TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 65 / 84 İlkİlk ... 155561626364656667686975 ... SonSon
Toplam 1255 mesajın 961-975 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ufukalp Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    13.10-2019
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    813
    Verilen Beğeniler
    404

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili @StratoS
    Yukarıda "sevdiğim bir abimle atıştık" derken sanırım beni kastettin.
    Şunu bilmeni istiyorum ki; ben seni hala seviyor, hala takdir ediyorum. Unut o atışmayı olur mu ?
    Bu bölümde danışma ihtiyacı olanlara güzel bir şekilde fikir veriyor elinden geldiğince yönlendirme yapıyorsun.
    Forumda aktif biri olmama rağmen bu bölümde fazla aktif değilim. Araçlar konusunda hobi olarak bilgi ve fikirlerim olsa da, özellikle SUV konusunda burada senin kadar ileri seviye bilgi ve tecrübeye sahip değilim. Hatta bu yaşıma kadar hiç SUV kullanmadım. Çok sevmeme rağmen ekonomik durumlar fırsat vermedi. ÖTV muafiyeti hakkım yok. Araçlarım genelde hep orta direk araçları oldu. Şu andaki aracım da 8 yaşında.
    Kısaca burada sen varken pek de araç konularına girmedim.
    Biliyorsun benim uzmanlığım çalışma hayatı, vergi indirimi, emeklilik konularında.
    Konuyu ve tartışmaları görüyorum.
    Sana önerebileceğim tek şey ne biliyor musun?
    "He he" de geç.
    Ciddi olarak söylüyorum en iyi yöntem.
    Senin buradaki yerini bilmeyenlere, iki kelimeye değmeyecek insanlara verilecek en iyi cevap bu.
    Dışarda pohpohlanıp eline dev aynası tutuşturulmuş, o aynaya baktıkça kendini bir şey sananlara en iyi cevap muhatap almamaktır. Aksi halde gerçekten bir şey olduklarına kendileri de inanıyorlar. Sonra da ben buyum, ben şuyum gibi sidik yarışı alanına çeviriyorlar burayı.
    He he de sadece, he hee...
    Bu arada senli benli hitabım sadece muhabbetimdendir bilesin.
    Selamlar.

Üye
    Ceranimo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:17
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Tuscon almayı düşünüyordum ama bu nline baya güzel olmuş

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    13.10-2019
    Saat
    17:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    820
    Verilen Beğeniler
    815
    Blog Mesajları
    4

@Serengeti70
    admine şikayet ediliyor, şikayet eden ile edilen tartılıyor hangisi daha çok tutuluyorsa, ya şikayet görmezden geliniyor ya da modlar tarafından takibe alınıp 3. hatanızda şutlanıyorsunuz...Burada demokrasi böyle işliyor

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    415
    Verilen Beğeniler
    102

@egemmm

Intense Plus ve Instyle full donanımları malesef limit üstü. Limit altı Engelli arkadaşlara en uygun donanımı Intense Cam tavanlı.

201.000 TL fiyat etiketi var. Donanım olarak yeterli donanımları var. Benim gördüğüm tek eksiği 1.5 Benzinli motoru. 4x2 de olsa, şehir içinde 7-8 lt nin altında inemez... Birde servis ve yedek parçasının Türkiye çağında Nissan&Ford ve Hyundai gibi markalara göre az oluşu...

Ama şu bir gerçek ki uygun fiyatı sebebiyle Qashqai alacağıma, direk Eclips alır, geçerdim...

@Ufukalp

Abim, öncelikle duyarlı yazın ve benimle ilgili düşüncelerin için teşekkürler, iyi ki varsın. Burada karşılıksız olarak derdi bilgi paylaşımı olarak gördüğüm yegane insanlardan birisisin. Uzmanlığına ve görüşlerine değer verdiğimi de zaten biliyorsun.

He he, demek elbette dediğin gibi en güzel çözüm. Ama bazen yapamıyorsun abi. Birisi çıkıyor, sanki ciddi emek harcamış gibi, 5-10-25. mesajında sana hakaret etmeye başlıyor. Sanki ticari bir kaygımız varmışta buradan para kazanıp iş yapıyormuşuz gibi aşağılanıyoruz... Yani sözün özü, bazen insan he he diyip, sakin kalamıyor...

Bu arada senin gönlün zengin. Ben eminim sende bir gün istediğin arabaya bineceksin. Bunu kalpten diliyorum...

@Ceranimo

Hyundai'nin Türkiye'de araç üretmesi sebebiyle servis ve yedek parçası da rakiplerine göre aynı veya daha fazladır. Arabasına 7 yıl garanti veren bir markadır. Kaldı ki engelliler olarak bizler için, vergi sebebiyle min. 5 yıl alınan aracı kullanmamız gerektiğinden, otomatik vites, cam tavan gibi her an arızalanabilecek şans unsuru yüksek parçalar için 7 yıl garanti çok önemlidir. Yedek parçası diğer markalarla eş değer olarak ne pahalı ne ucuzdur. Bakım fiyatlarını Web sitesinden yıllık güncel olarak ilan eden benim gördüğüm tek markadır diyebilirim. Yani siz 5 yıl boyunca ortalama (her yıl artış olabilir) bakımlara ne kadar para ödeyeceğinizi aracı almadan bilirsiniz.

Tucson, kült bir modeldir. Geçmişi vardır, 2. eli vardır. C segment + diye geçer. Yani boyutları C segment araçlara göre daha geniştir. Özellikle 500 lt üstü bagajı hem yükleme kapasitesi hem de pratik yükleme seçenekleri ile göz doldurur.

Segmentinde baz modelinde bile koltuk ısıtma veren, orta donanımından itibaren arka koltuk deri ve ısıtma seçeneklerini sunan tek modeldir. 4x4 Dizel otomatik seçeneğinin olması da önemlidir.

Eksik yönleri elbette vardır. Ama parasına göre sunduklarına bakarsanız kaliteli bir araç diyebilirsiniz.

@selda*

Ben 1 yılı aşkın süredir Forumlarda yazıyorum. Sizinle aynı görüşte değilim. Elbette yönetimin yanlışları yok mu, var. Ama tutma, şutlanma hikayelerini ben görmedim. Daha çok olayda tüm tarafların yazıları silinip, uyarıldığını gördüm ve bunu eleştirdim. Yani ağırlığı geçtim, çok haklı/haksıza bakmayıp, direk silip geçiyorlar.

Ama önemli olan paylaşımdan uzak tartışma/hakaret içeren yazıların silinmesi ve yazanların uyarılması, en azından bunu gördüğümü söyleyebilirim.

Üye
    Mehmetyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:56
    Yaşadığı Yer
    ist / sefaköy
    Alınan Beğeniler
    70
    Verilen Beğeniler
    96

@Ufukalp @StratoS birbirinize olan güzel temennilerinize çok sevindim ,inanın o ydo muydu neydi orada hafif bir sürtüşmenize çok üzülmüştüm ama diyordum bu güzel kalpli insanların ,bu ufak tartışma muhakkak akıllarındadır ve bi yol bulunacak ve enkısa zamanda tatlıya bağlanıcaktır . Şimdi gördüm ve işte budur ,güzel sözcükler ve kelimeler insanların ağızlarını dudaklarını nasılda güzel bir tebessüme götürüyor harika değilmi,tekrar tekrar çok sevindim.

bu arada @Ufukalp'in he he de geç cümlesini tam ben sana yazıcaktım bi yandanda kendimi senin yerine koymaya çalıştım belki bende olsam cevap verirdim diye ama boşver he de geç.
    bişey daha söyliyecem @StratoS bu mitsubişhiler (mitsubişiyi çok komik yazmışım ) ben aracımı alırken, suv olanları kastediyorum sanki tüm modelleri bizim alacağımız banttaydı benmi yanlış hatırlıyorum acaba yoksa onlarada çok zammı geldi ?

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    415
    Verilen Beğeniler
    102

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Mehmetyilmaz

Abi iyi dileklerin için ben teşekkür ederim.

Evet, tüm araçlarda ciddi zamlar var 6 aydır. Döviz kurları ile oranlasak bu kadar artış yok. Ama elbette vergilerinde fiyat artışlarını katlaması da bunda en büyük sebep. Ama şu bir gerçek ki Otomotiv firmalarının bu kriz ortamında evet satışları düştü ama bana göre karları da arttı. Yani önceden sürümden kazanma odaklı satış yaparken şimdi az ama karlı satış yapalım derdine düştüler. Buda örnek veriyorum %40 artması mantıklı olan fiyatları %50 arttırdı 2-3 yıldır bana göre...

Üzüldüğüm nokta, bu yaşadığımız kriz, şuan sektörde konuşulan elektrik çağını ve otonom çağını bizler yani Türkiye için bir hayli geçiktirecek. Yani biz otonom araçlara Avrupa ülkelerinden çok daha geç sahip olabileceğiz, belki de vergilerden dolayı hiç olamayacağız...

Üye
    Ufukalp Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    13.10-2019
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    813
    Verilen Beğeniler
    404

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Mehmetyilmaz
    Siz çok duyarlı ve güzel gönüllü bir insansınız, çok teşekkür ediyorum.
    He he de geç dedim ama bir çok yerde ben de başaramıyorum bunu. Aslında demek lazım, değmeyeceğinin farkında olmalıyız.

Üye
    Serengeti70 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:56
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Nline i Hyundai ankara Ata bayisine sordum haberleri bile yok yada var ama konu hakkında konuşmak istemediler yani bilmiyoruz deyip kesip attılar.

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    59
    Verilen Beğeniler
    114

asx gelmiş takıp eden varsa

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    415
    Verilen Beğeniler
    102

@ugir

Abi ASX B segmenti, yani nispeten iç hacmi küçük bir araç.

Üye
    Serengeti70 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:56
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

yeni asx mi?makyajlı asx mi yani? sitesinde yok.

Üye
    Onrfidan16 Avatarı

Son Giriş
    18.09-2019
    Saat
    17:48
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba vasi ile arac satan varsa yazabilirmi? Acil

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    59
    Verilen Beğeniler
    114

yeni,asx 2019,model.
    doğru stratos,kardeşim ama brlkı tercih eden olur.

https://www.mitsubishi-motors.com.tr/fiyat-listesi

Üye
    cabbar0101 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    104

@StratoS

Demek beni şikayet ettiniz çok korktum. Ben sizi şikayet etmeyeceğim çocukluğunuza veriyorum. Hakaret diyorsunuz anlamaktan aciz diyerek hakaret ediyorsunuz. Olsun yine şikayet etmeyeceğim. Ayrıca isim değil nick isminiz olsada umrumda değil ismimi yazamıyorsun o zaman acizsin maşallah zeka küpüsünüz herkesin zekasını küçük bir ipucuyla kategorize edebiliyorsunz. Ben çok uzun süredir buradayım sadece sizin gibi sinir bozucu şekilde yazan biri olmadığı için yazmıyordum. Aşağılamak için kopyala yapıştır demişsiniz. Ona da öyle demezler devletin resmi rakamlarından alıntı denir.Zaten ydo da 12 aylık ortalamasından oluşuyor.

10 aylık ortalama 30.52 bu ortalama sürerse olacak rakam belli ama ben analitik düşünerek trendi gözönüne alarak 25 olsa bile 300 ün üstünde olur dedim sizde buna 300 ün üstünde diyene sorduk şeklinde komisyonun cevap beklediğini yazmışsınız bu rakamlardan analiz yapmaya bilgimde tecrübemde yeterli. Ama ben sizin bu konuda cehaletinizi anladığım için ilkokul çocuğuna anlatır gibi anlattım ama aklınız bir türlü almadı.Aslında size cevap vermemem lazım anladığım kadarıyla küstahlık sandığım şey aşağılık duygunuzun tezahürüymüş. Size karışmamak lazım burda oynayın komplekslerinizi tatmin edin.

Bir Cv yazmışsınız gördüğüm kadarıyla hiç birinde kendiniz gibi olgunlaşamamışsınız. Sizin 10 yıl dediğinizden çok daha fazla Mali anaiz ve finans analiz uzmanı olarak çalıştım.İlgi alanım olduğu için borsada dealerlık brokerlık yaptım.Borsayla ve foreks piyasında işlem yaptım.Ailece emlak inşaat işleriyle uğraştım.Yeter bu kadar.Bundan sonra sizin seviyenize inmeyeceğim ama sayenizde tavsiyellerinizin tersini yaparak bir araç beğendim.

Artık eskisi gibi fırsat bulduğumda okuyacağım bravo adama emek veriyor mesai harcıyor diyeceğim.

Üye
    Defne1234 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:00
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Eclipse cross da harika baktim simdide..fiyatta gayett makul.. bakan inceleyen varmi ?

Sayfa 65 / 84 İlkİlk ... 155561626364656667686975 ... SonSon