Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 50 mesajın 46-50 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatih01 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2017
    Saat
    23:16
    Yaşadığı Yer
    ADANA doğumlu,görev yeri KIRŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende 1997 toyota corolla GLİ otomatik var. Şanzımanı gayet güzel,ama yakıtı fazla. Bunun yerine megane III edc vies almayı düşünüyorum. EDC vitesi biraz araştırdım Wv'nin DSG vitesiyle aynı markanın (GETRAG) ürünüymüş. Sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Kullanıcı yorumlarını da takip ediyorum, yakıt cimrisi bir araba. Jetta veya golf çok pahalı görünüyor. Bir de donanımı arttırırsanız yanına yaklaşılmaz bir fiyat çıkıyor ortaya.

Üye
    aşka_sabıkalı Avatarı

Son Giriş
    31.08-2016
    Saat
    10:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki kia-ceed-sw nasıl bu arabayı kullanan var mı içinizde tipi çok hoşuma gitti

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Renault Megane Wagon 1.6 BVA şanzıman performans çok iyi ama yakıt tüketimi neredeyse X5 kadar var şehir içi LPG'de 350 kr yakıyor şehir dışı 200 kr yakar. Dizel araç en iyisidir.

Üye
    fevzieryilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    CADILLAC_MAN
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    69
    Verilen Beğeniler
    31

Volvo S60 1.6 dizel otomatik ortalama 100 km. 4.3 lt yakıyor.en baz modeli ötv düşünce 77.000 TL civarı..imkanım olsa düşünmeden alırım
    S60 exterior 01 - Renault’dan otomatik vites dizel yeni araç seçenekleri: Fluence, Megan HB, Clio HB

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    opel astra!!! VW! bi aralar 116i BMW 27ooo liraya alınıyordu! dacia sanderolarda cok tatlı bi araç!!! dacia jeep lerde baya uygun 30000 lira ötv siz alınırsa otomatık vıteste varsa 20000 liraya alınır hoş araba!!!

bu arada! rusya taraflarında araçlar baya uygun misal chevroletler!!! ben ilerde getirebilirsem ordan veya italya hollanda belçıkadan getircem.... arkadaslar kısacası 10000-17ooo arasında araç düşünüyosanız yurtdışına cıkma avantajınızda varsa gidin alın getirin misal almanya hollanda fransa belçikada çok türk galerici ayırcan 1 hafta kendıne gidecen arayıp bulup getircen benim vize sorunum olmasaydı kendım getirirdim vize alabilseydim ve burdakı engelli arkadaslarımada yardımcı olurdum şayet yurtdışı düşünen olursa banada vize alırsa almancam ingilizce hollandaca dilleri konuşabiliyorum ve avrupayı iyi bilirim hertürlü yardımcı olurum....

alabilirseniz bana vizeyi herkeze yardımcı olurum burda gideriz birlikte bakarız gezeriz cillop gibi araç alıp geliriz hatda hafif hasarlı yürüyen bir araçta alınır!!! baya uygun oluyor hafif hasarlı araclar yurtdışında
    05415858909

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234