Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 47 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Askin_Keskin Avatarı

Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    26

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende de toyota yaris in 2008 model m/m olanından var.Tavsiye edilesi sorunsuz ve şahane bir arabadır.Özellikle benzin konusunda çok cimridir cebiniz rahat eder eğer arkadaşla fiyatta anlaşırsanız düşünmeden alın derim..iyi satışlar

Üye
    Serkan555 Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan KARA
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle hayırlı satışlar.
    Umarım gönlünüze göre bir alıcı bulursunuz. Mümkünse sahibinden.com a ilan verin. Daha çok ve CİDDİ alıcı bulursunuz. Bu forumdaki gibi saçma sapan polemiklere girmemiş işi bilmeyen cahillerle muhatap olmamış olursunuz.
    Yazılanları okudukça gülüyorum ağlanacak halimize.
    36 lık aracı 23 e alırmışız. Bana bir tane hemen alsana kardeşim para nakit hemen yarın hangi bayiye istiyorsan 5 dakikada havale yaparım.
    Adam 5 yıllık hakkını kullanmış. İstesede 5 yıl dolana dek ötv siz araba alamaz. Bunu alan engelli ise dilediği zaman satıp ötv siz araç alabilir. Bizler için cazip bir araba.
    Böyle uzaktan maval okumayı bırakın yazmadan önce aracın maliyetini hesaplayın sonra yazın.
    Tatlı dille elbet bir miktar indirim alınabilir ama bu tarz yaklaşımlarla indirim alamazsınız hatta satıcı sürprim uygular size.

Üye
    ismayil Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    5

görüştür, eleştiri değildir:
    36000 tl lik araç fiyatı engelliye 26270 tl gibi bir fiyat görünse de firma bu fiyata pazarlıkla 1000 tl kadar indirim yapar. bu 1000 tl de tertibat ve ruhsatlandırmadaki fazladan olan masrafları karşılar. tertibat engel durumuna uygunsa bu arabanın fiyatı( biraz daha pazarlık yapılarak) uygun sayılabilir. ama tertibata göre müşteri aramak gerek. sök tak yapılacaksa uğraşmağa değmez. bir de arabayı dünya gözüyle görmek gerek. hiç kusuru olmasa bile, müşteri rengini beğenmeyebilir. böyle olunca da, prens miki-mause'nin dediği gibi fiyatı biraz daha cazip yazmak gerekiyor. (mesela bayi 36 lık arabaya 27 mi vermiş al sana 9000 tl fark; o zaman 26000-9000 tl eşittir dersek 17000 eder.)

Üye
    Serkan555 Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan KARA
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    0

İstediği fiyatın hiç bir önemi yok. Dilediğini ister. Bizde netten sıfırına bakar hesabımızı yaparız işimize gelirse alırız gelmezse aramaz sormayız haliyle satmak isteyen fiyatı indirir. Eskiden daha çok ilan düşerdi buraya şimdi tek tük. Neden çünkü bizlere yakışmayan şekilde saygısızca davranıyoruz. Neredeyse insanlar aracını sattığına pişman olacak. Bende aracımın 5 yılı dolmasına 9-10 ay kala aracımı buraya koydum ilgilenen olmadı iyikide olmamış 5 yıl dolunca 3.500 TL fazlasına normal kişiye sattım. Plaka muayene plan proje için 500 TL sini ödedim ama yine 3.000 TL kardayım. Daha SAYGILI olmalıyız. Bedava versinmi istiyorsunuz ? Zaten henüz engelliden araç alan görmedim bu sitede. Forumda soru sordum cevap yazan bile olmadı bilmiyor kimse engelliden engelliye nasıl devir oluyor. Muamelecim bile git sıfır al yada normalden al engelliden zor iş dedi.

Üye
    Tmless Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

serkan555 teşekkür ederim arkadaşım ağzına sağlık güzel yazmışsın arabanın resimlerini çekince kesinlikle koyacam zaten ben engelli arkadaşım yararlansın diye burda yazdım sğlamada bu arabayı 28-29 arası verebilirim 6 milyar ötv bana 22-23 milyar kalır problem değil tekrar teşekkür ederim

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ismayil;
    hocam sen 17bin tl fiyat verdin ben ise 19bin tl fiyat vermişim demek ki 2bin tl fazla vernişim kiymetimi bil tares

Üye
    murat01_80 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gercekten toyota kalıtelı bı arac ve 22000 tl fıyatta gercekten normal bu arac 31000km de ve 31000 km boyunca sorun cıkarmamıssa bu araba alınır..cunku 0 km aldıın zaman ıstenmeyen sorunlarla karsılasma ıhtımalın var teknık sorunlar..bu aracta sorun cıkmamıssa 31000 km ye kadar bundan sonrada sorun olacagını sanmam...ayrıyeten fıyat ıyı daha 1 yasında..ama benım gorrusum bu zamanda benzınlı arac gercekten mantıklı deıl..tabı parası olana sözum yok..maddı durumu ıyı olanlar bencede bensınlı araba tercıh etmelı arabada tık ses yok..dısel motorlar bıraz gurultuludur..ama gercekten 22000-23000 ıyı fıyat..

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

ya arkadaşlar bu arkadaş aracını satıyor bedavayamı verecek belli bir fiyat yazmış alan alır almayan almaz
    bu kadar stüne varmayın insanların
    kedi uzanamadıgı ciyere mundar dermiş hesabı yapmayın
    millet malını bedavayamı versin istiyorsunuz anlıyamadımki

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

kunta sorun şu arkadaş aldiği fiyata satmaya çalişiyor x kişi gidip sifir araç aliyor 35bine ama 2gün sonra satmak zorunda kaliyor sifir araç kontaği çevirdiğin an 4-5bin tl değer kaybeder biz bunu anlatmaya çalişiyoruz.17 ile 19 bin tl fiyat verse sorun yok ortada

Üye
    matematik Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    23:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

36 lık araç 23 e nasıl alınıyor bi açıklar mısınız?

Üye
    Tmless Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Prens MickeyMouse;

arkadaşım ben senin sorununu anlayamadım arabamı neden 19 milyara vereyeim sen bana bul ben alacam bir tane daha ben arabamı satmak zorunda kalmadım sadece büyük bir araç alacağım için satıyorum ve inanın bu gidişler bu cevaplar yüzünden sağlam birine satacam fark yapmayacak arabaya aldığım yer 27 milyar zaten verdi oraya versem bile bana 20 milyar kalır yinede sağolun

Üye
    saygun Avatarı

Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    10:38
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar cok gereksiz yorum yapıyorsunuz...her malın bir satıcısı bir alıcısı vardır..ne kadar cok konustunuz...36 milyarlık arabanın engelliye gelen fiyatı26-27 arası...adam illa ben bu arabadan istiyorum derse 22-23 e 2009 unu almak isteyebilir..aradaki 3-4 milyarlık fark bazılarınız icin önemsiz gözükebilir ama 1 milyar icin alacagı arabayı değişritirenlerde var...Lütfen saygılı olalım...

Yasaklı Üye
    xaysennx Avatarı

Gerçek Adı
    ayşenur
    Son Giriş
    27.05-2010
    Saat
    03:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saygun,dikkatli okursan eğer;adam engeliden 23.000 TL istiyor,daha sonrada sağlam kişiye satarsam bana 20 kalır diyor.Tüm itirazlar buna bence.Elbette istediği fiyata istediği yere satacak.Ama 30 bin km yol yapıp aldığı fiyata bi engelliye devretmek isteyen kişiyede tabiki itiraz eden olur.Prens e demişki neden 19 a vereyim ben zaten 20 alacam.Ama engelli olursa 23 istiyor.Olayın özü bu.

Üye
    Serkan555 Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan KARA
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    0

Arabayı aldığım yer bile... 27 verdi diyor ama...

27 ye alır 29 a satarlar.

Sahibinden.com a koy ama resimli ver ilanını 29 a 22 sana kalsın bence...

Normal biri havada kapar bu aracı. Tmless in 5 yıllık hakkıda havaya uçar.
    Ama az km yapacak bir engelli için ideal (tabi sıfırını gidip sorup hesabını öyle yapmalı) 5 yıl yerine 3 yıl sonra satabilecek. Şu an 5 yaşındaki yarislerin fiyatına bi baksın zaten satacağı fiyatıda az çok tahmin eder.

Birde yarislerin sıfır fiyatı bana pahalı geldi. Neredeyse auris alınıyor o paralara. (makyajsız kasanın son araçları için söylüyorum)

Üye
    Tmless Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    xaysennx;

arkadaşım ben hiç bana 20 kalır demedim siz nereyi okuyorsunuz bu arabanın ötvsi 6200 28-29 a satarım ne kalıyor hesaplayın ve unutmayın araba benim size ait değil bana akıl vermenize gerek yok 20 milyara bulunca banada haber verin ben alırım kafanızı yormayın hatta üç tane

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon