Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    engelli_biri Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    21.09-2017
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar Merhaba

ben %85 oranında ağır özürlüyüm bi akülü arabam var mesafe olarak yakın olan her yere onunla gidiyorum ancak evim şehir merkezine epeyce uzak olduğu için (yaklaşık 10 kilometre) çoğu zaman arabamın aküsü bitiyor ve yolda kalıyorum. anlayacağınız ciddi derecede ulaşım sorunum var
    evimin oldu bölge köy gibi bir yer en yakın bakkalımız bile 3 kilometre (eczane hiç yok) hal böyle olunca her türlü ihtiyacım için şehir merkezine gitmek zorundayım artık bıktım iyice bu ulaşım sorunum yüzünden cinnet geçirmek üzereyim.
    maddi imkansızlıklar yüzünden bu güne kadar hiç düşünmemiştim bir araba almayı ancak bu saatten sonra mecburen bir araba almak zorundayım ancak araba alınca bitmiyor maalesef sıkıntılarım benim ehliyetim var ama ehliyetim de (Elden Kumandalı Otomatik Vitesli Araç Kullanır) diye bir yazı var. bana lazım olan araç da minibüs yada panelvan olması lazım arkasına akülü aracımı da koyabileceğim şekilde. çünkü akülü arabam yanımda olmazsa otomobil almanın bir anlamı kalmıyor benim için çünkü hiç yürüyemiyorum (koltuk değnekleriyle bile)

şimdi ben nasıl bir araba almalıyım ki üzerinde otomatik vites olsun yada aldıktan sonra da otomatik vites yapılabilen minibüs yada panelvan var mıdır ? acaba bu konuda önerilerinizi bekliyorum

bu sorun benim gibi olanlar için büyük bir sorun binek otomobil alınsa akülü araba bağaja sığmaz mecburen minibüs yada panelvan alınıp bildiğim kadarıyla sonradan isteğe göre lift falan takıyorlar ve rahatça arabanın arkasına koyup istediğimiz her yere götürerebiliriz akülü arabamızı aklıma bundan başkası gelmiyor fakat otomatik vites sorununu nasıl aşabilirim arkadaşlar lütfen buraya önerilerinizi yazın

Soru : 1 orjinalinde otomatik vites olmayan bir araca (minibüs yada panelvan) sonra dan nasıl bir düzenek yapılırsa otomatik vites olur
    Soru: 2 otomatik vites düzeneği uyumsuzluk sorunu veren araca otomatik şanzuman takılırsa sık sık arıza verir mi ?

arkadaşlar gerçekten bu otomatik vites sorunu çok canımı sıkıyor araba alınca sıkıntılarım bitecek derken bi de bu çıktı başıma araştırdım hiç bir minibüs te yada panelvan da otomatik vites yok ne yapmam lazım hiç bir fikrim yok inanın

Üye
    Fatih Aslan Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:06
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    6

http://www.engelliler.biz/forum/alim...tml#post664162

bu link e tıklayın güzel modifiye edilmiş bir araç sanırsam işinize yarayabilir hemde renault sağlamlığı ve kalitesi

(yanlış anlaşılmasın sizide satanıda tanımam) 2 taraf içinde yararlı olabilir.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gaz-fren elle kumanda sağlayan özel donanımlı münibüs neden düşünmüyorsunuz?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...