TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gazibey Avatarı

Son Giriş
    05.12-2019
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2016 yılında almış olduğum widex marka süper 220 model işitme cihazlarımı(2 adet) model değişikliğinden dolayı cihaz başına 1500 tl fiyatla satıyorum. (ileri-çok ileri derecede işitme kayıpları için) 2 cihaz+ kulak içi hoparlör+call dex hediye(call-dex i 850 tl ye almıştım) toplamda 3000 tl . Cihazlar temiz kullanılmış ve sağlam durumdadır.Kutusunda teslim edilecek olup bir adet call-dex telefon aparatı hediye edilecektir. (CALL-DEX, telefonlarınızdan işitme cihazınıza direkt olarak ses aktarımı sağlayan ultra kompakt bir cihazdır.)

Ciddi alıcılar için
    İletişim mail adresi : musakocbey@hotmail.com
    Konu gazibey tarafından değiştirilmiştir (05.11-2019 Saat 08:35 ).

Üye
    gazibey Avatarı

Son Giriş
    05.12-2019
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Widex marka süper 220 model işitme cihazlarımı(2 adet) model değişikliğinden dolayı cihaz başına 1000 tl fiyatla satıyorum. (ileri-çok ileri derecede işitme kayıpları için) 2 cihaz+ kulak içi hoparlör+call dex hediye(call-dex i 850 tl ye almıştım) toplamda 2000 tl . Cihazlar temiz kullanılmış ve sağlam durumdadır.Kutusunda teslim edilecek olup bir adet call-dex telefon aparatı hediye edilecektir. (CALL-DEX, telefonlarınızdan işitme cihazınıza direkt olarak ses aktarımı sağlayan ultra kompakt bir cihazdır.)

Ciddi alıcılar için
    İletişim mail adresi : musakocbey@hotmail.com