Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    İdeal Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    12:46
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    13
    Blog Mesajları
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Otomatik Vitesli Araçlarda, Performans ve Yakıt Tüketimi Yönünden Hangi Araçları Tercih Etmeliyiz

Üye
    desparado Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    adana/çukurova
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

vw jetta 1.6 tdi DGS tekerlekli sandelye için bağajı geniş, kapılar 90 dereceye yakın açılıyıor...Yolda araba kükrüyor))))

Üye
    ecel Avatarı

Son Giriş
    04.09-2015
    Saat
    14:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ford tanuz tüplü

Üye
    fsam Avatarı

Son Giriş
    16.06-2013
    Saat
    15:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

volkswagen grubunun caddy,jetta,golf,passat,touran modellerini ama en kalitelisini sorarsan her zaman audi derim ama audi için bütçene bakar biraz pahalıdır ama kalitelidir.Kalite bakımından bmw ve mercedesden daha üstündür audi. ama bütçen müsaitse Alman arabalarından şaşma derim her zaman için

Üye
    tek_mehmet Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    40°39'18.4"N 29°16'06.6"E
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Toyota corolla hem dizel hem multimode vites var yani otomatik bildiğim kadarıyla onuda bi araştır derim ben......

Üye
    _JoKeR_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..........
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yeni aldım clio hb tomtom edition 50tl ile 400km yol mesafesi var dizel otomatik vites arabanın içi geniş ama bagajı ufak biraz.

Üye
    japan Avatarı

Son Giriş
    22.09-2010
    Saat
    13:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

otomatik vitesli araçlarda en sağlam ve sorunsuz şanzıman japon otomobillerinde.sana toyota grubunu öneririm (toyota,daihatsu,subaru) bende otomatik vitesli bir daihatsu terios var 3 yıldır kullanıyorum.muhteşem bir araç.1,5lt motoru 110 beygir gücünde ve inanılmaz ekonomik bir araç.lpg de şehir içi 160 kuruş yakıyor.ve 3 yıldır daha hiç arıza yapmadı servis bakım ücretleride çok makul hem sağlam hem ekonomik daha ne olsun )

Üye
    ALACAMLI Avatarı

Gerçek Adı
    Özkan ÇAKIR
    Son Giriş
    11.06-2017
    Saat
    02:21
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba

Japan Arkadaşıma katılıyorum otomatik şanzumanlı araçlarda japon otomotiv markalarından asla şaşmayın derim Honda Civic kullanıcı olarak bunu söylüyorum nedeni sorarsanızı opel astra ve Chrolet Cruze , jetta - golf ve passat test sürüşleri yaptım hiç bir şekilde toyotanın ve hondanın verdiği konfor ve sürüş keyfini hiç bir araçta alamazsınız.

Çoğu engelli arkadaşlarımız dizel terçih ediyor ben dizel motorlara karşıyım çünkü dizel motorlar eski teknoloji ile üretilen bir motor düzeneğidir. ve dizel araçların masrafı dizel olmayan araçlara göre daha pahalı ve baş ağrıtıcı.

Toyota 1.4 motor sakın almayın motor yeterli değil ama honda civic 1.6 otomatik size yeterde artar bile .

Hondanın tek kötü tarafı amortisörleri biraz sert bu bazen can sıkıcı olabiliyor ama viraja 120 km girdiğinizde araçta 0 savrulma söz konusu buda işin cabası .

Renault sakın yaklaşmayın. sonucta sıfır araç aldığımıza her araçımızın kaskosu var ayrıca türk halkının dilinde şöyle bir söylenti mevcut şu aracın parçası pahalı yada yurd dışında geliyor.

30-35 bin tl verip her ekstrası opsyonel olan bir opele yada wolswagene bineceğime aynı paraya kendi sekmeninde lider honda yada toyota alırım.

Konfor ve güvenlik = JAPON OTO...