Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Anti Oksidan Avatarı

Gerçek Adı
    @vni
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sayın DELİ YÜREK lütfen konu başlıklarına yıkıcı eleştiriler yapmayınız...
    herkesin düşüncesine saygı göstermeyi bilelim..

aksi halde mesajlarınızı editlemek zorunda kalacağım...

Üye
    Kederli Avatarı

Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    *
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Özida veya engellilerle ilgilenmekten bahseden diğer kuruluşlar bari engellilere yönelik kredi sağlamakla uğraşsalardı. Durumu müsait olmayan ya da düşük taksitlerle araç almak isteyenlere imkan sağlayabilirlerdi. Ben kolumdan engelli biri olarak araç sahibi omak isterdim, bazen ihtiyaç duyuyorum. Sağlam insanlar bile ihtiyaç duyarken bizim duymamamız düşünülemez. Ama asıl benim üzüldüğüm ayaklarından engelli olanlar. Onlar için araç son derece önemli.

Üye
    DELİ YÜREK Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    22:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bana neden böyle yükleniyorsunuz anlamadım ben tam 8 yıl hergece rüyamda araba sürdüm bitaraftanda birikim yaptım üç beş sandalyede olmama ragmen ulaşım sorunumu dolmuşlarla çözdüm mücadele ettim ve sonunda mücadelemi kazandım şimdi kendi aracımı kullanıyorum bu hayatta bazı şeylerin süreci olur sabır ister azim ister bu arkadaşımız boşa hayal kurmasın istedim çünkü sonu hep hayal kırıklıgı olur yineliyorum böyle araç ne satılır nede alınır beni eleştiren insanlar araçlarını böyle satabilir belki bilemem tebrik ederim satarsa.

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    biz bunu demene bişey demiyorz arkadaşı uyandırabilirsin bunu gayet dosthane karşılayabiliriz ama hiç samimi gelmiyorsun gibi bi laf falan bunlar saçma yoksa böyle araba alınmayacağını az çok herkes biliyor bunca üye bişey yazmıyor ben diyroum işte ayda 1000 lira 1500 lira banko ödeme yapabileceğim kira gelirlerim var ben ne kredi alabiliyorum nede taksitle araba alabiliyorum... satmak isteyende istediğim aracı satmıyor almıyroum acelem yok ama biri gelip bana sen samimi değilsin dese bune diyor yaw dememmi ben imkanımı yazarım olur olmaz o şans meselesi...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12