Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    95
    Verilen Beğeniler
    33

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İlgilenen ve ihtiyaç duyan arkadaşlar varsa uygun bedelle verilecektir.
    Siyah renk 40 numara-Hiç Kullanılmamıştır. 1 ay önce kendime yaptırdım ama asla kullanabileceğimi düşünmediğim için satmaya karar verdim. 130 TL aldığım fiyat. 40 TL sini SGK ödüyor denildi hala bişi göremedik.Neyse...

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Merhaba,

Benim bildiğim bu tür botlar/ayakkabılar kişiye özeldir, kimsenin rahatsızlığı kimseye uymaz, bu yüzden bir başkasının özel yapım ortopedik botu kullanılmaz.
    Neden kullanmayı düşünmüyorsunuz? Modelinden dolayı ise bence aldırmayın ve kullanın, sizin sağlığınız için. Yok ayağınıza uygun olmadığını düşünüyorsanız o zaman yaotırdığınız yerde düzeltmelerini talep edin.

Forum Moderatörü
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    95
    Verilen Beğeniler
    33

bileğim burkulmasın diye yaptırdım. çok kaba çok ağır geldi evde bir iki adım attım baktım olmuyo bende bıraktım. ama öyle hiçde özel bi imalat yapmadılar bana ayağımın ölçüsü alında o da sadece kaç numara olduğunu belirlemek içindi.

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kötü olmuş, üzüldüm sizin adınıza Ben de benzer bir tecrübe yaşadım geçmişte. Doktorumun tavsiyesi ile gittiğim ortopedicide ayak ölçülerim alındı ve basınç noktalarını tespit için mürekkep yöntemi uygulandı. Nasır sorunum olduğu için tabanın yumuşak yapılması özellikle istendi. Bot (güya) yapıldığında denedim ve bir ayağıma küçük geldi oysaki ayak ölçüme göre yapılmıştı( bir ayağım daha büyük). Ayrıca tabanları sertti. Geri verdim büyütmelerini istedim. 2-3 hafta sonra genişlettik diye verdikleri botlar bambaşkaydı, ikisi de ayağıma büyük geliyorlardı.
    İddia ettikleri gibi kişiye özel üretim yaptıklarını hiç sanmıyorum, numaraya uygun gelen standart yaptıkları bot veriyorlar. Ben de bu sebeple iade ettim. Şİmdi başka bir yere sipariş verdim, ayaklarımdan alçı ile kalıp alındı... bakalım bu sefer nasıl olacak.
    Dediğim gibi, bu botu başkasına satmanız zor, ya tadilat yaptırın ya da iade etmeye bakın... Ortopedik amaçlı yaptırılan tüm ayakkabılar/botlar maalesef oldukca kaba ve kötü görünümlü