bunun ötv si düşecek bayilerle görüşün bi derim,
    Tabi bu araçlar biraz büyük veya fiyatları tuzlu derseniz binek araç düşünürseniz eğer wv polo yada opel astra 1.3 motor hem dizel hem otomatik olanlarını değerlendirin derim.
    Opel astra 1.3 motor otomatik olanı kendim kullanıyorum memnunum yakıtı güzel,ben geçen sene sıfır aldım 39 bine ama normal araç indirimden faydalanmadım sizin indirim olacak fiyat düşecek tabi geçen servise uğradım fiyatını sordum 41 bin dediler.

Üye
    ygunbt Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

bende %96 özürlüyüm. aynı ihtiyaçlara uygun araç arıyorduk ve 10 gün önce 41000 Tl.'ye GRAND C4 PICASSO 1.6 HDI 110 HP aldık. Bir Citroen bayisine uğrayıp incemezi tavsiye ederim. birde Peugeot 5008 inceleyin derim. bu sınıfta bu iki markanın otomatik vitesi var yanılmıyorsam. bu arada dizel araç almanızı öneririm.

Üye
    bursalı1968 Avatarı

Gerçek Adı
    ben
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bizim için önemli olan bagajının geniş olması.gönülyarası rumuzuyla yazan arkadaşın dediği gibi.birde otomatik vites olması.

selam.yılmaz arkadaş ben aynı otomobilin fiyatını ötvsiz farklı buldum daha fazla çıktı .45.000 civarı hesapladım.yanlışmı hesapladım.

Üye
    avsaroglu- Avatarı

Gerçek Adı
    Nihat
    Son Giriş
    18.12-2011
    Saat
    22:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar bende %96 engelliyim doblo yada fiorina alabilirmiyim? bu tip araba alırsam ötv kdv indiriminden faydalanabilirmiyim? kendi ehliyetim yakınlarım kullanacak.

Üye
    ygunbt Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam bursalı. ben alırken zamlanacak diyorlardı ama sanırım kendiniz hesapladınız. belki zam gelmemiştir, bir bayi ile görüşün derim. bir de alırsanız pazarlık yapın Çorum bayisinden 40500 lira fiyat vermişlerdi ama oraya gidemedğimden alamadım. ama aldığım Denizli bayisi 1 senelik trafik sigortası yaptırdı ve depoyu doldurdu.

merhaba avsaroglu, ticarilerde ötv %10 yani bu oranda indirim oluyor. ama doblo binek geçen modeli ve otomatik viteside var. Muğla/ Yatağan bayisiydi yanlış hatırlamıyorsam, yaklaşık 2 ay önce 25000 lira ötvsiz fiyat verişti. oradan alacaktıık ama vazgeçtik C4 GP aldık.