Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 21 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    montajı basit, kullanımı kolay olan özel tertibat hakkında bilgilere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz. bedeli 150 tl olup istenildiğinde adrese kargoyla gönderilebilir.

Saygılarımla...
    Nurullah Baytekin/Ankara
    05324025909
    05424373737

not: omurilik felçlisi olarak kendim 6 yıldır kullanıyorum. Almanya' dan gelen arabama 1 saat içerisinde monte edilerek aynı gün kullanmaya başladım....

30082009001.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat 30082009002z.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat 30082009003.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat 30082009006.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat
    30082009007.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat 30082009004t.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat 30082009013.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat 30082009014.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat

30082009005s.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat 30082009015.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat 30082009016p.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat 30082009018b.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat

nurullahbaytekin1.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat 30082009019c.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat 30082009020.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat 30082009021.th - İmalatım olan otomobili elle kumandayı sağlayan özel tertibat

Yukarıdaki resimlerin olduğu galeri 2

Üye
    WishmasteTR Avatarı

Son Giriş
    18.12-2010
    Saat
    22:20
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nurullah abı cok gusel olmus yaa cok kulanıslı duruo ıns alabılısem raporu arıcam senı

Üye

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sen ne zaman istersen emrine amade kardeş şimdiden hayırlı olsun.
    nurullah

Üye
    HALİLCE Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    07.12-2015
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul/pendik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nurullah abi selamlar sitedeki tertibatını gördümde siz bunu sol eelle kullanıyorsunuz herhalde ben sag elle kuklanmak istesem olurmu bir de bunda gaz firen haraketi nasılki yukarı aşşagımıdır şimdiden ilginize teşekkürler

Üye
    bensalih1131 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynı aparatı 6 senedir kullanıyorum çok kullanışlı.sağ tarafta olması olayı biraz ters geldi bana çünkü solda olunca fren batırarak oluyor ama sağa geçerse çekerek olacak buda fren esnasında ileriye dogru guç oluştugunu dusunursek saglıklı fren olmaz kanaatındeyim.yani en makulu solda olması

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

kesinlikle aynı fikirdeyim.. bende bunun aynısı bi aparatı 2001den beri kullanıyorum memnunum

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

her işin bir uzmanı var bu işin de uzmanı nurullah abi...ozel tertibatlı araç alacak veya getirticek arkadaşların mutlaka yararlanması gerekir

Üye

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Halilce ilğine teşekkür ederim.bu gece bu konu hakkın da yazmıştım.tertibat yukarı çekince gaz pedalına ,aşağı basıncada fren pedalına müdahale ediyor şekilde dizayn edilmiştir kullanımın sağda olması şehir içi sürüşlerde ve park etmede yokuş yukarı dur kalklarda seri olmuyor.ama sol elle kullanımda sol el 4 parmak topuzu tutarken sol baş parmak direksiyonu kavradığı için direksiyon boşta kalmıyor ve vites müdahalesi daha seri oluyor .ben yolda aracı yalnızca sol elimle kullanıyorum .yalnızca frenlerde iki el müdahale pozisyonunu kullanıyorum.hele uzun yolda sol elle kullanmak sağ elin boş olması da çabası diyelim....
    kunta nında dediği gibi kullananlar memnun sağa takılan kolları tekrar sola çevirdiğimiz oluyor.
    daha pratik daha kolay ve imalatı zor olmayan gösterişli bir aparat yapıpta para tuzağı kurana kadar maddi bakımdan ucuz olanın seçilmesi biz engellilerin ceplerinide düşünmemizdir.

Üye
    ALİ57 Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

Nurullah abi aşağıdaki sorunumu bilgin ve tecrübenle baylaşırsan benimle şasen minnettar olurum.
    Ben 2000 yılında düz vitesli araba aldım. Bu aracın tertibatını taktırdığım usta sana sadece sol debriyaj takalım demişti. Ben hayır sen bana hem debriyaj hem firen hem de gaz tak dedim ve parasında fazlasıyla bilgim ve tecrübem olmadığımdan verdim.
    Ben aslında en çok zorlandığım sol ayağım sol ayağımdan çocukluktan gelen kalça çıkıklığı var. Aslında ben hiçbir zaman bu tertibatı kullanmadım, çünkü ayaklarım iyi basabiliyorum ve tertibatla arabaya tam olarak hükmedemiyorum şimdik sormak istediğim ben sadece sol tarafta tertibat olsa ceza veya herhangi bir şey olsa suçlu olur muyum?
    Bu arada ben şu anda debriyaj ve gazı kendim iptal ettim.

Teşekkür ederim…

Üye
    bursa Avatarı

Son Giriş
    06.02-2013
    Saat
    15:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

meraba abi tertibatın gerçekten çok güzel ben manuel vites normal bir araç aldım tertibat takmam gerekiyor sağ ayak tan sakatım.şimdi bu tertibatı aldıktan sonra izlemem gerekn resmi prosüdör nedir nasıl işleticem saygılar

Üye
    Tanel Tefenlili Avatarı

Son Giriş
    20.07-2011
    Saat
    14:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm nurullah baytekin hayirli olsun ben almanyada arabalari getiriyorum tertibat icin senin yanina urarim isterse msn veriyim taner.tefenlili@gmx.de görüsebilirsin saygilarimiza arz ederiz

Üye
    bensalih1131 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ali57 arkadaşım hala seni anlamıs değilim bunca tertibat saçmalıgını neden yaptın anlamıyorum en basit çözüm otomatık vitasli bir araç alıp kendını bunca çetrefil arasına sokmayabilirdin

Üye
    koçero Avatarı

Son Giriş
    16.09-2010
    Saat
    14:50
    Yaşadığı Yer
    istanbullll
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bu resimdeki tertipatı reno 9 a taktım kullanıyorum. sağ elde olması mantıksız çünkü sağ el hep aparatta kalır. örneğin vites değiştirirken sorun yaşarsın ama solda olursa hiç bir problem olmaz. sağ eliniz istediğiniz kadar boşda kalır sizde arabanızın bütün fonksiyonlarını bu elinizle kullanabilirsiniz. yanlız telafuz edilen 150 tl bu aparat için çok ben bu aparatı bir kaportacıya 40 lirya yaptırdım. yapımıda kullanımıda çok kolay!

Üye
    ALİ57 Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

sevgili kocero.ya sen kanu na uygun arac kullanmıyon yada bilmiyon.
    tabiki kaportacı yada demirciye 40 liraya yaptıra bilirsin.amaaa
    ruhsata işletmen için bu tür tertibat yapanlardan fatura alman gerekiyor.başka türlü olmuyor ben öğle biliyorum

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    önemli olan yaptırması değil bende tornacıya 50 liraya yaptırmıştım ama ruhsata ve plakaya işletmemiştim, yasal mevzuatı bilmiyorum

Sayfa 1 / 2 12 SonSon