Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muhmetali Avatarı

Son Giriş
    06.02-2013
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    Yenibosna
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yanlızlık06;

helal olsun sana yalnızlık06.aynen katılıyorum. sana.

Üye
    SeDaT3 Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yalnızlık; gerçi rumuzuna bakılınca bile dokunsalar ağlayacak türden birine benziyorsun, birincisi siz, biz ayrımı yapıyorsun ikinciside ortada olan fiyatları, ortada bir sahtekarlık varmış gibi lanse ediyorsun, önce internetden bir arada bir scoooter fiyatını öğren,sonra 1,400 ün bile az olduğunu zaten görürsün

Üye
    yanlızlık06 Avatarı

Son Giriş
    13.06-2017
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sana cevap veripte senin seviyene düşmem ben,,,saldırıyorsun sağa sola okadar
    senin için yapıcak bişi yok

Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    14

Sedat bu yazdıklarını konuyu açmadan önce sen yapsaydında burda 900 yazıp fiyatı düşük yazdığını anlayıp fiyatı değiştirdiğini güzel bir dille söylesen nası olurdu ?? adaba davet ediyorum seni !!

Üye
    sahin197alasahin Avatarı

Son Giriş
    12.07-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yazık yazıkki ne yazık benim iki tane arabam olacak bide insanları hemde özde bir arkadaşlarımızı kinleşdirecek adam gibiysen hayrına ilk talib olana hibe etsene tabiki insanlıgın ı kaygbetmemişsen degilse cık siteden vede bida girme bu ste engelli karderşlerimizin sorunlarına cözme stesidir sorunlarıne merhem olmıyacaksan bari engel olma arkadaşlar muatab almayın dunyanızla vede duygularınız la oynuyor

Üye
    durhasan Avatarı

Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yanlızlık06;

helal kardaşim agzına saglık sedat üçkatçının allahı olmuş vay be baktı talep çok vay dürzü vay böylelerin konusunu silmek lazım ve aramısa almamak lazı böyleleri bizim kaderimizlede oynuyor

Üye
    ahmetyukselakin Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    09:15
    Yaşadığı Yer
    iskenderun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş 900 yazdıkdan sonra mı fiyat araştırdın araştırın ucuz olduğunu göreceksiniz demişsin sen başta bi fiyat vermişsin sonra yükseltiyosun kim alacak merak ettim şimdi

Üye
    yanlızlık06 Avatarı

Son Giriş
    13.06-2017
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben bu platformda hiçbir konuya ve tartışmaya açıkçası katılmıyorum arkadaşlar...çünkü bu tip konular illaki insanın kendine geri tepiyor,,ama bu konuyu okuyunca kayıtsız kalamadım açıkçası,,neden önce güzel bir şekilde araştırılıp sonra fiyat verilmiyor,,baktı bu arkadaş arabasına alıcı çoğaldı resmen açık artırmaya soktu,,fiyatı yükseltti,,sonrada bana aç fiyatları google dan araştır diyor,,,ben dengesiz değilimki,,önce araştırırım sonra fiyatı ne ise onu yazarım,,neden engelli insanlarımızla dalga geçer gibi fiyat değiştiriyor,,,neden insanlarımızın ümitleriyle oynuyor,,ben buna kayıtsız kalmam!!!!birde ben ayrım yapıyormuşum,,ben neyin ayrımını yapabilirimki,,sonuçta bende engelli bir bayanım,,ha engelli olmasamda yapamam,,buna vicdanım el vermez!!!!
    birde utanmadan küstahça benim nik adımla yargılıyor!!! YANLIZLIK demek illa yanlız olduğunu göstermez!!!!
    emin olsunkiii onun hayal bile edemeyeceği kadar insan var benim sosyal yaşamımda,,onun aklı ermez buna,,eğer bir engelli başka bir engelli arkadaşına bunu yapıyorsa vay halimize derim ben,,içler acısı bir durum,,çok üzücüü çokkk

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12