Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serkan006 Avatarı

Son Giriş
    23.04-2012
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2004 yılında yurt dışından ıthal getirdiğim 1994 model wolkswagen caravella münibus çok temiz orjinal içi ful yapılı 195 bin km de özürlüden özürlüye satlıktır ankarada ikamet edıyorum ırtıbat : 0505 213 66 62

Üye
    ertem Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:05
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ne istiyosunuz

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fotoğraf koyabilirmisiniz mümkünse.Araçta herhangi bir aparat mevcutmu ?

Üye
    serkan006 Avatarı

Son Giriş
    23.04-2012
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ilerleyen zamanda koyabilirim ama su an biraz yoğunum araba 12 TL istiyorum ama pazarlık payı var acil satmam lazım çünkü uzun süredir garajda yatıyor çok ihtiyaç olmuyor

her hangi bir aparat yok sadece katlanabilir rampa var oda saç tan yalmış demonte halinde arabanım bağıcında duyuor hiç bir yer kaplamıyor koltuğun altında açıkcası

araba ya 12 TL istiyorum ama pazarlık payı var acil satmam lazım çünkü uzun süredir garajda yatıyor çok ihtiyaç olmuyor

ilerleyen zamanda koyabilirim ama su an biraz yoğunum araba 12 TL istiyorum ama pazarlık payı var acil satmam lazım çünkü uzun süredir garajda yatıyor çok ihtiyaç olmuyor

her hangi bir aparat yok sadece katlanabilir rampa var oda saç tan yalmış demonte halinde arabanım bağıcında duyuor hiç bir yer kaplamıyor koltuğun altında açıkcası

araba ya 12 TL istiyorum ama pazarlık payı var acil satmam lazım çünkü uzun süredir garajda yatıyor çok ihtiyaç olmuyor