Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 90 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    albatroshaski Avatarı

Gerçek Adı
    ömer edip öncel
    Son Giriş
    18.04-2015
    Saat
    17:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    araba ne aradığına ve bütçene bağlı marka olarak dizel olmayan Toyota.

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

Şu hesaplama konusunda neden bu kadar uğraşıyosunuz ki, aracın satış fiyatını 1,37 ye bölün direk aracın bize geliş fiyatı çıkıyor zaten. Oturan boğa kardeşimizden öğrenmiştim bunu her araç için bunu deneyebilirsiniz.

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Devrim kardeşim bak şimdi biz bu %37 yi 40000 içinden alacağız o yüzden hesap böyle yapılıyor.eğer ki 40000 üstüne eklesek o zaman senin dediğin gibi olur çıkan sonucu senin işlemle tersinden yap anlayacaksın bak benim ulaştığım sonucu senin işlemle yaparsak bu sağlaması olur ve doğru sonuç çıkar eğer bir paraya kdv veya ötv ekleyeceksen o zaman senin işlem doğru ama içinden alacaksan işlem benim yaptığım zaten bütün bayilerde bu çıkar ve ayrıca bülent beyin bir hesaplama formülü vardı world programı onda da var o işlem
    evet mami junior arkadaş senin hesapta doğru yalnız biraz farklı çıkar

Üye
    vuralh Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

40 000 tl / 100 x 37 = 14 800 tl

25 200 liraya mal olur.

düz mantık hesap. benim hesapta yanlış sanırım

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

opel veya volkswagen.

Üye
    vuralh Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nissan NOTE 1.6 TEKNA 5DR M/T
    36.106 TL
    çok harika bir araç yakıtı ve konforuna diyecek söz yok. araştırmalarıma göre şuan sınıfının en iyilerinden birisi.

nasip olursa bundan almaya calışıyorum

Üye
    RUHİ Avatarı

Gerçek Adı
    Ruhi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

PUNTO EVO DYNAMIC 33,000 tl idi 23,000 tl mal oldu ful+ful tavsiye ederim bende sağ kolumdan engelliyim çok müthiş bi araç vede ucuz

Üye
    RUHİ Avatarı

Gerçek Adı
    Ruhi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

%37 ödenmiyor kdv alıyorlar

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Bence hiç birşey alma sürünmeye devam et çünkü benzin 4,18 motorinede bugün itibari ile bir zam daha geldi oda 3,65 hayırlı olsun seçime kadar 10 tl bulacak inşallah sabah sabah ayarımı kaçırdı gene şerefsizler ulan böyle koyun bir memleket varmı daha dolar yükseliyor düşüyor bizde benzin yükseliyor petrolün varil fiyatı düşmesine rağmen bizde benzine zam yok böyle bir ülke zaten 2,25 vergi uyumaya devam

Üye
    Kederli Avatarı

Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    *
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: RUHİ Mesajı Gör
    PUNTO EVO DYNAMIC 33,000 tl idi 23,000 tl mal oldu ful+ful tavsiye ederim bende sağ kolumdan engelliyim çok müthiş bi araç vede ucuz

Ruhi bey, öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun. Ben bu aracı da düşünmüş hatta bayiye sormuştum da. Aracınız dizel ve otomatik mi acaba? Bir de siz de sağ koldan engelinizle aracı nasıl sürüyorsunuz, ne gibi bir donanım takıldı ve ne gibi işlemler yaptınız, vaktiniz olursa bilgi verebilir misiniz?

Üye
    Master Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    IZMIR
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    31

Arkadaşa öyle bir araçlar tavsiye etmişsiniz ki, sanki arabaların hepsi aynı fiyat.
    Siz hiç piyasa araştırması yaptınız mı ki opel astra toyota corolla falan tavsiye ediyorsunuz. bu araçların hiç birini 20bin liraya alamaz arkadaş

Ben sana bir tavsiyede bulunayım dostum
    Ben hyundai accent era 1.4 abs otomatik vites benzin araç aldım 20090 TL ye mal oldu. bu araca ielrdede bir tüp taktırırsın 0,21 TL km de yakıyor..
    ve gayet lüx bir araç abs ve esp bulunuyor. 4 cam otomatik, hava yastığı, 6 hoparlor usb li teyp vs vs vs siteden incelersin. hyundai accent 1.4 "mode" versiyonu..

Üye
    emrett Avatarı

Son Giriş
    05.08-2011
    Saat
    18:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fiat punto ya bir bakın benim aklıma yattı açıkçası ben linea ya bindim ki bu araç puntonun sedanıdır eski tofaşlarla ilgisi yok süper bir otomobil yakıt olarak da ödüllü dizel motoru var grande puntonun en dolusunu ötv indirimi dahil 23 e alırsın ben çok hesapladım bir sürü de özellik eklediğim halde bu böyle yolu iyi tutuyolar ve çok rahat otomobiller ama ikinci eli biraz zayıf ford a göre yine ne alırsanız alın tüm markaların tüm otomobillerini test etme hakkınız var kim olursanız olun farketmez aracın yolcu koltuğunda bile oturmanız size aracı anlatacaktır.. Fiat eski fiat değil ncap tan 5 yıldız aldı türkler hala kötülüyor alışmışlar fiat kötü demeye haydi hayırlı olsun tüm kardeşlerime kazasız belasız araçlar ve sürüşler diliyorum... Allah a emanet olun...

Kederli;
    Fiat punto ya bir bakın benim aklıma yattı açıkçası ben linea ya bindim ki bu araç puntonun sedanıdır eski tofaşlarla ilgisi yok süper bir otomobil yakıt olarak da ödüllü dizel motoru var grande puntonun en dolusunu ötv indirimi dahil 23 e alırsın ben çok hesapladım bir sürü de özellik eklediğim halde bu böyle yolu iyi tutuyolar ve çok rahat otomobiller ama ikinci eli biraz zayıf ford a göre yine ne alırsanız alın tüm markaların tüm otomobillerini test etme hakkınız var kim olursanız olun farketmez aracın yolcu koltuğunda bile oturmanız size aracı anlatacaktır.. Fiat eski fiat değil ncap tan 5 yıldız aldı türkler hala kötülüyor alışmışlar fiat kötü demeye haydi hayırlı olsun tüm kardeşlerime kazasız belasız araçlar ve sürüşler diliyorum... Allah a emanet olun...

Üye
    Kederli Avatarı

Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    *
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Master;

evet tabii ki bütçemin ne olduğunu yazmıştım ama ben de araştırdıkça görüyorum ki hem dizel, hem otomatik, hem sedan benim bütçeyle hayal. Yorum yapan ve düşüncesini söyleyen bütün forumdaşlara teşekkürler. Şu an beklemedeyim, neyi beklediğimi de bilmiyorum ama işte sağa sola bakıp bilgi toplamaya, birşeyler öğrenmeye çalışıyorum. Araç konusunda bilgim sıfıra yakındı, birşeyler öğreniyoruz işte. Sonuçta herkes kendince cevaplıyor, ama karar verip alacak benim.

Hyundai Accent Era da seçenekler arasında var ama işte hem dizel, hem otomatik herhalde biraz artıyor. Neyse şimdiye kadar arabasız idare etik, daha da idare edebiliriz.

Üye
    RUHİ Avatarı

Gerçek Adı
    Ruhi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Kederli;

aracım benzinli otomatik ama yakıtından memnunum kardeşim bunlarda start&stop diye bi özellik var yakıtta %10 tasarruf sağlıyor çok rahat ve konforlu aynı sınıfta ki araçlara göre çok iyi (bence herkesin kendi fikri ) clio, peugeot 207, polo , hyundai i20 ,bunlarla kıyasladım en matıklısı bu geldi bana.Raporum da ÖZEL TERTİBATLI ARAÇ KULLANIR .EHLİYETİMDE -H- SINIFI OTOMATİK VİTESLİ ARAÇ KULLANIR YAZIO .önece vergi dairesi sordum ne yapmam gerektiğini onlarda hareket ettirici bi tertibat yaptır yeterli dediler VİTES KOLU OLURMU DEDİM OLUR DEDİLER.mühendise bu sitede gördüğüm bi proje vardı onu gösrterdim VİTES KOLUNUN UCUNA 10 CM lik bi uzatma yaptık sonra TSE standart belgesi aldık. sonra rapor ,ehliyet , tse onaylı proje ,bunları vergi dairesine verdik ve olay bitti bu kadar.
    aracı sürmek derken anlayamadım kederli zaten otomatik olduğu için vitesle hiç işin olmuyor sadece kalkış ve geri giderken başka lazım olmuo tertibatın bana ASLINDA HİÇ Bİ FAYDASI YOK laf olsun die takılı

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    20000 tl ye almanyadan mazda 3 getirirdim tabi uzun yıllar kullancaksan ..................

Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon