Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kenanca Avatarı

Son Giriş
    03.08-2009
    Saat
    13:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bugün pegueot 308 comfort 1.6 hdi otomotik fiyatını ötv'siz olarak bayiden sordum 33500 tl dediler bana fazla geldi. Liste fiyatı 39800 gerçek indirim ne kadar olmalıdır

yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

Üye
    baxter Avatarı

Son Giriş
    13.10-2010
    Saat
    20:44
    Yaşadığı Yer
    Mars
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ötvsiz fiyatı 29-30bin lira (pazarlık yapılmadan) olmalıdır. Internetteki fiyatlarda şöyle bir şey var. Internette yazan fiyatlar tavsiye edilen fiyattır, yani o fiyata satılacak diye bir durum yok, siz internetteki fiyatı değil bayiiden ötv dahil ne kadara sattıklarını sorun, muhtemelen internetteki fiyatlardan 3-5lira fazla bir fiyat vermis olmalılar.

Son olarak: bahsettiginiz aracın fiyat aralığı 35-45bin lira arası. Bunun sebebi ise opsiyonlar, şanzıman vs. Bu yüzden sizin baktığınız ya da fikir sahibi olduğunuz aracın fiyatı olmayabilir bayiinin size söylediği nitekim fiyat listelerind 308ler arasında 39.8bin lira olan bir araç göremedim ben.