Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sertelsen Avatarı

Gerçek Adı
    Sertel Şen
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    14:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sorun değil buradan da fiyat verilebilir... Ürün gamı çok geniş olduğu için en yaygınlıkla kullanılan bazı ürünlere ait katalog bilgilerini buraya yüklemeye çalışacağım, önce onlara bir bakın ona göre fiyat bilgisi verilebilir...

qstraint1 - Ford Connect, Fiat Doblo türü araçlar için çok şık tekerlekli sandalye lifti

qstraint2 - Ford Connect, Fiat Doblo türü araçlar için çok şık tekerlekli sandalye lifti

qstraint3 - Ford Connect, Fiat Doblo türü araçlar için çok şık tekerlekli sandalye lifti

qstraint4 - Ford Connect, Fiat Doblo türü araçlar için çok şık tekerlekli sandalye lifti

Bir fikir vermesi için, örneğin Q-8200-A1-L kodu ile geçen set'in Türkiye'deki satış fiyatı 530Euro'dur. Bu bağlama kemerleri araç zemini üzerine monte edilecek olan ray'lara bağlanmaktadır...

En ucuz çözüm ise M215-L30 kodu ile belirtilen çözümdür. Buradaki bağlama kemerleri el ile manuel ayarlanmaktadır ve omuz kemeri yoktur, sadece bel kemeri vardır. Bu kemerler de yine ray'lara bağlanmaktadır. Bu set 'in fiyatı 230 Euro 'dur .

Üye
    murat07ant Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

vermiş olduğunuz bilgi için çok teşekkürler manuel sandalyeleri sabitlemek çok ciddi iştir biraz araştırmam gerek fiyat gerçekten biraz yüksek türkiye şartlarına göre genede ilgi ve alakkanıza çok teşekkür ederim

Üye
    sertelsen Avatarı

Gerçek Adı
    Sertel Şen
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rica ederim...

Sizin mevcut aracınız var mı?

Hem lift, hem de bağlama sistemlerinden elimizde mevcut, görerek yerinde bilgi almak isterseniz (ya da sadece bir çayımızı içmeye de olur ) her zaman bekleriz:

Üye
    murat07ant Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bana 2000 yılında ford yaptı bir tane ford transite o zaamanlar türkiyede bilinmiyordu bu liftler hatta resimlerimi çekmişlerdi katolok için diğer firmalar malesef bu konudan ya bi haberdi yada çok uçmuşlardı o zaman için akülü aracıma bir özel kilit sistemi yapmışlardı ama ne onların nede bizim aklımıza manuel sandalye ile binebilleceğimi gelmedi kısa yolda olsa her frende kaymak zoruma gidiyor çay davetinizi değerledirmeye çalışacağım ben olmasamda babamı gönderebillirim

Üye
    sertelsen Avatarı

Gerçek Adı
    Sertel Şen
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fiorella ift sistemine ve alçalan sandalyeye ait videolar (video'lardaki araç İstanbul'da hizmete giren Engellitaksi.com :: Engelsiztaksi.com :: 'un aracıdır: yüksek tavan Ford Connect):

View My Video

View My Video

View My Video

Üye
    ayhancakmak Avatarı

Gerçek Adı
    ayhan çakmak
    Son Giriş
    21.08-2010
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    artvin/Arhavi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam bu resimdeki fiorella lift çok güzel tam aradığım gibi fakat fiyatı çok pahalı engellıler genelde çok zengin olurya bu yüzden bu kadar pahalıdır heralde

selam benım vw transporter aracıma almanyadan yakınımız bu yazın gelırken getırdı bana üstte göstediğiniz tekerlekli sandalyeyi arabaya bağlama kemerlerini yalnız on veya arkada 2 tane gergi kemerı takıyorum otomatık gerdiği zaman kendılıgınden kılıtlenıyo 2 de öne çevirmeli yani gerginleştiriyor sıkma kolu ile çok memnunum daha onceleri 2 kişi tutuyodu benı arabada sımdı ise tek basıma kesınlıkle 1 mılım bıle oynamıyo hepınıze tavsiye ederım teşekkrler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

EYAF fuarında bu ürünü de gördüm. Ben kabalığı nedeniyle araç liftlerinden hiç haz etmeyen biriyim, ama bu modeller alışageldiğimiz liftlere kıyasla neredeyse yarı yarıya ölçülerde; daha az kaba, hatta görece zarif bile denebilir. Bir seçenektir...

easy life fiorela arac lifti - Ford Connect, Fiat Doblo türü araçlar için çok şık tekerlekli sandalye lifti

Üye
    magicka Avatarı

Gerçek Adı
    Yok
    Son Giriş
    07.07-2011
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar,
    %90 oranında engelliyim ve bu şekilde liftli kullanabileceğimiz bir araç araştırıyorum. Aracı annem ve babam kullanacak.
    Bana en uygunu Ford Transit Connect Kombi görünüyor. Bu aracı ÖTV ve MTV muafiyetiyle şahsım adına satın alabiliyor muyum? Motor hacmi 1753 cc, sanırım bu sınıfta üst limit 2800 cc. Emin olamadığımdan sormak istedim.
    Yanıt için şimdiden çok teşekkürler.

Üye
    sertelsen Avatarı

Gerçek Adı
    Sertel Şen
    Son Giriş
    09.07-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynı senin durumda olan bir kullanıcı, geçen ay içerisinde ÖTV muafiyeti ile "Yeni Doblo Yüksek Tavan" satın aldı ve lift taktırdı. İsim ve telefon detaylarını buradan vermem doğru olmaz, bana s.sen@lel.com.tr 'den yazabilir veya 0533-523 3206 'dan veya 0212-549 2353 (pbx) 'ten arayabilirsen, kendileri ile temas kurup bilgi ve tecrübe alışverişinde bulunmanı sağlayabilirim..
    Uygulamaya ait video ve resimler için: Bizden Haberler > Fiat Doblo Yüksek Tavan üzerinde Türkiye'deki ilk Fiorella lift uygulaması gerçekleştirildi - www.lamira-easylife.com
    Benzer araçlara lift yerine daha ekonomik olan rampa çözümleri de uygulanabilir.. http://www.lamira-easylife.com/index...cat=14&lang=tr

Üye
    Libertarian Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sertelsen;

kaç cm tavan yuksekliği?

bi de kaç kişi binebildi.aile kalabalık.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Başlığın Etiketleri